Sari la conținut

Cuplu 0741380707


stick

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Neata. Am reusit vineri sa ajung pe dupaamiaza la cuplu. Dupa mici dificultatti de orientare cu stanga dreapta staga stanga...m-am intalnit cu poolosul...un tip ok, placut. Am mers impreuna in apartament...am stabilit ce si cat stau..le-am zis ca vreau sa ramana amandoi..ca doar de asta si venisem. Tipq ok fata de ce ma asteptam...e genul vecinei bune de pe scara cu care mai ai fantezii cand iese doar in rochia de casa...sani marisori si destul de tari...cur bun. A inceput cu sarutari si mangaieri...f ok...vrea sa se faca ppacuta. Amandoi f ascultatori si dornici sa se faca placuti. Nu o sa detaliez actiunea....doar o sa spun ca nu au refuzat nimic din ce am cerut...ba chiar s-au implicat sa-mi fie bine. Doua mici minusuri....lui nu i s-a sculat sa o putem fute amandoi...cred ca era obosit..asta e...am ajuns si eu tarziu.....si el se mai opreste sa raspunda la telefon cand suna...deai se duce in bucatarie pt mine era deranjant. Data viitoare o sa-l rog sa-l dea pe silent. Per ansamblu o experienta surprinzator de placuta avand in vederr ca nu m-am dus cu mari asteptari. 

Gfe 8

Oral 9

Normal 8

Implicare si ascultare...10

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...