Sari la conținut

Cuplu 0741380707


stick

Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

mi-am luati si eu teapa ieri de la pimpul cocalar. desi am vorbit cu individul cu vreo doua ore inainte si am convenit asupra programarii, am si sunat cu 30min inainte cum imi ceruse (mi-a respins insa apelul), i-am trimis sms informandu-l ca eram in piata unirii si puteam ajunge imediat la gara, cand s-a apropiat ora stabilita am sunat din nou iar el, nonsalant, m-a informat ca tocmai a luat altcineva o ora cu tipa. ce sa mai zic, marlan de cea mai joasa speta, fara pic de respect pentru timpul oamenilor, dar, obiectiv, la ce te-ai putea astepta de la un jeg care-si scoate la produs propria sotie/prietena?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu. Am făcut.o cu amândoi. Prețul e rezonabil. Dacă ai fantezii cu un cuplu , merita. Ea este atenta la toate zonele, o face și anal și normal.

Cum adica tu ai facut-o cu amandoi ? Ai futut si mosul, sau el te-a futut pe tine ? Fii mai explicit !

  • Like 1
Link spre comentariu

Săptămâna trecută. Erau in locația de la gara. Ea este comunicativa și atenta la detalii. Cu dantura sta cam prost. In schimb intra repede in joc, ti.o Ia in gura și te linge peste tot, el a luat-o pe la spate in timp ce mi.o sugea mie, apoi am luat-o eu și o sugea lui. Dacă ai fetișuri cu bărbați el este dispus sa ti.o sugă dar mie mi sa părut scârbos.

Sa suit pe bărbat-su și am fututo amândoi , el in pizda și eu in cur. Poți ejacula in gura ei dacă vrei sau pe fata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...