Sari la conținut

Cuplu 0741380707


stick

Postări Recomandate

Stau si ma intreb...cate prezervative ai schimbat ca s-o tot muti dintr-o gaura in alta? Sau nici nu te-ai mai obosit sa folosesti? Saraca femeie..o fi fost ea excitata atunci..dar cat o sa te mai blesteme pe urma de la infectiile cu care se va alege de la atatea "schimbari de gaura"..!

 

s-o crezi tu asta...nu e vorba de nici o infectie...daca esti curat sau curata..nu se intampla nimic...o spun din proprie experienta.

Link spre comentariu

Coaie, Lexy ti-a demonstrat ca esti imbecil inca din 2014 si tu ii raspunzi in 2018 ? Ti-a luat mult sa-ti dai seama, este ?

 

LABARII -CA TINE-SUNT RUGATI SA SE ABTINA DE LA COMENTARII DEOARECE A FACE LABA NU ESTE SINONIM CU A FACE SEX.

DACA NU AI INTELES...ITI POT FACE UN DESEN BAIETE.

CAT DESPRE COAIE...HMM..NU LE VAD ..POATE PENTRU CA LE MOLFAIE MA-TA INTRE GINGII?...HUH..BAIETE ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pai a asteptat omu sa scape de infectii ca sa poata demonstra

 

HEY..BAJIATU..CA SA-TI DEMONSTREZ CA NU ESTE ADEVARAT..AM SA TE FUT IN CUR..DUPA CARE AM SA TE FUT IN CAVITATEA BUCALA..DUPA CARE IAR IN CUR..SI IAR IN GATLEJ..DE MAI MULTE ORI..SI AI SA VEZI CA NU AI SA PATESTI NIMIC...BA CHIAR AI SA MA ROGI SA TE REGULEZ DIN NOU CA O SA.TI PLACA SIGUR...BAJIATU...

  • Minus 1
Link spre comentariu

 daxis18, ce ai patit, baietas ? vad ca faci o criza cu spume la gura ...sigur nu te-a lovit sifilisul ? :)

 

Nu stiu....daca stii ceva spune repede te rog....are MAICA-TA sifilis ?

Te rog frumos nu ma menaja si spune-mi daca e bolnava...ar trebui sa merg la medic in acest caz.

Mersi frumos prietene.

  • Minus 1
Link spre comentariu

 daxis18, ce ai patit, baietas ? vad ca faci o criza cu spume la gura ...sigur nu te-a lovit sifilisul ? :)

 

Bogdanele...daca esti sincer cu mine,promit ca iti dau si bani sa te duci la film..ba chiar sa iti cumperi si o ,,acadica,,..asa ca sa simti si tu ceva dulce in gura...ok piciule ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bogdanele...daca esti sincer cu mine,promit ca iti dau si bani sa te duci la film..ba chiar sa iti cumperi si o ,,acadica,,..asa ca sa simti si tu ceva dulce in gura...ok piciule ?

in primul rand, eu pun pariu ca sunt mai mare ca tine ( pentru ca te porti ca un copil retardat de 5 ani care s-a nascut dintr-o laba trista facuta de mata la betie)

in al doilea rand...pari sa suferi cam de toate bolile astea cu transmitere sexuala, la ce crize faci, baietas

apoi...nu cred ca faci spume la gura...ce ai tu alb prin zona fetei e sperma lui taica-tu de cand ti a dato la botic, nu e asa ?

Link spre comentariu

Bogdanele...daca esti sincer cu mine,promit ca iti dau si bani sa te duci la film..ba chiar sa iti cumperi si o ,,acadica,,..asa ca sa simti si tu ceva dulce in gura...ok piciule ?

ps: vorbesc foarte serios acum.. te ai gandit sa iti faci un control psihiatric ? vad ca lasi mesaje cu injuraturi la toate topicurile ..simti ca te deranjeaza toata lumea ? te simti persecutat cumva si simti nevoia de a te apara ? ai probleme foarte grave de comportament!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

ps: vorbesc foarte serios acum.. te ai gandit sa iti faci un control psihiatric ? vad ca lasi mesaje cu injuraturi la toate topicurile ..simti ca te deranjeaza toata lumea ? te simti persecutat cumva si simti nevoia de a te apara ? ai probleme foarte grave de comportament!

Sa nu il bagam prea mult in seama pe acest daxis. A scapat de la puscarie, datorita legilor gratierii. A uitat cum eram futut in cur de catre colegii de celula, iar acum este zmeu pe nimfomane.

 

Singura femeie goala, pe care a vazut-o, a fost ma-sa. El statea de paza cand era fututa de vagabonzii din cartier.

  • Like 4
Link spre comentariu

Sa nu il bagam prea mult in seama pe acest daxis. A scapat de la puscarie, datorita legilor gratierii. A uitat cum eram futut in cur de catre colegii de celula, iar acum este zmeu pe nimfomane.

 

Singura femeie goala, pe care a vazut-o, a fost ma-sa. El statea de paza cand era fututa de vagabonzii din cartier.

valeu pictore.te au futut in cur colegii de celula ? sper ca e o greseala altfel e trist rau.ai dezvaluit ceva din pacate.n are nimic.o sa fie bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Chiar e nevoie de un asemenea limbaj? Putem să ne susținem un punct de vedere folosind un ton,un limbaj civilizat și argumenat. Dacă avem păreri diferite nu înseamnă să fim și dușmani. Este foarte posibil ca pentru mine o fată să fie frumoasă,iar pentru altul să fie urâtă sau prestația uneia dintre fete să mi se pară f.bună,iar altuia pe dos. Acest lucru se întâmplă,de obicei, la fetele de mijloc,la extreme e mult mai ușor,ne înțelegem repede. Acestea fiind spuse,ce să zic:" bucuroși le-om duce toate, de e pace de-i război........"

Să aveți spor în toate!

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

valeu pictore.te au futut in cur colegii de celula ? sper ca e o greseala altfel e trist rau.ai dezvaluit ceva din pacate.n are nimic.o sa fie bine.

Si pe tine te mananca rau !

  • Like 4
Link spre comentariu

TITISINISTRU, cat de curand o sa ai soarta lui Daxis18. Si chiar imi doresc asta.

 

sugi pula fraiere---ce soarta am avut labarule...ca mi-a inchis un tolomac un cont?...haha haaaa...ce prostie adie in capul tau baiete...am cateva zeci deschise aici si mai pot deschide cate vrea mielul meu..asa ca vitzelushule...ragi in continuare ..hahaha..cica ce soarta am avut eu...bashinos micutz si simpatic ce esti

 

daxis18....care da muie la fraieri..ha ha haaa

Link spre comentariu

Sa nu il bagam prea mult in seama pe acest daxis. A scapat de la puscarie, datorita legilor gratierii. A uitat cum eram futut in cur de catre colegii de celula, iar acum este zmeu pe nimfomane.

 

Singura femeie goala, pe care a vazut-o, a fost ma-sa. El statea de paza cand era fututa de vagabonzii din cartier.

 

mai baiete..ia spune cinstit..tie iti este ciuda pe mine ca am decalibrat-o pe ma-ta la anus..asa e baiete ?....pai lasa nu fi suparat tataie...ca oricum pe tine te-a fatat pe anus...asa ca...poate avea si alti copii..poate inteligenti de data asta...mai proxenet micutz si rapanos..nu mai fa vant pe aici...de-te la facut laba ca esti nervos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...