Sari la conținut

0741839090 Ana


Postări Recomandate

Am zis sa merg și eu la ea sa vad ce poate 😁

Este o fata curata, slim, frumoasa după părerea mea (gusturile nu se discuta).

Are locația în ostroveni pe lângă nr 9

ON: nota 10, chiar se descurca de minune, scoate sunete frumoase, pentru mine este ce trebuie 

NP: nota 9, ce are acolo jos este o bijuterie adevărată, frumoasa, strâmtă, plăcere adevărată, păcat ca nu am fost în forma totala și ca am fost puțin cam obosit, merita tot ce  e mai bun😍

Gfe: nota 10, te face sa te simți ca la tine acasă, razi cu ea, este foarte deschisa, nebunatica, imi place felul ei, am avut numai experiente nasoale la capitolul asta, insfarsit găsesc o fata ca ea în cât sa ajung acasă și sa fiu bucuros ca am fost la ea 😁

Zona locației mi se pare bună, în schimb apartamentul e micut, nu I cine știe ce, dar pe mine nu m a deranjat deloc, eu merg sa ma simt bine, nu sa iau la inspecție un apartament 😂😂

Eu chiar am avut o experienta bună, fata este micuta de statura, slim, un fund excepțional, sânii sunt micuți dar sincer eu zic ca este ce trebuie, nu m a deranjat nimic la ea, nu a avut mirosuri neplăcute, o igiena bună. Acum fiecare e cu gusturile lui, insa pentru mine este ceea ce am cautat pana acum. Clar o sa mai revin.  Apropo are si colega și ea este slim  draguta și ea, de treaba, am apucat sa vorbesc și cu ea puțin. Am înțeles ca fac și impreuna pentru cei pasionați de fanteziile de genul 😉 

Acum este bruneta 

http://imgur.com/a/zcB3eGl

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 1 minut, andreidin123 a spus:

Scuze, mie nu mi a aparut topicul asta

Este vina colegului care nu a indexat bine numarul de telefon.(a lasat spatii intre cifre si nu t-i l-a gasit motorul de cautare)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Acum 3 ore, andreidin123 a spus:

Am zis sa merg și eu la ea sa vad ce poate 😁

Este o fata curata, slim, frumoasa după părerea mea (gusturile nu se discuta).

Are locația în ostroveni pe lângă nr 9

ON: nota 10, chiar se descurca de minune, scoate sunete frumoase, pentru mine este ce trebuie 

NP: nota 9, ce are acolo jos este o bijuterie adevărată, frumoasa, strâmtă, plăcere adevărată, păcat ca nu am fost în forma totala și ca am fost puțin cam obosit, merita tot ce  e mai bun😍

Gfe: nota 10, te face sa te simți ca la tine acasă, razi cu ea, este foarte deschisa, nebunatica, imi place felul ei, am avut numai experiente nasoale la capitolul asta, insfarsit găsesc o fata ca ea în cât sa ajung acasă și sa fiu bucuros ca am fost la ea 😁

Zona locației mi se pare bună, în schimb apartamentul e micut, nu I cine știe ce, dar pe mine nu m a deranjat deloc, eu merg sa ma simt bine, nu sa iau la inspecție un apartament 😂😂

Eu chiar am avut o experienta bună, fata este micuta de statura, slim, un fund excepțional, sânii sunt micuți dar sincer eu zic ca este ce trebuie, nu m a deranjat nimic la ea, nu a avut mirosuri neplăcute, o igiena bună. Acum fiecare e cu gusturile lui, insa pentru mine este ceea ce am cautat pana acum. Clar o sa mai revin.  Apropo are si colega și ea este slim  draguta și ea, de treaba, am apucat sa vorbesc și cu ea puțin. Am înțeles ca fac și impreuna pentru cei pasionați de fanteziile de genul 😉 

Acum este bruneta 

http://imgur.com/a/zcB3eGl

Ce tarif are? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...