Sari la conținut

Alessia 0759888914


Postări Recomandate

Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 6/30/2021 at 2:18 PM, vlad6969 said:

ma eu am intrebaat daca se merita poti raspunde frumos daca nu nu te baga in seama

TU ESTI PROST? CITESTE DE LA INCEPUT SI VEZI DESPRE CE I VORBA,CHIAR ASA TAMPITI SUNTETI MA? STAI TU SA ASTEPTI ZILE PANA TI-A SPUNE UNU CUM O OFST CU EA IN LOC SA CITESTI 15 IMPRESII IN 20 MIN. VAI DE PIZDA EI TARA CU RETARDATI

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dragilor voi fii indisponibila vă 😘 și aștept să ne revedem cu bine când încep activitatea, după data de 20 iulie voi fii disponibilă din nou dacă nu va interveni nimic... vă doresc numai bine și îmi cer scuze la persoanele care m-au sunat și poate nu am putut răspunde 💋 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața de azi voi avea program normal din cauza câteva neplăceri nu am mai putut pleca acasă, program de la ora 9:00 până la 23:30 vă pup am revenit înapoi la servici vă aștept pentru programare 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Am trecut si eu pe la Alessia mai zilele trecute, programare facuta usor pe whatzapp.

Locatia usor de gasit, locuri de parcare in apropiere, bloc cu lift, apartament spatios si luminos, dotat cu tot ce trebuie.

Alesia a fost o companie placuta, are o atitudine pro client, are un aspect de fata normala, nu e pentru amatori de fotomodele.

Igiena a fost ireprosabila, perfect epilata, mirosea frumos a gel de dus.

In pat Alessia a fost la inaltimea asteptarilor, ON excelent, deep, cu mult scuipat, lins si schimbari de ritm, spectacol nu alta. NP bun, se misca bine, nu se grabeste si i-i place ce face.

cadoul a fost 300 ron pentru o ora cu Alessia.

experienta a fost foarte placuta, ne-am facut de cap, am facut toate nebuniile ce ne-au trecut prin minte, mi-a satisfacut cu placere toate dorintele.

eu o recomand cu incredere

Multumesc Alessia, pe data viitoare, 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 minute, play_me a spus:

Am trecut si eu pe la Alessia mai zilele trecute, programare facuta usor pe whatzapp.

Locatia usor de gasit, locuri de parcare in apropiere, bloc cu lift, apartament spatios si luminos, dotat cu tot ce trebuie.

Alesia a fost o companie placuta, are o atitudine pro client, are un aspect de fata normala, nu e pentru amatori de fotomodele.

Igiena a fost ireprosabila, perfect epilata, mirosea frumos a gel de dus.

In pat Alessia a fost la inaltimea asteptarilor, ON excelent, deep, cu mult scuipat, lins si schimbari de ritm, spectacol nu alta. NP bun, se misca bine, nu se grabeste si i-i place ce face.

cadoul a fost 300 ron pentru o ora cu Alessia.

experienta a fost foarte placuta, ne-am facut de cap, am facut toate nebuniile ce ne-au trecut prin minte, mi-a satisfacut cu placere toate dorintele.

eu o recomand cu incredere

Multumesc Alessia, pe data viitoare, 😘

Mulțumesc dragule te pup cand dorești să mai revii te aștept momentan sunt încă în baia mare din cauza neplăcerilor provocate pe drum 

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
9 hours ago, Leo1999 said:

Si clientul trebuie sa fie respectuos ca sa fie respectat 😉

fi sigur ca asa a fost clientul, cand intrebi despre servicii cum pula mea ai putea sa nu fi respectuos? si ti se raspunde pe repede inainte si plictisita si deranjata. ghinionu ei,nam mai mers.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 3 minute, bolundau a spus:

fi sigur ca asa a fost clientul, cand intrebi despre servicii cum pula mea ai putea sa nu fi respectuos? si ti se raspunde pe repede inainte si plictisita si deranjata. ghinionu ei,nam mai mers.

Cu totii avem zile mai proaste...

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
18 hours ago, Alessiahot said:

Pai când am vorbit urât și nu știam 

lasa expresiile astea de copil mic. invata sa comunici cu un om.daca vrei sa vina un om la tine trebuie sa il atragi de la primu cuvant,nu turui serviciile ca o moara stricata nici nu inchizi fara sa saluti. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 51 minute, bolundau a spus:

lasa expresiile astea de copil mic. invata sa comunici cu un om.daca vrei sa vina un om la tine trebuie sa il atragi de la primu cuvant,nu turui serviciile ca o moara stricata nici nu inchizi fara sa saluti. 

De fiecare dată am răspuns frumos dar îmi cer scuze de crezi că am vorbit repede, și plus de asta eu nu știu cine suna și cine nu că așa cum sună multe persoane și mulți sună doar că nu au ce face... și plus de asta repet mereu același servicii din păcate nici moară stricată nu sunt și puteai să specifici că ai mai fost și serviciile le știai zi bună 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
51 minutes ago, bolundau said:

lasa expresiile astea de copil mic. invata sa comunici cu un om.daca vrei sa vina un om la tine trebuie sa il atragi de la primu cuvant,nu turui serviciile ca o moara stricata nici nu inchizi fara sa saluti. 

Sau i-ti bagi pula, si sa vezi ca prin magie cum toate problemele ti-o disparut 😝

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

NEATA scumpilor 🙈 O să mai  fiu disponibilă până duminică seara cel târziu vă pup și vă aștept cu drag, după voi fii indisponibila 😘😘😘  

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 46 minute, MagicMike82 a spus:

Domnisoara frumoasa, stie sa te faca sa te simti bine si relaxat.

Experienta cu cu ea a fost super ok.

Mulțumesc frumos te mai aștept cu drag 💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilă până la ora 21:00 ultima programare și mâine Disponibilă de la ora 9:00 până seara ultima programare 22:30 vă pup și vă aștept pentru programări zi bună tuturor 😘🤪

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

am vizitat-o și eu pe domnisoara 

locatie pe Traian locuinta destul de ok 

fata cam la 1.70 nu i bibelou dar merge nu este pentru pretentiosi 

am boxat un numar,  ON destul de bine halatul 150 ron 

fata este vorbareata foarte relaxata nu te grabeste la general îi dau 8 !

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 19 minute, mariachi35 a spus:

am vizitat-o și eu pe domnisoara 

locatie pe Traian locuinta destul de ok 

fata cam la 1.70 nu i bibelou dar merge nu este pentru pretentiosi 

am boxat un numar,  ON destul de bine halatul 150 ron 

fata este vorbareata foarte relaxata nu te grabeste la general îi dau 8 !

Mulțumesc frumos pentru recenzie 😘 și înălțimea cam 1.75 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...