Sari la conținut

Alessia 0759888914


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 25 minute, sandstorm6 a spus:

Pe ochelarii de soare sa nu vezi cind vine jetul 😂 Scuze Alessia, dar nu ma pot abtzine. Mooor.😂😂😂

Ioi doamne 🤣😂 pe ochelari de sudură 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, Dannill12 a spus:

Buna Alessia! Faci finalizare faciala pe 

Ioi doamne in 4 ani de zile de munca în domeniul dar nu am auzit, să vrea cineva să se finalizeze pe ochelari... eu fac dar îți aduci ochelari 😉

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
17 hours ago, sandstorm6 said:

Pe ochelarii de soare sa nu vezi cind vine jetul 😂 Scuze Alessia, dar nu ma pot abtzine. Mooor.😂😂😂

ce ii de ras

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună voi fii Indisponibila pentru o perioadă de o săptămână, mă bucur că ne-am cunoscut sunteți persoane super de treaba doar cei care știu să aprecieze o femeie   eu  am încercat să mă adaptez cu fiecare persoană sper că ne-am simțit ok împreună și așa ne nu pot fii pe gustul tuturor dar sunt o fata cu mult respect și bun simț imi respect programările... dar unii dintr-e voi nu aveți habar ce înseamnă respect vă știți voi, vă pupăcesc și aștept să ne revedem cu bine 😘💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 1 minut, Alessiahot a spus:

Bună voi fii Indisponibila pentru o perioadă de o săptămână, mă bucur că ne-am cunoscut sunteți persoane super de treaba doar cei care știu să aprecieze o femeie   eu  am încercat să mă adaptez cu fiecare persoană sper că ne-am simțit ok împreună și așa ne nu pot fii pe gustul tuturor dar sunt o fata cu mult respect și bun simț imi respect programările... dar unii dintr-e voi nu aveți habar ce înseamnă respect vă știți voi, vă pupăcesc și aștept să ne revedem cu bine 😘💋

Alessia peste o săptămână vin sa iti fac masca faciala de toata frumusețea 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Dannill12 a spus:

Alessia peste o săptămână vin sa iti fac masca faciala de toata frumusețea 

Da mai bine uită numărul de telefon ceau

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, Dannill12 a spus:

Alessia peste o săptămână vin sa iti fac masca faciala de toata 

Mai bine îți faci o lăbuță că eu nu am timp de pierdut cu persoanele ca tine sau etc alți care nu au ce face de cât să încurce fetele și cu asta am încheiat subiectul... cu persoanele neseriose nu am ce discuta pa 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 minute, Alessiahot a spus:

Mai bine îți faci o lăbuță că eu nu am timp de pierdut cu persoanele ca tine sau etc alți care nu au ce face de cât să încurce fetele și cu asta am încheiat subiectul... cu persoanele neseriose nu am ce discuta pa 

Vreau sa te spermez pe ochisorii sa te las chioară 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, Dannill12 a spus:

Vreau sa te spermez pe ochisorii sa te las chioară 

Dacă o spermezi pe gagica ta ce are... vezati te rog frumos de ale tale ca să nu lungim subiectul la revedere 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Dannill12 a spus:

Pai am spermato mereu pe ochi și ma parasit

Sentimentele mele pentru tine sunt ca marea. Romantice si salbatice?! Neah, ma fac sa vomit! 🤢

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 6 ore, Dannill12 a spus:

Pai am spermato mereu pe ochi și ma parasit

Vai datias muie de om retardat ce esti , dute si fa-ti o laba si arunca-ti pe fata ghetul si maseazate , mare prost te-a facut maicata se vede ca ai iesit din laba. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Leo1999 a spus:

Vai datias muie de om retardat ce esti , dute si fa-ti o laba si arunca-ti pe fata ghetul si maseazate , mare prost te-a facut maicata se vede ca ai iesit din laba. 

Leo nu trebuie să îți bați capul cu retardați mintal, avort eșuat puteam să ii răspund și eu dar na știi că nu imi sta în caracter si mai ales nu imi irosesc timpul cu persoanele inutile, ca el mai sunt destui... te pup și ms da lasă-l să își facă filme 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 15 ore, Dannill12 a spus:

De ce nu vrei sa te slobozesc pe ochișori? 

Mesaeriashu...iti zice tata ce tre sa faci: dai cu jetu intre palme si le freci bine. Dupa aia te freci cu palmele pe fatza si pe cur si sigur iti trec cosurile ma Grigorash. Pentru furuncurile de pe pula e mai najpa treaba. Tre sa faci automuie. Dar ca sa fie o muie eficienta tre sa-tzi dai jos proteza.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 10 minute, sandstorm6 a spus:

Mesaeriashu...iti zice tata ce tre sa faci: dai cu jetu intre palme si le freci bine. Dupa aia te freci cu palmele pe fatza si pe cur si sigur iti trec cosurile ma Grigorash. Pentru furuncurile de pe pula e mai najpa treaba. Tre sa faci automuie. Dar ca sa fie o muie eficienta tre sa-tzi dai jos proteza.

Bine zis colegu , hai sa mai scapam de labarii astia ! 💪💪💪

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 7 ore, Alessiahot a spus:

Leo nu trebuie să îți bați capul cu retardați mintal, avort eșuat puteam să ii răspund și eu dar na știi că nu imi sta în caracter si mai ales nu imi irosesc timpul cu persoanele inutile, ca el mai sunt destui... te pup și ms da lasă-l să își facă filme 

Da pisi dar stii ca nu suport oamenii retardati...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună baimărenilor de mâine după amiază voi fii disponibilă in baia mare va pup și aștept să ne revedem sunteți persoane super ok nu toți dar persoanele cu care m-am întâlnit o fost o experiență plăcută cu fiecare persoană în parte am avut momente frumoase bine cu pretențioși si cu nasul pe sus nu că nu imi plac genul de persoane. Cine mă cunoște cât de cât  și-o făcut o părere 😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, Suptus a spus:

Tocmai ce am ieșit de la această tânără domnișoara, e  tare simpatica și știe să se miște foarte bine, merita incercata nu o sa va para rău😁

Mulțumesc  ochii albaștri te 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...