Sari la conținut

Pasiune si rafinament


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna iubitule am ales sa fac asta din pasiune mainile mele magice te vor duce in al nouălea cer daca vrei sa petreci momente incendiare alături de o zeiță a iubirii te astept .Seducatoare exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!
Vino si fa cunoștință cu un paradis al placerilor de care iti va fi extrem de greu sa te desprinzi la fiecare plecare
Pana nu vi la mine nu are rost sa zici ca ai incercat masajul erotic
DOAR PENTRU DOMNI GEMEROSI SI EDUCATI 
Igiena este prioritară

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 minute, disaronno37 a spus:

Oare de ce plm tre’ sa fie domnii educati?

Sa observe gramatica folosita probabil. Pisi, daca vrei domni educati da dovada de educatie, in primul rand. Cerere si oferta.

Hai ca nu-i chiar asa rau! Niste virgule acolo(toate), un i uitat, ceva litere schimbate🤣🤣🤣...si textul e ca nou

  • Like 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 03.04.2021 la 19:31, Dianadianadi a spus:

Buna iubitule am ales sa fac asta din pasiune mainile mele magice te vor duce in al nouălea cer daca vrei sa petreci momente incendiare alături de o zeiță a iubirii te astept .Seducatoare exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!
Vino si fa cunoștință cu un paradis al placerilor de care iti va fi extrem de greu sa te desprinzi la fiecare plecare
Pana nu vi la mine nu are rost sa zici ca ai incercat masajul erotic
DOAR PENTRU DOMNI GEMEROSI SI EDUCATI 
Igiena este prioritară

Buna si bine ai venit.

O lista cu servici +preturi si un nr de telefon daca se poate.

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta

Egal cu zero descrierea de doi lei a serviciilor pe care afirma ca le presteaza. IN loc sa scrie serviciile succint si lista de preturi + poze reale + locatia aproximativa, dameza bate campii cu gratie!!! Nt... Nu merge asa Dianadianadi (ce nume sucit ti-ai pus)!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 5 minute, doncta a spus:

Deci este clar, nimeni din care a lasat comentarii pe aici nu este interesat ... 

Fata nu a lasat nicu un numar de telefon si nimeni nu a intrebat de asa ceva.

iarta-ma ca te intreb ....tu ai fi interesat de cineva care nu lasa nici o informatie despre sine ?

Nici macar un numar de telefon ? Ori este o ageamie ori este o gluma proasta ca cea cu gang -bangul.

Sau poate a aruncat un zmeu buzduganul sa vada daca Muma Padurii  venita de prin tara ,ar avea catare prin oras .

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta

Va propun sa nu mai scriem nimic pe aici - mai precis sa nici nu o mai bagam in seama pe d-ra "Nimenieu". Asa sper sa alunece pe drumul uitarii. Oricum pe acest topic nu exista nicio informatie relevanta despre serviciile d-rei.

Ce-i drept mai sunt cateva poze incitante, dar daca nu i-o tragi, degeaba le avem aici..

De acord?!?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 15 minute, Suparaciosul a spus:

Va propun sa nu mai scriem nimic pe aici - mai precis sa nici nu o mai bagam in seama pe d-ra "Nimenieu". Asa sper sa alunece pe drumul uitarii. Oricum pe acest topic nu exista nicio informatie relevanta despre serviciile d-rei.

Ce-i drept mai sunt cateva poze incitante, dar daca nu i-o tragi, degeaba le avem aici..

De acord?!?

Nu te supara...tu cu cine te certi? Si pe ce subiect?

Link spre comentariu
6 minutes ago, lexluthor said:

Păi ia măsuri ce mai stai...auzi domne ..🤣🤣🤣🤣

As lua, dar e pandemie, e greu sa investești sa mai deschid și o croitorie. 🤣 

Si nici Talibanu nu poarta costume.... 🤣🤣

Link spre comentariu
La 03.04.2021 la 19:55, disaronno37 a spus:

Oare de ce plm tre’ sa fie domnii educati?

Sa observe gramatica folosita probabil. Pisi, daca vrei domni educati da dovada de educatie, in primul rand. Cerere si oferta.

Ca sa iti dau la muie de aia 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Bun așa .cum nu prea cred in coincidențe și lucrez cu probabilități să-mi dau cu presupusul.

Deci userul care a deschis acest topic Dianadianadi și userul laridia care vorbeste ca la ușa cortului, ofuscat(a) fiind de ce a spus disaronno37, s-au inscris pe forum la aceeasi data 3 aprilie, deci, probabilitate mare ..........

Si tot la capitolul coincidente va prezint două anunțuri: 

1. 0726593752

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/pasiune-si-rafinament/7i0gh22f832h7ii7282i113630ggh710.html

Pasiune si rafinament

Descriere Matrimoniale

Raspun doar WHATSAPP
Buna iubitule am ales sa fac asta din pasiune mainile mele magice te vor duce in al nouălea cer daca vrei sa petreci momente incendiare alături de o zeiță a iubirii te astept .Seducatoare exceptionala pregatita sa te ghidez intr-un labirint al placerii pe care nu l-ai mai explorat pana acum. Momentele petrecute alaturi de mine te vor face sa revi de fiecare data cand iti doresti o mica evadare din rutina doar pentru tine!
Vino si fa cunoștință cu un paradis al placerilor de care iti va fi extrem de greu sa te desprinzi la fiecare plecare
Pana nu vi la mine nu are rost sa zici ca ai incercat masajul erotic
DOAR PENTRU DOMNI GEMEROSI SI EDUCATI
Igiena este prioritară

 

2. 0726593647

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-constanta/26279ff71h937e16185i63ede5id67d1.html

Masaj constanța

Descriere Servicii

Buna te-ai saturat de stresul zilnic si cauti un moment de binedispunere intr-un loc curat si discret cu un masaj de calitate ? Atunci te astept cu drag in locația mea
În această perioadă rece meriți un masaj cu ulei cald si parfumat
Mâinile mele magice te vor duce in al nouălea cer .
Dacă vrei să petreci un moment pe care cu siguranță nu îl vei uita de care iti va fi extrem de greu sa te desprinzi la fiecare plecare te astept cu drag in locația mea ,este un labirint al relaxarii pe care cu siguranța nu l-ai mai experimentat ,ce te va face sa revi
Nu pierde timpul pentru a te relaxa
Maseuza cu o experienta de 3 ani
Măsuri covid 19
(APEL sau WHAPSAPP)
Nu deranja inutil Publi24

 

 

  • Mersi 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De care ?? Na-ti-l tie, da-mi-l mie ??

Apropo' de seminte ... am luat una o data bunicica noua, nu o mai vazusem, la Navodari inainte de Midia, aveam o foame, coaiele pline de dimineata. S-a urcat in masina si ea inca spargea seminte. :) Iti dai seama ce avea printre dinti. Oricum m-a rezolvat protejat. Alta chestie.... a facut poza la Prezervativ sa ii trimita prietenului ei ca sa vada ala ca nu suge fara. Cacarea lumii. Eram prea plin. 50 lei. Da-i dreaq.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...