Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

Bună dragilor! ❣

Vreau să vă anunț că de luni 5 aprilie voi fi pentru prima dată disponibilă în orașul vostru începând cu ora 11:00 .💋

Despre mine vă pot spune că sunt o tipă în genul slim, 1.62 înălțime și 50 kg cu un fund bombat , sânii micuți și tot timpul cu zâmbetul pe buze . 😁

Sunt o fată calmă, cu bun simț și mi-ar face mare placere să mă înțeleg bine cu voi. 🥰 

Mai jos aveți câteva păreri despre mine ! 😇

https://nimfomane.com/forum/topic/152208-rebeca-0732841242/?do=getNewComment

https://nimfomane.com/forum/topic/129406-topde-bifat-rebeca-0730426789/?do=getNewComment

 

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț: 
🖤30 min -150 lei 
❤60 min - 250

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp și bineînțeles pentru fiecare programare voi cere confirmare cu 30 de min înainte ca totul sa fie ok și pentru voi și pentru mine. 🤩

Abia aștept să ne cunoaștem! Pupicei 💋

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
La 03.04.2021 la 19:41, Brunetaa_XXX a spus:

Bună dragilor! ❣

Vreau să vă anunț că de luni 5 aprilie voi fi pentru prima dată disponibilă în orașul vostru începând cu ora 11:00 .💋

Despre mine vă pot spune că sunt o tipă în genul slim, 1.62 înălțime și 50 kg cu un fund bombat , sânii micuți și tot timpul cu zâmbetul pe buze . 😁

Sunt o fată calmă, cu bun simț și mi-ar face mare placere să mă înțeleg bine cu voi. 🥰 

Mai jos aveți câteva păreri despre mine ! 😇

https://nimfomane.com/forum/topic/152208-rebeca-0732841242/?do=getNewComment

https://nimfomane.com/forum/topic/129406-topde-bifat-rebeca-0730426789/?do=getNewComment

 

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț: 
🖤30 min -150 lei 
❤60 min - 250

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp și bineînțeles pentru fiecare programare voi cere confirmare cu 30 de min înainte ca totul sa fie ok și pentru voi și pentru mine. 🤩

Abia aștept să ne cunoaștem! Pupicei 💋

Pe la Tg Jiu nu ajungi

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Azi dimineață am avut plăcerea să o întâlnesc pe minunăția de Rebeca. 

Programarea simplă, făcută cu o zi înainte pe wathsaap. 

Ca aspect Rebeca este o fată cu trăsături frumoase, simpatică, cu un corp frumos, sânii sunt mai micuți , dar cu un posterior superb. 

Acțiunea a fost foarte bună, Rebe creează o atmosfera plăcută, ON bun cu atenție și la biluțe dar am oprit-o repejor că dăduse cartușul pe țeavă și mi-am dorit să beneficiez și de NP unde a fost "raiul pe pământ", cu 2 poziții, LOT, sa infipt Rebeca până la cotor, cu niște mișcări de te rupe și misionar cu strâns brațe, te trage în ea, mângâierei și un FK super, cu piersingul din limbuță pe la mine prin gură. 

Locație-10 

ON - 9, 5 

NP - 10++

GFE - 10, o atitudine super Ok

Prima dată de când frecventez fetele am fost făcut hoțoman de Rebeca fiindcă i-am furat dulceața savarinei și rujul de pe buze. 

Cadou 300 ora

Te pup Rebeca și î-ți mulțumesc mult. 

Un pupic și pentru harnicuța Gabi (arată foarte bine chiar și cu mopul în mână). 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, criss73 a spus:

Azi dimineață am avut plăcerea să o întâlnesc pe minunăția de Rebeca. 

Programarea simplă, făcută cu o zi înainte pe wathsaap. 

Ca aspect Rebeca este o fată cu trăsături frumoase, simpatică, cu un corp frumos, sânii sunt mai micuți , dar cu un posterior superb. 

Acțiunea a fost foarte bună, Rebe creează o atmosfera plăcută, ON bun cu atenție și la biluțe dar am oprit-o repejor că dăduse cartușul pe țeavă și mi-am dorit să beneficiez și de NP unde a fost "raiul pe pământ", cu 2 poziții, LOT, sa infipt Rebeca până la cotor, cu niște mișcări de te rupe și misionar cu strâns brațe, te trage în ea, mângâierei și un FK super, cu piersingul din limbuță pe la mine prin gură. 

Locație-10 

ON - 9, 5 

NP - 10++

GFE - 10, o atitudine super Ok

Prima dată de când frecventez fetele am fost făcut hoțoman de Rebeca fiindcă i-am furat dulceața savarinei și rujul de pe buze. 

Cadou 300 ora

Te pup Rebeca și î-ți mulțumesc mult. 

Un pupic și pentru harnicuța Gabi (arată foarte bine chiar și cu mopul în mână). 

 

Mulțumesc🥰 pentru minunata vizită,  te pup și te îmbrățișez 😘. Te mai aștept cu drag😍😍🥰

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Noroc și sănătate tovarăși !

Am ajuns și eu pe la Rebeca,

Facut programarea pe WhatsApp, mi-a comunicat zona unde o găsesc , ajuns in fata clădirii ma suna să-mi explice detaliile finale .

Cand am intrat in apartament am dat peste 2 fete drăguțe , stat nitel la un pahar de vorba și pe urma am trecut pe la dus . 
Aventura a început printr-un oral bun și cu implicare am trecut la lot unde se mișcă bine ( a cam părut ca ia plăcut si ei )  . Fata își da silința , e foarte foarte drăguța și se implica . Adevarul e ca din momentul in care am intrat și le-am văzut pe ambele deja eram foarte excitat . Așa ca Gogu a cam forțat nota.
Ca si jurizare :

ON : 9

NP:9

Atitudine : 10

per total 9.33

cadaoul:250

E de revenit.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, axelov90 a spus:

Noroc și sănătate tovarăși !

Am ajuns și eu pe la Rebeca,

Facut programarea pe WhatsApp, mi-a comunicat zona unde o găsesc , ajuns in fata clădirii ma suna să-mi explice detaliile finale .

Cand am intrat in apartament am dat peste 2 fete drăguțe , stat nitel la un pahar de vorba și pe urma am trecut pe la dus . 
Aventura a început printr-un oral bun și cu implicare am trecut la lot unde se mișcă bine ( a cam părut ca ia plăcut si ei )  . Fata își da silința , e foarte foarte drăguța și se implica . Adevarul e ca din momentul in care am intrat și le-am văzut pe ambele deja eram foarte excitat . Așa ca Gogu a cam forțat nota.
Ca si jurizare :

ON : 9

NP:9

Atitudine : 10

per total 9.33

cadaoul:250

E de revenit.

Mulțumesc de vizită 🥰 te pupăcesc dulceee 💋💋💋 

Link spre comentariu
  • Oras:IAȘI
  • Oras:IAȘI

Am vizitat-o pe Rebeca ieri ,programarea făcută  pe watssap cu o  zi înainte de întâlnire 

Rebe  e o fată frumoasă ,simpatică  si foarte jovială😊😊,  după ce am discutat puțin  cu ea am facut duș și   am revenit în  dormitor,am început  cu mângâieri, sarutari pe gât  si buze,nu m-am  putut  abține  să  nu o sărut pe buze😊 pentru ca fata e prea  atrăgătoare, am trecut  la ON facut destul de ok de la prima întâlnire, trecut  la NP  făcut  mai soft sa ne simțim  bine amândoi, schimbat 3 poziții, misionar,pe la spate si ea deasupra și  într-un  final finalizez  placut oral,după  cred ca am mai discutat  vreo 20-30 minute,mi-a  placut foarte mult la ea ca e jovială  si foarte sociabilă 

Cadoul-300 lei

DECI REBECA E O FATA FOARTE OK SI  PUR SI SIMPLU TE ATRAGE  SI CU SIGURANTA VEI REVENII LA EA,CU SIGURANȚĂ  FATA STIE SA ATRAGĂ  UN BĂRBAT  LA EA SI SA SE FACĂ  PLĂCUTĂ !!😊🤗

SUNT BAIATUL CARE  TOT ÎȚI ATINGEA  NASUCUL SI SÂNII !!😊😊

Te pup Rebe!!!😊 și  sper sa mai am ocazia sa ne mai vedem!!😊🤗🤗

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 55 minute, dannnny10 a spus:

Am vizitat-o pe Rebeca ieri ,programarea făcută  pe watssap cu o  zi înainte de întâlnire 

Rebe  e o fată frumoasă ,simpatică  si foarte jovială😊😊,  după ce am discutat puțin  cu ea am facut duș și   am revenit în  dormitor,am început  cu mângâieri, sarutari pe gât  si buze,nu m-am  putut  abține  să  nu o sărut pe buze😊 pentru ca fata e prea  atrăgătoare, am trecut  la ON facut destul de ok de la prima întâlnire, trecut  la NP  făcut  mai soft sa ne simțim  bine amândoi, schimbat 3 poziții, misionar,pe la spate si ea deasupra și  într-un  final finalizez  placut oral,după  cred ca am mai discutat  vreo 20-30 minute,mi-a  placut foarte mult la ea ca e jovială  si foarte sociabilă 

Cadoul-300 lei

DECI REBECA E O FATA FOARTE OK SI  PUR SI SIMPLU TE ATRAGE  SI CU SIGURANTA VEI REVENII LA EA,CU SIGURANȚĂ  FATA STIE SA ATRAGĂ  UN BĂRBAT  LA EA SI SA SE FACĂ  PLĂCUTĂ !!😊🤗

SUNT BAIATUL CARE  TOT ÎȚI ATINGEA  NASUCUL SI SÂNII !!😊😊

Te pup Rebe!!!😊 și  sper sa mai am ocazia sa ne mai vedem!!😊🤗🤗

 

Îți mulțumesc frumos pentru vizită și cele scrise 🥰🥰🥰 te mai aștept 😁💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:WESTSIDE
  • Oras:WESTSIDE

Locatia - 9.5 Arad Plaza

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 8.5, bruneta, pe la 1.65~,frumusica dar mai slabuta decat imi imaginam eu

ON - 9.5 Genial, Pierce in limba, CIM

NP-9 Probabil cel mai bun LOT incercat de mine, in general majoritatea doresc sa schimbe dupa 1 min,se misca incredibil

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 150/1finalizare

De revenit in special pentru Oral si LoT

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 20.04.2021 la 18:39, greywind a spus:

Locatia - 9.5 Arad Plaza

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 8.5, bruneta, pe la 1.65~,frumusica dar mai slabuta decat imi imaginam eu

ON - 9.5 Genial, Pierce in limba, CIM

NP-9 Probabil cel mai bun LOT incercat de mine, in general majoritatea doresc sa schimbe dupa 1 min,se misca incredibil

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 150/1finalizare

De revenit in special pentru Oral si LoT

 

 

Mulțumesc frumos ❤💋 pupicei dulci 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 59 minute, Brunetaa_XXX a spus:

Am ajunsss 💋💋💋

Astăzi voi fii disponibilă până la ora 23:00

Pupicei dulci 💋💋💋

20210112_183313-01.jpeg

Superbă ca de fiecare dată arăți super bine Rebeca te pup și te îmbrățișez 🤗🤗

Link spre comentariu

  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad

vizitat d-soara, locatie Ared Plaza, arata bine, frumusica, sani micuti, slim, ca in poze, pierceing in limba. Facut dus, ma imbiat cu un pahar de suc, foarte prietenoasa. ON frumos executat, cu atentie la sateliti, tente de deep, NP schimbat cateva pozitii. cadou 150. Are un GFE foarte bun, te pupa, te strange in brate. Eu m-am terminat mai greu, a lucrat ceva... e de apreciat. Ca minus are o colega care dupa 20 min a batut in usa ca s-a terminat timpul, era sa moara soldatelul. Dar fata nu s-a oprit, deci o recomand, merita vizitata

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...