Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Aflat cu … munca sa zicem in zona timp de o săptămâna , încerc sa caut ceva experiența , având un meci cu domnișoara Care avea stupefiante la mansarda , ma

reorientez la cele mai sincere sfaturi ale unui coleg de breasla din oraș , ii mulțumesc pe aceasta cale lui @FanArad @FanArad 

fata asta este un fel de ceva ce ai nevoie  zi de zi , in afara ca arată bine și tatuajele sunt frumoase rău pe pielea ei , ma bucur ca am cunoscut -o , cam toate au fost de 10 pe linie , o experiența colosala , numai sunt sportiv de performanța dar , o sa ma reapuc sa o revizitez , oriunde ar fi , îmi găsesc o cale . 
Cuvintele sunt de prisos , cert este ca ma futut la standarde mega înalte e greu rău cu mine dar fata asta … așa ceva … da da da , farmec elegantă , tot ce trebuie , sincer nu eram sigur de recomandare ca uneori mi am luat teapa dar sunt dator ptr pont . 
 

In ciuda tuturor prob ziua a fost perfecta după vizita la tine . 
 

🌹🥂💋 încă odată felicitări ptr felul tău de a fi femeie și după ca știi sa faci o persoana ca mine sa plece cu zâmbetul le buze . 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, zerrcore a spus:

Aflat cu … munca sa zicem in zona timp de o săptămâna , încerc sa caut ceva experiența , având un meci cu domnișoara Care avea stupefiante la mansarda , ma

reorientez la cele mai sincere sfaturi ale unui coleg de breasla din oraș , ii mulțumesc pe aceasta cale lui @FanArad @FanArad 

fata asta este un fel de ceva ce ai nevoie  zi de zi , in afara ca arată bine și tatuajele sunt frumoase rău pe pielea ei , ma bucur ca am cunoscut -o , cam toate au fost de 10 pe linie , o experiența colosala , numai sunt sportiv de performanța dar , o sa ma reapuc sa o revizitez , oriunde ar fi , îmi găsesc o cale . 
Cuvintele sunt de prisos , cert este ca ma futut la standarde mega înalte e greu rău cu mine dar fata asta … așa ceva … da da da , farmec elegantă , tot ce trebuie , sincer nu eram sigur de recomandare ca uneori mi am luat teapa dar sunt dator ptr pont . 
 

In ciuda tuturor prob ziua a fost perfecta după vizita la tine . 
 

🌹🥂💋 încă odată felicitări ptr felul tău de a fi femeie și după ca știi sa faci o persoana ca mine sa plece cu zâmbetul le buze . 

Sa fi sanatos si la punga gros :))))

Eu ti-am zis ca iti incurca gandurile , ma bucur ca ai avut o experienta faina :) 

  • Mersi 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 6 ore, zerrcore a spus:

Aflat cu … munca sa zicem in zona timp de o săptămâna , încerc sa caut ceva experiența , având un meci cu domnișoara Care avea stupefiante la mansarda , ma

reorientez la cele mai sincere sfaturi ale unui coleg de breasla din oraș , ii mulțumesc pe aceasta cale lui @FanArad @FanArad 

fata asta este un fel de ceva ce ai nevoie  zi de zi , in afara ca arată bine și tatuajele sunt frumoase rău pe pielea ei , ma bucur ca am cunoscut -o , cam toate au fost de 10 pe linie , o experiența colosala , numai sunt sportiv de performanța dar , o sa ma reapuc sa o revizitez , oriunde ar fi , îmi găsesc o cale . 
Cuvintele sunt de prisos , cert este ca ma futut la standarde mega înalte e greu rău cu mine dar fata asta … așa ceva … da da da , farmec elegantă , tot ce trebuie , sincer nu eram sigur de recomandare ca uneori mi am luat teapa dar sunt dator ptr pont . 
 

In ciuda tuturor prob ziua a fost perfecta după vizita la tine . 
 

🌹🥂💋 încă odată felicitări ptr felul tău de a fi femeie și după ca știi sa faci o persoana ca mine sa plece cu zâmbetul le buze . 

Stimate coleg ai perfecta dreptate Rebeca e ceva wow, niciodată nu dai greș cu ea are ceva aparte.  Eu am și spus în top 3 pt mine. Nu ai cum sa pleci de la ea fără sa ai zimbetul pe buze și în lift cind te uiți în oglinda sa spui wow. 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, zerrcore a spus:

Aflat cu … munca sa zicem in zona timp de o săptămâna , încerc sa caut ceva experiența , având un meci cu domnișoara Care avea stupefiante la mansarda , ma

reorientez la cele mai sincere sfaturi ale unui coleg de breasla din oraș , ii mulțumesc pe aceasta cale lui @FanArad @FanArad 

fata asta este un fel de ceva ce ai nevoie  zi de zi , in afara ca arată bine și tatuajele sunt frumoase rău pe pielea ei , ma bucur ca am cunoscut -o , cam toate au fost de 10 pe linie , o experiența colosala , numai sunt sportiv de performanța dar , o sa ma reapuc sa o revizitez , oriunde ar fi , îmi găsesc o cale . 
Cuvintele sunt de prisos , cert este ca ma futut la standarde mega înalte e greu rău cu mine dar fata asta … așa ceva … da da da , farmec elegantă , tot ce trebuie , sincer nu eram sigur de recomandare ca uneori mi am luat teapa dar sunt dator ptr pont . 
 

In ciuda tuturor prob ziua a fost perfecta după vizita la tine . 
 

🌹🥂💋 încă odată felicitări ptr felul tău de a fi femeie și după ca știi sa faci o persoana ca mine sa plece cu zâmbetul le buze . 

Wow 😅 mă bucur că am lăsat o impresie asa bună 🤗

Te pupăcesc și îți mulțumesc mult de vizita și pentru aceasta recenzie care ma amuzat sincer 🤗🤗🤗😅💋💋💋te pup și spre sa ne revedem 💋💋

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, Flx01 a spus:

Stimate coleg ai perfecta dreptate Rebeca e ceva wow, niciodată nu dai greș cu ea are ceva aparte.  Eu am și spus în top 3 pt mine. Nu ai cum sa pleci de la ea fără sa ai zimbetul pe buze și în lift cind te uiți în oglinda sa spui wow. 

Pupiceiiii mulți 💋💋💋💋💋💋

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

ma simt cumva obligat sa las si eu o recenzie , m-am tot folosit de forum si nu am mai lasat o recenzie de mult 

cu toate ca se vede clar ca fata este de top , voi fi inca unul in plus care o lauda 

vizitat febletea asta de fata luni , programare whatsapp , totul a decurs ok 

ajuns in locatie servit cu un pahar de suc si o tigara , stat putin la povesti cu ea si colega ei , foarte prietenoase si joviale amandoua +++ nota 10 

mers in dormitor , foarte lipicioasa , a sarit direct pe mine , sarutari pe tot corpu gfe maxim +++ 10 , dupa care m-a lasat sa ma joc cu ea pana la orgasm , practic asta ii 'fetishu' meu , mai mult decat multumit +++ 10

igiena 10 

fk 10

on 12 am rugat-o sa se opreasca la un moment dat ca sa trecem si la np 🤣 deep , fara retineri , umed , exact ce trebuie! bravo! 

np 10 inceput cu lot , te fute nu se uita la tine 🤣 miscari frumoase dupa care misionar cu sarutari etc , parea ca ii place , pe final cand am terminat m-am cam emotionat si am dat putin pe langa , dar 100% vina mea 

decartat 200/ fin 150+50fk 

dupa care inca o tigara si putina poveste si dus am fost 

dtd 30-35min

per total fata se implica , pro client , servicii super , frumoasa , lipicioasa , futacioasa! exact ce cautam noi in 'domeniu' asta , as recomanda-o cu placere oricui! 

note 10 pe. linie , as vizita-o zilnic daca mi-ar permite bugetu! 

rebe! te pup si ne revedem data viitoare 😘😘 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 29.10.2021 la 2:25, alexarad1234 a spus:

ma simt cumva obligat sa las si eu o recenzie , m-am tot folosit de forum si nu am mai lasat o recenzie de mult 

cu toate ca se vede clar ca fata este de top , voi fi inca unul in plus care o lauda 

vizitat febletea asta de fata luni , programare whatsapp , totul a decurs ok 

ajuns in locatie servit cu un pahar de suc si o tigara , stat putin la povesti cu ea si colega ei , foarte prietenoase si joviale amandoua +++ nota 10 

mers in dormitor , foarte lipicioasa , a sarit direct pe mine , sarutari pe tot corpu gfe maxim +++ 10 , dupa care m-a lasat sa ma joc cu ea pana la orgasm , practic asta ii 'fetishu' meu , mai mult decat multumit +++ 10

igiena 10 

fk 10

on 12 am rugat-o sa se opreasca la un moment dat ca sa trecem si la np 🤣 deep , fara retineri , umed , exact ce trebuie! bravo! 

np 10 inceput cu lot , te fute nu se uita la tine 🤣 miscari frumoase dupa care misionar cu sarutari etc , parea ca ii place , pe final cand am terminat m-am cam emotionat si am dat putin pe langa , dar 100% vina mea 

decartat 200/ fin 150+50fk 

dupa care inca o tigara si putina poveste si dus am fost 

dtd 30-35min

per total fata se implica , pro client , servicii super , frumoasa , lipicioasa , futacioasa! exact ce cautam noi in 'domeniu' asta , as recomanda-o cu placere oricui! 

note 10 pe. linie , as vizita-o zilnic daca mi-ar permite bugetu! 

rebe! te pup si ne revedem data viitoare 😘😘 

Te pup și te îmbrățișez cu drag îmi cer scuze ca am răspuns mai greu  :* :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

                   .... Rebeca...

    Cum să începem această recenzie!?, despre frumoasa Rebe.

    Am avut ocazia să o vizitez de multe ori,am dat ea de prima dată de pe publi la Oradea așa la nimereală,nu am știut cine este ea (și nici acuma nu știu) doar atât că pt mine este Number 1, în tot cea ce face și cum face. 

    De la prima noastră întâlnire a trecut un an jumate poate și doi. De câte ori venea la Oradea eu mergeam la ea de  două ,trei ori. Tot i-am zis de ce nu încearcă și la Arad, până la urmă din fericire a ajuns și la Arad, și tot așa o vizitam de două trei ori la o ședere a ei,plus de două ne am intilnit și la Cluj.

    Despre ea ce aș putea să scriu decât numa bune și foarte bune,este o fată foarte frumoasă față de păpușă ,slim, sinii mici dar foarte frumoși,un fund super și o păsărică (cum numește ea) e de nedescris de frumoasă,nu am mai intilnit cu așa ceva...

   Toate intilnirile noastră a fost foarte reușită. Ea are un Gfe extraordinar,de la prima noastră întâlnire am comis o mare greșeală,nu vroiam doar să fiu cu ea. Toate clipele petrecute cu ea îmi amintesc și acum. 

   În pat:este o fiară neinblanzita știe să te facă fericit nu ieși de la ea nesatisfacut , toate serviciile ei sunt executate la cote maxime deci te fute de te rupe.

   Eu vă recomand,mergeți și vizitati că nu o să vă pară rău. 

   Și eu a-și veni numa pt mine este interzis de ea,sunt blocat pe WhatsApp,sms la tel nu răspunde...oare de ce... și cum am putea să refac dacă ți am gresit cu ceva... 

   Măcar să mi spui te rog să nu te mai deranjezi ,poate trebuia să mi dau eu seama că nu sunt dorit.

   Dar nu pot fără tine...scuze... și merci pt clipele frumoase pe care mi le ai acordat...

    Cu stimă și respect și spor la futăcios.... fără mine dacă așa vrei...🦁

     

    

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat o din nou pe Rebeca a nu stiu cata oară zilele trecute, pot spune ca ne intelegem de minune si tin sa cred ca s a legat o simpatie intre noi.

Note 10+ la tot in special la oralul ala demential.

Am stat o ora in  care am reusit 2 finalizari de exceptie!!

Actiunea nu o mai detaliez e o fata superba cu caracter!

De recomandat v o recomand ca si pana acum mergeti e o fata deosebita

Te puup si ne vedem data viitoare!!

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, hardfuck24 a spus:

Am vizitat o din nou pe Rebeca a nu stiu cata oară zilele trecute, pot spune ca ne intelegem de minune si tin sa cred ca s a legat o simpatie intre noi.

Note 10+ la tot in special la oralul ala demential.

Am stat o ora in  care am reusit 2 finalizari de exceptie!!

Actiunea nu o mai detaliez e o fata superba cu caracter!

De recomandat v o recomand ca si pana acum mergeti e o fata deosebita

Te puup si ne vedem data viitoare!!

 

Pupicei dulci! 💋💋💋 

Pe data viitoare 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...