Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

In sfarsit azi am apucat sa o cunosc pe Rebeca, de mult imi doream acest lucru.

Locatie nota 10, apartament mare, baie dotata cu toate cele necesara,  la Arad Plaza.

Inca de la intrare ma intreaba daca raman. De ce nu as ramane? Rebeca e o fata foarte faina, chip frumos, corp feminin, fund bombat si o atitudine de nota 10. Tot timpul a umblat dupa mine, nu a folosit telefonul, nimic de reprosat.

Socializarea la suc a fost foarte grea pt mine, cea mai grea. Stiti cat ii este de greu unui barbat sa spuna ceva inteligibil cand o alta femeie -Gabi - statea in sanii goi si se machia in sufragerie???? Imi fugeau ochii, cu unul eram la faina si cu celalalt la slanina.

Dupa dusul regulamentar, mi-a placut ca Rebeca m-a rugat sa folosesc apa de gura (am ales 1 h cu Fk). M-am sintit mai protejat. 

Ramasi doar in doi, incepem actiunea prin descoperirea corpului celuilalt, mangaieri reciptoce si saruturi pe buze si corp. M-am delectat putin cu sanii feciorelnici si am trecut si pe la pasarica cea curata, care mi-a placut atat de mult incat la final am pupat-o cam apasat - scuze. 

Returnat favoarea si trecut Rebe la carma. A executat un oral superb, umed, lins in lung si in lat, atentie la vecini, are mai multe viteze si te intreaba cum iti place. Ma gadila placut cu parul lung. Pacat ca nu avea oglinda in camera.

Dupa echipare, trecut direct in LOT, unde fata e o nebunie. Dupa cateva miscari de acomodare cu maneta in ea, a bagat intr-a 4-a, o viteza de imi era frica sa nu cada de pe cal. Si aici are toata gama de viteze si miscari lascive. Ce mi-a placut a fost ca ne-am rasturnat im misionar fara sa ies din ea. Cand am auzit-o ce placut gemea, parca eram taurul comunal, nu am rezistat si am predat armele. Mi-ar fi placut sa o vad si in caprita, next time.

On-10

Np -9

Igiena -10

Gfe -10

Fk -9 parca se poate si mai bine, dar e de inteles la prima noastra intalnire.

Viteza legala 250/h + 50 Fk

O recomand cu caldura colegilor, oricat de exigenti ati fi.

Eu voi reveni cu drag ori de cate ori ne va vizita. Pt mine Rebeca a intrat direct in top 3 la toate capitolele.

Iti multumesc pentru aceasta amintire frumoasa pe care mi-ai lasat-o.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

In sfarsit azi am apucat sa o cunosc pe Rebeca, de mult imi doream acest lucru.

Locatie nota 10, apartament mare, baie dotata cu toate cele necesara,  la Arad Plaza.

Inca de la intrare ma intreaba daca raman. De ce nu as ramane? Rebeca e o fata foarte faina, chip frumos, corp feminin, fund bombat si o atitudine de nota 10. Tot timpul a umblat dupa mine, nu a folosit telefonul, nimic de reprosat.

Socializarea la suc a fost foarte grea pt mine, cea mai grea. Stiti cat ii este de greu unui barbat sa spuna ceva inteligibil cand o alta femeie -Gabi - statea in sanii goi si se machia in sufragerie???? Imi fugeau ochii, cu unul eram la faina si cu celalalt la slanina.

Dupa dusul regulamentar, mi-a placut ca Rebeca m-a rugat sa folosesc apa de gura (am ales 1 h cu Fk). M-am sintit mai protejat. 

Ramasi doar in doi, incepem actiunea prin descoperirea corpului celuilalt, mangaieri reciptoce si saruturi pe buze si corp. M-am delectat putin cu sanii feciorelnici si am trecut si pe la pasarica cea curata, care mi-a placut atat de mult incat la final am pupat-o cam apasat - scuze. 

Returnat favoarea si trecut Rebe la carma. A executat un oral superb, umed, lins in lung si in lat, atentie la vecini, are mai multe viteze si te intreaba cum iti place. Ma gadila placut cu parul lung. Pacat ca nu avea oglinda in camera.

Dupa echipare, trecut direct in LOT, unde fata e o nebunie. Dupa cateva miscari de acomodare cu maneta in ea, a bagat intr-a 4-a, o viteza de imi era frica sa nu cada de pe cal. Si aici are toata gama de viteze si miscari lascive. Ce mi-a placut a fost ca ne-am rasturnat im misionar fara sa ies din ea. Cand am auzit-o ce placut gemea, parca eram taurul comunal, nu am rezistat si am predat armele. Mi-ar fi placut sa o vad si in caprita, next time.

On-10

Np -9

Igiena -10

Gfe -10

Fk -9 parca se poate si mai bine, dar e de inteles la prima noastra intalnire.

Viteza legala 250/h + 50 Fk

O recomand cu caldura colegilor, oricat de exigenti ati fi.

Eu voi reveni cu drag ori de cate ori ne va vizita. Pt mine Rebeca a intrat direct in top 3 la toate capitolele.

Iti multumesc pentru aceasta amintire frumoasa pe care mi-ai lasat-o.

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise 😍.

Te mai aștept cu mare , mare drag 👄👄👄

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Cateva amanunte uitate ieri la cald, dar care pot face diferenta; oral fara maini, montat preze cu guritza, preludiu cu saruturi din partea ei peste tot, cred ca ii place sa te stranga/sa fie stransa putin de sfarcuri, toate executate fara nicio graba, telefonul nu e in camera de joaca, door to door 70-75 minute, de care mi-am dat seama doar in parcare. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...