Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Revizitat gagica, buna decizie.

Aspectul il stiti toti, serviciile la fel.

Atitudine super, m-am simtit f bine in compania ei. Naturala, deschisa, nu e fitoasa deloc. Putina socializare in 3, era si Gabriela libera. Fetele is super de treaba, de gasca, o placere compania lor. Din pacate nu am apucat sa trec si pe la Gabriela, dar data viitoare nu o ratez.

ON - fff bun, e total pe gustul meu, il face bine, nu e soft. Finalizare orala beton.

NP - se misca bine, chiar si la LOT unde nu prea avem "calarete" bune si rezistente. Sexul e foarte placut cu ea, schimbat mai multe pozitii, sarutari pe corp, mangaieri, gemete. Chiar isi da interesul sa te simti bine.

Raport servicii / calitate / pret - foarte bun! Nu e de ratat asa ceva, asta e genul de fete ce trebuie vizitate, vad mai nou tot felul de dudui ce nu ofera mai nimic pe aceeasi bani!

Fata faina, te suge si te fute bine! Doamne ajuta si sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Acum 33 minute, hateru_ a spus:

Revizitat gagica, buna decizie.

Aspectul il stiti toti, serviciile la fel.

Atitudine super, m-am simtit f bine in compania ei. Naturala, deschisa, nu e fitoasa deloc. Putina socializare in 3, era si Gabriela libera. Fetele is super de treaba, de gasca, o placere compania lor. Din pacate nu am apucat sa trec si pe la Gabriela, dar data viitoare nu o ratez.

ON - fff bun, e total pe gustul meu, il face bine, nu e soft. Finalizare orala beton.

NP - se misca bine, chiar si la LOT unde nu prea avem "calarete" bune si rezistente. Sexul e foarte placut cu ea, schimbat mai multe pozitii, sarutari pe corp, mangaieri, gemete. Chiar isi da interesul sa te simti bine.

Raport servicii / calitate / pret - foarte bun! Nu e de ratat asa ceva, asta e genul de fete ce trebuie vizitate, vad mai nou tot felul de dudui ce nu ofera mai nimic pe aceeasi bani!

Fata faina, te suge si te fute bine! Doamne ajuta si sa ne vedem sanatosi!

Te puuuup 💋💋💋💋

Mulțumesc pentru minunata vizită și pentru cele scrise. 😍 

Data viitoare sper sa ne mai revedem 😍

Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

     Vizitat Rebeca a n oară. 

  M-a așteptat într-o lenjerie foarte sexi,am fost invitat la un pahar de suc până când ea a fumat o țigară am mai stat de vorbă și cu Gabi la fel și ea a fost acolo. Am mers la duș, și ea la fel,sunt două băi. Ne-am întâlnit în cameră unde am dat cadoul pentru servicii full. 

   Am inceput cu FK, îmbrățișări,am sărutat sânii ei micuți dar foarte frumoși ajungind la păsărica ei unicată superbă m-am jucat cu ea mai mult ,între timp ea gemea foarte plăcut. Am schimbat rolurile a trecut ea la ON,are un oral devastator,atenție la oo cu tente da Deep cu un ritm alert. A întrebat cum continuăm,cu AP pentru primadatä cu ea, pozitia doggy și lateral. Schimbat prezervativ NP cu cowgirl unde zici că face rodeo nu altceva,trecut la missionar unde geme iarăși foarte plăcut și ultima poziție doggy. Finalul a fost ON .

   După final făcut duș și plecat.

Este o plăcere să fii cu Rebeca nu te dezamăgește niciodată. 

  Cine nu a fost încă la ea să meargă,nu o să-i pară rău.

   Merci Rebeca...te 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 6 minute, Brunetaa_XXX a spus:

Bună dragilor! 😍

Țin să vă anunț că voi fii disponibilă în Arad de astăzi începând cu ora 15:00 , pentru câteva zile. 💋

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu. 😍 

Pupicei și vă aștept la mine 💋👅💋


moooorrr @Dolaru_arad uite u zici ca vine pastele și vin cadourile întârziate ale moșului Crăciun 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 4 minute, Dolaru_arad a spus:

Ce ati patit fetelor ??? Sunteti vorbite sa spargeti aradul !!!! De unde veniti ….

Doamne doamne 

Vin de la Timișoara cică e criza și frig și acolo oamenii numai au Cash ca aici la noi in Arad au văzut ca e plin de dive care stau la noi nah :))) sa vie toate sa se mute și alea din străinătate !!!

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Proaspat iesit de la Rebe, ma declar f multumit, desi unii colegi se vor gasi sa comenteze ca nu am futut de toti banutzii dati. Important e ca m-am simtit bine si m-am relaxat, atat eu cat si Rebe, sper.

Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa.

Am trecut direct in dormitor dupa dusul regulamentar, unde a inceput joaca: preludiu cu mangaieri si sarutari reciproce prelungite, masaj etc. Am inceput sa ne cunoastem putin, sunt la a doua vizita si sa ne prostim si povestim.

De data asta am uitat sa ii verific putin si veverita cheala, dar ea nu a uitat sa dezmierde soldatul, ajungand la el dupa un ocol cu saruturi pe piept si corp. On foarte fain, umed, fara maini, cu atentie prelungita la bilute. Pierce- ul din limba se simte fain, atat la On cat si la sarutat. V-am spus ca ne-am pupat mult si fain?

Dupa echipare, incercat doar o pozitie pe care am insistat mult, timp in care ne-am sarutat adanc si fain, v-am mai spus? Rebe s-a udat natural de la atata joaca cu sanisorii ei micuti si a gemut in crescendo, pana nu am mai rezistat si am strans-o binisor de funduletz.

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa.

Halatul a fost 250 +50 pt tzucaturile alea faine si binemeritate.

Daca mai stai putin pe la noi, cu siguranta voi reveni la tine.

Mersi pt tot, te tzuc!

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 6 minute, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebe, ma declar f multumit, desi unii colegi se vor gasi sa comenteze ca nu am futut de toti banutzii dati. Important e ca m-am simtit bine si m-am relaxat, atat eu cat si Rebe, sper.

Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa.

Am trecut direct in dormitor dupa dusul regulamentar, unde a inceput joaca: preludiu cu mangaieri si sarutari reciproce prelungite, masaj etc. Am inceput sa ne cunoastem putin, sunt la a doua vizita si sa ne prostim si povestim.

De data asta am uitat sa ii verific putin si veverita cheala, dar ea nu a uitat sa dezmierde soldatul, ajungand la el dupa un ocol cu saruturi pe piept si corp. On foarte fain, umed, fara maini, cu atentie prelungita la bilute. Pierce- ul din limba se simte fain, atat la On cat si la sarutat. V-am spus ca ne-am pupat mult si fain?

Dupa echipare, incercat doar o pozitie pe care am insistat mult, timp in care ne-am sarutat adanc si fain, v-am mai spus? Rebe s-a udat natural de la atata joaca cu sanisorii ei micuti si a gemut in crescendo, pana nu am mai rezistat si am strans-o binisor de funduletz.

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa.

Halatul a fost 250 +50 pt tzucaturile alea faine si binemeritate.

Daca mai stai putin pe la noi, cu siguranta voi reveni la tine.

Mersi pt tot, te tzuc!


Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa. 
 

“Altădată” dar acuma cu cât e orașul mai plin cu atat mai ușor dai de o fata

 

asta înseamnă sa fie fete in oraș și chiar și cele mai de top fete sa aibe loc in agenda lor atât de plina ….dar îți mulțumim ca te sacrifici ptr noi și le vizitezi pe fete ;) 

Felicitari ptr recenzie și spor la mălai in buzunare ptr vizite dese .

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebe, ma declar f multumit, desi unii colegi se vor gasi sa comenteze ca nu am futut de toti banutzii dati. Important e ca m-am simtit bine si m-am relaxat, atat eu cat si Rebe, sper.

Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa.

Am trecut direct in dormitor dupa dusul regulamentar, unde a inceput joaca: preludiu cu mangaieri si sarutari reciproce prelungite, masaj etc. Am inceput sa ne cunoastem putin, sunt la a doua vizita si sa ne prostim si povestim.

De data asta am uitat sa ii verific putin si veverita cheala, dar ea nu a uitat sa dezmierde soldatul, ajungand la el dupa un ocol cu saruturi pe piept si corp. On foarte fain, umed, fara maini, cu atentie prelungita la bilute. Pierce- ul din limba se simte fain, atat la On cat si la sarutat. V-am spus ca ne-am pupat mult si fain?

Dupa echipare, incercat doar o pozitie pe care am insistat mult, timp in care ne-am sarutat adanc si fain, v-am mai spus? Rebe s-a udat natural de la atata joaca cu sanisorii ei micuti si a gemut in crescendo, pana nu am mai rezistat si am strans-o binisor de funduletz.

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa.

Halatul a fost 250 +50 pt tzucaturile alea faine si binemeritate.

Daca mai stai putin pe la noi, cu siguranta voi reveni la tine.

Mersi pt tot, te tzuc!

Te tzuc dulceee 😍😍😍

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 16 ore, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebe, ma declar f multumit, desi unii colegi se vor gasi sa comenteze ca nu am futut de toti banutzii dati. Important e ca m-am simtit bine si m-am relaxat, atat eu cat si Rebe, sper.

Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa.

Am trecut direct in dormitor dupa dusul regulamentar, unde a inceput joaca: preludiu cu mangaieri si sarutari reciproce prelungite, masaj etc. Am inceput sa ne cunoastem putin, sunt la a doua vizita si sa ne prostim si povestim.

De data asta am uitat sa ii verific putin si veverita cheala, dar ea nu a uitat sa dezmierde soldatul, ajungand la el dupa un ocol cu saruturi pe piept si corp. On foarte fain, umed, fara maini, cu atentie prelungita la bilute. Pierce- ul din limba se simte fain, atat la On cat si la sarutat. V-am spus ca ne-am pupat mult si fain?

Dupa echipare, incercat doar o pozitie pe care am insistat mult, timp in care ne-am sarutat adanc si fain, v-am mai spus? Rebe s-a udat natural de la atata joaca cu sanisorii ei micuti si a gemut in crescendo, pana nu am mai rezistat si am strans-o binisor de funduletz.

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa.

Halatul a fost 250 +50 pt tzucaturile alea faine si binemeritate.

Daca mai stai putin pe la noi, cu siguranta voi reveni la tine.

Mersi pt tot, te tzuc!


 

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa. 
 

 

cât trecuse de o bătut Gabi ??? Ca ea are ceas in mâna ca la swiss cum ii fix tremura cucu, cum iese cucu și cânta n piata … aiurea tre sa ți iei o brățara sa o programezi ca la fete , la încă 15 min la 2 vizite ii furi deja 30’ deci tu câștigi 200 lei dep de prețul domnișoarei !!! Oricum felicitări 👍🏼🍫

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 15 minute, zerrcore a spus:


 

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa. 
 

 

cât trecuse de o bătut Gabi ??? Ca ea are ceas in mâna ca la swiss cum ii fix tremura cucu, cum iese cucu și cânta n piata … aiurea tre sa ți iei o brățara sa o programezi ca la fete , la încă 15 min la 2 vizite ii furi deja 30’ deci tu câștigi 200 lei dep de prețul domnișoarei !!! Oricum felicitări 👍🏼🍫

Nu mai poti de grija mea cat stau la fete! Iti multumesc! Daca schimbam numerele de telefon, te instiintez cand intru si ma suni tu cand sa ies.😄

Initiial nu am dorit sa mai comentez, dar o spun acum: am prins loc instant la Rebe nu fiindca e concurenta mare si nu avea clienti ci fiindca era putin obosita si nu a postat ca e disponubila (ca o adevarata diva, conform standardelor tale). A lucrat ieri doar cu 2-3 cunoscuti, printre care si eu, si ii multumesc pt asta. 

Nu ar fi rau sa urmezi sfatul hateru-lui sa futi mai mult si sa postezi mai putin. Incearca sa aduci valoare adaugata forumului, nu discutii sterile sau sa porti grija altora.

Zi frumoasa va doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Acum, sincer, de câte ori am fost la Becky, am avut parte de un tratament exemplar și nu s-a întâmplat vreodată să bată Gabi în ușă. 

Dacă nici Rebecca nu are servicii și comportament de top, nu mai zic nimic...

Lăsați, fraților, răutacismele gratuite și mergeți să futeți bine la fetele care vă plac! 😋

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Poate m-ati inteles gresit, eu nu am spus ca Rebe nu are servicii extraordinare, ba din contra, e f buna si m-am simtit f bine cu ea. De aia am spus ca voi mai reveni in stagiunea actuala cu drag la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare!

Azi am vizitat si eu domnișoara Rebeca. Avand ceva timp liber, m-am hotărât să-i scriu pe whatsapp...programare promptă(chiar avea liber la ora când aveam si eu timp), i-am comunicat ca daca e posibil aș vrea să stau o ora. Am primit raspuns afirmativ, asadar la ora 13 m-am prezentat la fața locului.

Ca si locatie nu ai ce comenta, apartament cochet, cu toate cele necesare.

Aspect: 9- fata f drăguță, zambareata, la prima vedere mai reținută(pe parcurs sa dovedit ca nuuu e). Sani micuti dar cu niste sfarcuri f apetisanti, pasarica frumoasa si gustoasa, fundul...dupa parerea mea) piesa de rezistență.

ON: 9,5 - o linge, o bagă toată in gură, atentă la zonele invecinate. Nu dau 10 pt. ca mie a fost in pic prea hard, dar fara doar si poate o face exceptional.

NP: 10 - prima pozitie LOT..se misca poate si mai hard ca si la oral...dar aici a fost pe gustul meu, mai ales ca gemea f sexy.  Schimbat in doggy, unde ai o priveliste fenomenala. Văzând bucile alea rotunde cum se mișcă sub tine.. pfff. A urmat un pic de misionar, un pic de pauza...al meu soldat so cam blegit(absolut nu din cauza ei) dupa care mi-a facut iar oral și am terminat glorios.

De revenit: cu siguranta. Eu am sa o vizitez ori de câte ori am ocazia.

PS: sper ca si tu te-ai simțit la fel de bine, cum m-am simtit eu. Te pup

  • Like 4
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 02.02.2022 la 19:11, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebe, ma declar f multumit, desi unii colegi se vor gasi sa comenteze ca nu am futut de toti banutzii dati. Important e ca m-am simtit bine si m-am relaxat, atat eu cat si Rebe, sper.

Programat din scurt, cu 20 min inainte, probabil cu mult noroc. Alta data trebuia sa o fac cu o zi inainte pe wa.

Am trecut direct in dormitor dupa dusul regulamentar, unde a inceput joaca: preludiu cu mangaieri si sarutari reciproce prelungite, masaj etc. Am inceput sa ne cunoastem putin, sunt la a doua vizita si sa ne prostim si povestim.

De data asta am uitat sa ii verific putin si veverita cheala, dar ea nu a uitat sa dezmierde soldatul, ajungand la el dupa un ocol cu saruturi pe piept si corp. On foarte fain, umed, fara maini, cu atentie prelungita la bilute. Pierce- ul din limba se simte fain, atat la On cat si la sarutat. V-am spus ca ne-am pupat mult si fain?

Dupa echipare, incercat doar o pozitie pe care am insistat mult, timp in care ne-am sarutat adanc si fain, v-am mai spus? Rebe s-a udat natural de la atata joaca cu sanisorii ei micuti si a gemut in crescendo, pana nu am mai rezistat si am strans-o binisor de funduletz.

Continuat cu povestitul si tzucatul in pat pana a batut Gabi si putin dupa.

Halatul a fost 250 +50 pt tzucaturile alea faine si binemeritate.

Daca mai stai putin pe la noi, cu siguranta voi reveni la tine.

Mersi pt tot, te tzuc!

Mai faci o vizită,două și o dai uitării pe ...12344 "vino să te fac ...happy"...do you know...what i mean...ușor să nu faci o pasiune...mai las-o și la alții,șogore...😜👊💪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, robert1570 a spus:

Salutare!

Azi am vizitat si eu domnișoara Rebeca. Avand ceva timp liber, m-am hotărât să-i scriu pe whatsapp...programare promptă(chiar avea liber la ora când aveam si eu timp), i-am comunicat ca daca e posibil aș vrea să stau o ora. Am primit raspuns afirmativ, asadar la ora 13 m-am prezentat la fața locului.

Ca si locatie nu ai ce comenta, apartament cochet, cu toate cele necesare.

Aspect: 9- fata f drăguță, zambareata, la prima vedere mai reținută(pe parcurs sa dovedit ca nuuu e). Sani micuti dar cu niste sfarcuri f apetisanti, pasarica frumoasa si gustoasa, fundul...dupa parerea mea) piesa de rezistență.

ON: 9,5 - o linge, o bagă toată in gură, atentă la zonele invecinate. Nu dau 10 pt. ca mie a fost in pic prea hard, dar fara doar si poate o face exceptional.

NP: 10 - prima pozitie LOT..se misca poate si mai hard ca si la oral...dar aici a fost pe gustul meu, mai ales ca gemea f sexy.  Schimbat in doggy, unde ai o priveliste fenomenala. Văzând bucile alea rotunde cum se mișcă sub tine.. pfff. A urmat un pic de misionar, un pic de pauza...al meu soldat so cam blegit(absolut nu din cauza ei) dupa care mi-a facut iar oral și am terminat glorios.

De revenit: cu siguranta. Eu am sa o vizitez ori de câte ori am ocazia.

PS: sper ca si tu te-ai simțit la fel de bine, cum m-am simtit eu. Te pup

Sigur ai fost la ea,la Beky?Păi,bine drăguțo,Rebecuțo,credeam că ești în relax,odihnă,somnic și tu,fire energică-cum te știu din inert s-a făcut viu!...nu e tocmai fair-play,dar alegerea e a ta,ai sărbătorit ziua liberă de odihnă prin muncă,m-ai întristat,dar o fi efectul plandemic...de la booster?!Sa fii sănătoasă și spor,putere în șale și în maxilare...Rebe ,Wonder woman,rupe tot!!!🙏🙏🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Scuze,Rebeca ,Robert,Unsuflet..nu știu ce mi-a venit să reacționez așa,o fi generația nouă de pe forum...vorba un ui confrate(Flx?)...devenim tot mai răi,fiare,ne dezumanizăm...suntem incendiari,dar nu la fete,ci nou între noi...să fie de vină și karma sau Anul Zodiacal Chinezesc 2022-Anul tigrului de apă știa-ți?...Să ne ingăduim unii pe alții,să fim mai iubitori și mai iertatori și mai uniți cum era o dată pe acest forum,ca intr-o familie,...userii mai vechi știu despre ce vorbesc...!Pace ,liniste și multă iubire!✌❤Sănătate maximă tuturor!Rebeca...iertare pt fiecare vorbă,cuvânt necugetat!Sa fii iubita...spor la ce vrei tu!👊💪🍀🕊

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 8 ore, Danidor a spus:

Scuze,Rebeca ,Robert,Unsuflet..nu știu ce mi-a venit să reacționez așa,o fi generația nouă de pe forum...vorba un ui confrate(Flx?)...devenim tot mai răi,fiare,ne dezumanizăm...suntem incendiari,dar nu la fete,ci nou între noi...să fie de vină și karma sau Anul Zodiacal Chinezesc 2022-Anul tigrului de apă știa-ți?...Să ne ingăduim unii pe alții,să fim mai iubitori și mai iertatori și mai uniți cum era o dată pe acest forum,ca intr-o familie,...userii mai vechi știu despre ce vorbesc...!Pace ,liniste și multă iubire!✌❤Sănătate maximă tuturor!Rebeca...iertare pt fiecare vorbă,cuvânt necugetat!Sa fii iubita...spor la ce vrei tu!👊💪🍀🕊

Să știi că în trecut pe forum erau membrii care făceau recenzii și vizitau fetele. Acum, de când site-ul s-a dezvoltat, sunt, din păcate, o mulțime membrii care vorbesc doar ampulea, majoritatea analfabeți funcționali și retarzi. Văd persoane care la 20 de postări au maxim o recenzie și aia vai de mama ei. Gândiți-vă că și fetele citesc aceste postări și faptul că nu vă mai primesc e o consecință firească a comportamentului vostru.

Rebeca e o fată minunată și voi îi stricați topicul cu discuții aiurea. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 13 minute, dandavid a spus:

Să știi că în trecut pe forum erau membrii care făceau recenzii și vizitau fetele. Acum, de când site-ul s-a dezvoltat, sunt, din păcate, o mulțime membrii care vorbesc doar ampulea, majoritatea analfabeți funcționali și retarzi. Văd persoane care la 20 de postări au maxim o recenzie și aia vai de mama ei. Gândiți-vă că și fetele citesc aceste postări și faptul că nu vă mai primesc e o consecință firească a comportamentului vostru.

Rebeca e o fată minunată și voi îi stricați topicul cu discuții aiurea. 

Ai perfectă dreptate sunt de aceas părere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dreptatea e ,"că fiecare trage jarul la coca lui" "Dreptatea merge cu mâinile legate și adevărul cu capul spart!" Nu cerceta aceste legi,căci ești nebun de le-nțelegi!...Unii vorbesc ce știu ,iar alții știu ce vorbesc!Nu judeca,că vei fi judecat!Totul se întâmplă cu un scop nimic nu este la întâmplare!Cei care veniți cu contre verbale încercați să fiți articulati și coerenti în exprimare,ar fi cazul de o reîmprospătare a cunoștințelor minimale,mai ales că nu ești îndreptățit și nici abilitat de a concluziona...Zi bună,cu pace și liniște!Cercetați toate lucrurile și luați ce este bun!...Așteptăm doar recenzii bune și pozitive,de apreciere la adresa fetei,această fată minunată,generoasă,darnică,generatoare de plăceri carnale la preturi minimale!Da,"perfectă dreptate" ,,nimic duhovnicesc,totul firesc!Spor la împins,cu bastoane în erecție non-stop!👊💪✌❤

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...