Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare! 

Azi am revizitat-o pe domnisoara. Nu prea am ce adauga la recenziile anterioare, eventual faptul ca azi am fost călărit și pus la treabă și mai și față de datile trecuta. După ce am plecat de la ea, m-am simțit de pare o trecut trenul peste mine. 

De la mine în continuare are 10 pe linie. 

Halat: 250 (+50fk)/ora f bine investiți 

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 17 ore, robert1570 a spus:

Salutare! 

Azi am revizitat-o pe domnisoara. Nu prea am ce adauga la recenziile anterioare, eventual faptul ca azi am fost călărit și pus la treabă și mai și față de datile trecuta. După ce am plecat de la ea, m-am simțit de pare o trecut trenul peste mine. 

De la mine în continuare are 10 pe linie. 

Halat: 250 (+50fk)/ora f bine investiți 

Pupiceiii 😘😘😘 mulțuuu 😍

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Proaspat iesit de la Rebeca.

Nu am ce sa mai adaug fata de recenziile precedente. Eventual ce imi voi aminti eu peste timp, cand deja voi fi uitat totul: cum sta ea cu mainile departate peste mine si cu gurita infipta in penis nu o face nimeni. Ce viteza baga in curutu ei ala mic cand ne calareste! Daca eram cal de curse sigur luam locul 1, calaret si jokeu.

Multumesc pt tot, esti o fata de nota 10. Am petrecut timp de calitate cu tine si ajungem sa ne cunoastem tot mai bine. 

Cadoul 250/h + 50 Fk.

Igiena 10.

E de revenit. Bonus totdeauna am putut admira si sanii colegei.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebeca.

Nu am ce sa mai adaug fata de recenziile precedente. Eventual ce imi voi aminti eu peste timp, cand deja voi fi uitat totul: cum sta ea cu mainile departate peste mine si cu gurita infipta in penis nu o face nimeni. Ce viteza baga in curutu ei ala mic cand ne calareste! Daca eram cal de curse sigur luam locul 1, calaret si jokeu.

Multumesc pt tot, esti o fata de nota 10. Am petrecut timp de calitate cu tine si ajungem sa ne cunoastem tot mai bine. 

Cadoul 250/h + 50 Fk.

Igiena 10.

E de revenit. Bonus totdeauna am putut admira si sanii colegei.

Încă tot aștepți cu partida aia în 3?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 7 minute, robert1570 a spus:

Încă tot aștepți cu partida aia în 3?

Da. Azi aveam chef doar de Rebe, dar cand i-am vazut sanii colegei imi venea sa ma razgandesc. Ma pastrez inca, pt noaptea nuntii.😆

Ps  o pasarica mi-a soptit ca azi dimineata cineva s-a bucurat totusi de un trio, nu stiu cine dar felicitarile mele!

Link spre comentariu
Acum 3 ore, unsuflet a spus:

Proaspat iesit de la Rebeca.

Nu am ce sa mai adaug fata de recenziile precedente. Eventual ce imi voi aminti eu peste timp, cand deja voi fi uitat totul: cum sta ea cu mainile departate peste mine si cu gurita infipta in penis nu o face nimeni. Ce viteza baga in curutu ei ala mic cand ne calareste! Daca eram cal de curse sigur luam locul 1, calaret si jokeu.

Multumesc pt tot, esti o fata de nota 10. Am petrecut timp de calitate cu tine si ajungem sa ne cunoastem tot mai bine. 

Cadoul 250/h + 50 Fk.

Igiena 10.

E de revenit. Bonus totdeauna am putut admira si sanii colegei.

Te puuup și abea aștept sa ne revedem . 😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 50 minute, Dolaru_arad a spus:

De ce faci dinastea cand am zis ca ma abtin si eu macar o saptamana :)))

Asa spun si eu mereu: saptamana viitoare pauza sau maxim o vizita! Nu mi-a iesit niciodata, decat atunci cand am avut covid.

Da-o incolo de pauza colegu, Rebe chiar merita vizitata. Asa rodeo fara sa ca la ea, mai rar.😁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 30 minute, unsuflet a spus:

Asa spun si eu mereu: saptamana viitoare pauza sau maxim o vizita! Nu mi-a iesit niciodata, decat atunci cand am avut covid.

Da-o incolo de pauza colegu, Rebe chiar merita vizitata. Asa rodeo fara sa ca la ea, mai rar.😁

Maine iti dai seama ca o vizitez ;)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bunăăă dragilor de mâine începând cu ora 12:00 voi fii disponibilă în Arad pentru câteva zile . 🥰

Locația o voi avea la Ared Kaufland 🥰

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe whatsapp la nr din titlu. 🥰

Pe mulți dintre voi vă aveam memorați dar din păcate nu mai am vechiul telefon așa că vă rog să îmi menționați care cum sunteți în caz că nu îmi dau seama.  Mulțumesc 🥰

o zi faină vă doresc 🥰🥰🥰

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

   Vizitat ieri pe Rebeca, programare pe telefon,cu trei ore înainte. Ajung,cu 10 mai repede,o suni,nu poate fi contactat,mai încerc de câteva ori,la fel,încerc pe colega ei Gabi poate răspunde ea,nimic. Mă sună înapoi de pe telefon ul lui Gabi, că pot să urc. Urc și îi spun că te-am sunat de vreo 5 ori,la ea nu apărut nici un apel. 

   Am trecut direct în cameră, i-am înmânat cadoul pentru o oră de joacă. La duș,între timp și ea sa dus la o împrospătare. 

   Numai detaliezi joaca,dar a fost una reușită ca de obicei cu Rebeca.

  După terminarea jocului,am stat la povești, până când a venit Gabi, și a bătut la ușa să ne anunțe că sa terminat timpul. Dar noi am continuat discuțiile, până când am zis la Gabi să intre și ea. 

  Am mai stat un pic la taclale în trei , un pic peste program. 

   Dar a venit momentul că a trebuit să plec. 

   Mulțumesc frumos pentru timpul acordat. 

  La Rebeca , revin de câte ori ne vizitează în Arad, și ori unde mai prind și reușesc o programare la ea .😘🤗🦁

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...