Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

Acum 11 ore, Juanpablo a spus:

   Vizitat ieri pe Rebeca, programare pe telefon,cu trei ore înainte. Ajung,cu 10 mai repede,o suni,nu poate fi contactat,mai încerc de câteva ori,la fel,încerc pe colega ei Gabi poate răspunde ea,nimic. Mă sună înapoi de pe telefon ul lui Gabi, că pot să urc. Urc și îi spun că te-am sunat de vreo 5 ori,la ea nu apărut nici un apel. 

   Am trecut direct în cameră, i-am înmânat cadoul pentru o oră de joacă. La duș,între timp și ea sa dus la o împrospătare. 

   Numai detaliezi joaca,dar a fost una reușită ca de obicei cu Rebeca.

  După terminarea jocului,am stat la povești, până când a venit Gabi, și a bătut la ușa să ne anunțe că sa terminat timpul. Dar noi am continuat discuțiile, până când am zis la Gabi să intre și ea. 

  Am mai stat un pic la taclale în trei , un pic peste program. 

   Dar a venit momentul că a trebuit să plec. 

   Mulțumesc frumos pentru timpul acordat. 

  La Rebeca , revin de câte ori ne vizitează în Arad, și ori unde mai prind și reușesc o programare la ea .😘🤗🦁

Mulțumesc frumos te pup și te mai aștept 😋

Link spre comentariu

🌺Servicii :

🏵 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
🏵Normal DOAR protejat;
🏵Finalizare corporală;
🏵Finalizare orală ( în funcție de igienă);
🏵Masaj de relaxare;
🏵Sex în diferite poziții;
🏵 69 ;
🏵Finalizare facială (extra 50 lei);
🏵French kiss (extra 50 lei);
🏵Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🌺Prețuri: 
🏵 30 de minute - 150 de lei ;
🏵 60 de minute - 250 de lei .

Mă axez mai mult pe programările făcute pe wapp. Voi cere întotdeauna confirmarea cu aproximativ 30 de minute înainte și bineînțeles dacă nu o voi primii o voi anula. 💋

Pupicei și vă aștept la mineee. 💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat astăzi pe Rebecca. Programat pe whatsapp înainte cu jumătate de oră, ajuns la locație, întrat la cameră, i-am înmânat cadoul, am trecut la duș când am ieșit Rebecca era gata de acțiune. Am optat pentru un op. Executat foarte atent la tot, am schimbat pozitii dar starea mea nu a fost prea buna în acel moment și am terminat acțiunea destul de repede.  Ca și note din partea mea : 10 pentru toată prestația. De revenit cu siguranță. Mulțumesc. Pupici. 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, roiuyy a spus:

Vizitat astăzi pe Rebecca. Programat pe whatsapp înainte cu jumătate de oră, ajuns la locație, întrat la cameră, i-am înmânat cadoul, am trecut la duș când am ieșit Rebecca era gata de acțiune. Am optat pentru un op. Executat foarte atent la tot, am schimbat pozitii dar starea mea nu a fost prea buna în acel moment și am terminat acțiunea destul de repede.  Ca și note din partea mea : 10 pentru toată prestația. De revenit cu siguranță. Mulțumesc. Pupici. 

pupiceiii duuulciiii te mai asteeept 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut am avut azi plăcerea să o cunosc pe Rebeca programare pe WhatsApp totul a decurs ok, mi-a deschis ușa o domnișoara foarte drăguță pot sa spun că pentru mine funduletul super bombat este punctul ei forte dealtfel și corpul este foarte bine conturat sâni un pic cam micuți dar mi-e îmi plac și așa numai buni de supt. Făcut cunoștință servit un pahar cu apa după care am fost invitat la duș dar facusem cu 15 minute înainte că venisem chear de pe ștrand și a mers doar ea, revenit în camera unde a început cu săruturi pe tot corpul ceia ce mi-e mia plăcut foarte mult și trecut la oral unde în timpul actiuni îți aruncă ochiade foarte sexy pe mine mă excita alături de gemete suptile la cererea mea trecut la 69 unde mam bucurat din plin, de priveliște și de piersicuta ei apoi am cerut să trecem la normal unde se implica și o simpti foarte bine țin să spun că nu a folosit nici un fel de lubrifiant  ceia ce este de apreciat schimbat câteva poziti și am terminat având parte de o finalizare orală de zile mari pentru mine a fost foarte ok din toate punctele de vedere. Recomand și sigur o să ne mai revedem 😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, Nanalulu a spus:

Salut am avut azi plăcerea să o cunosc pe Rebeca programare pe WhatsApp totul a decurs ok, mi-a deschis ușa o domnișoara foarte drăguță pot sa spun că pentru mine funduletul super bombat este punctul ei forte dealtfel și corpul este foarte bine conturat sâni un pic cam micuți dar mi-e îmi plac și așa numai buni de supt. Făcut cunoștință servit un pahar cu apa după care am fost invitat la duș dar facusem cu 15 minute înainte că venisem chear de pe ștrand și a mers doar ea, revenit în camera unde a început cu săruturi pe tot corpul ceia ce mi-e mia plăcut foarte mult și trecut la oral unde în timpul actiuni îți aruncă ochiade foarte sexy pe mine mă excita alături de gemete suptile la cererea mea trecut la 69 unde mam bucurat din plin, de priveliște și de piersicuta ei apoi am cerut să trecem la normal unde se implica și o simpti foarte bine țin să spun că nu a folosit nici un fel de lubrifiant  ceia ce este de apreciat schimbat câteva poziti și am terminat având parte de o finalizare orală de zile mari pentru mine a fost foarte ok din toate punctele de vedere. Recomand și sigur o să ne mai revedem 😘😘

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise,  abea aștept sa ne revedem ! 🤭😘

Link spre comentariu
  • Oras:Jud Arad
  • Oras:Jud Arad
Acum 5 ore, Brunetaa_XXX a spus:

Bună dimineața frumoșilor ! 😍

Astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 22:00. 😍

💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌

20220612_200922.jpg

Foarte frumoasa rebeca🔞🔞❤️
Care sunt prețurile o finalizare/o ora? Și care sunt serviciile? 😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
La 10.06.2022 la 7:05, Brunetaa_XXX a spus:

🌺Servicii :

🏵 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
🏵Normal DOAR protejat;
🏵Finalizare corporală;
🏵Finalizare orală ( în funcție de igienă);
🏵Masaj de relaxare;
🏵Sex în diferite poziții;
🏵 69 ;
🏵Finalizare facială (extra 50 lei);
🏵French kiss (extra 50 lei);
🏵Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🌺Prețuri: 
🏵 30 de minute - 150 de lei ;
🏵 60 de minute - 250 de lei .

Mă axez mai mult pe programările făcute pe wapp. Voi cere întotdeauna confirmarea cu aproximativ 30 de minute înainte și bineînțeles dacă nu o voi primii o voi anula. 💋

Pupicei și vă aștept la mineee. 💋💋💋

E greu sa dai o pagina in spate? 🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Ar Bh
  • Oras:Ar Bh

   Vizitat,Rebeca,ieri. Tot am incercat o programare de când a venit,dar e greu să prinzi un bilet la ea, aș face mai bine abonament,dacă s-ar putea.

  Programat pe whatsap,cu o zi înainte. Ajung,o suni,mai trebuia să aștept cinci minute, până când se pregătește. Îmi dă codul de la poarta,urc, îmi deschide ușa,ne 😘 ãm, și intru in cameră, dau cadoul pentru o oră de nebunii. La duș,între timp și ea sa dus la o împrospătare. 

  Vine in cameră, un pic de vorbă, și la treabă. Încep eu să o sărut,pe tot corpul ei,jucând cu sânii ei, micuți, frumoși,cum îmi plac mie, ajungând la păsărica ei.Ei!...aici am petrecut mult timp, in timp ea gemea plăcut.  Schimbat rolurile, urmează ea cu FK, sărutari corporale, și cu un ON,hard cum face ea de obicei, atenție mărită la oo, și ceva Deep. 

  Întreabă cum vrei să continuăm,eu nu-i spun nimic,numa zâmbesc,vrei să vin deasupra,spune ea. Zic ,na vezi că știi. Și  se urcă pe mine, și începe să se miște,de am crezut că se rupe patul cu noi. Wow ...între timp gemea... cowgirl,la ea,eu zic, că e  specialitatea casei. Aici,zici că te invioleaza.

   Sa pus în Doggy, unde am continuat eu să dau,ea gemea, plăcut de tot,între timp mă țineam de șoldul ei. Schimbat în missionar,unde se implica,foarte tare. Final,On, cu un pic de ajutor,dar a fost super ok.

  Nu știu ce era cu ea ieri,dar mă f.tut de ma rupt. Eu am simțit, că ea plăcut și ei,dar poate greșesc. 

  Dar asta aștepți de la Rebeca,e o fiară neîmblânzită...🦁

    La duș,mai un pic de vorbă, și a trecut ora, foarte repede,ca de obicei...

   Mulțumesc frumos, pentru această oră minunată...😘🦁🤗

   Abia aștept să revii, cât mai repede...

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Azi nu era planificat sa o revad pe brunetica asta mica, dar asa a iesit si m-am bucurat tare de ea. De mult nu ne-a mai vizitat, imi era dor de ea. Dar a avut un motiv intemriat, se motiveaza absenta: ne intampina cu o pereche noua de sani, marimea potrivita pt statura ei. Ii vin f bine. Nu i-am mosorcat prea tare azi, sa nu ii stric🤣. Data viitoare imi iau revansa 

In rest serviciile sunt aceleasi, bune de tot: oral fara maini, motoras in fundulet cand sta deasupra, etc. Ce m-a surprins azi a fost fk-ul, bun de tot, parca mai pofticioasa ca niciodata.

Ps. Are si colega, pe Elena, pt cei interesati de un trio.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salut

Da deci nici nu stiu cum sa incep🤔🤪

O fi de bine, o fi rau. 🤔 Nu stiu, cert este ca in topul meu personal nimeni nu o sa-i ia locul. Vb de top 3.

Nu am mai vizitat-o pe Rebe de aproape un an. Cu toate acestea stia cine sunt!!! Ea (Rebe) in mintea mea e foarte bine fixata. Nu va ginditi ca sunt indragostit am mai spus pe forum nu e loc de asa ceva, dar Rebe imi este f draga. Pentru ca nu am mai vizitat-o de mult ma gindeam ca poate nu va mai fi la fel, ca poate nu ma voi simți la fel de bine si va trebui sa o retrogradez din topul meu, da ce sa vezi a fost cel putin la fel ca si dați-le trecute. Acum in timp ce scriu imi dau seama ca am mai spus "CU REBE NU AI CUM SA DAI GRES". 

BUN ACESTEA FIIND SPUSE SA TREC LA O RECENZIE REGULAMENTARA. 

Programare facuta pe wats de ieri seara, confirmata azi si la ora stabilita am fost la AK. Ma sunat  sa ma ghideze si sus cu mine, ajung, bat la usa, deschide si ce sa vezi Rebe cu un app-date la sini (frumoasa cosmetizare, ,i se potrivesc de minune, parerea mea). De cum am intrat m-am simtit in largul meu si relaxat. Am discutat putin, la o țigară si in dormitor cu noi. Mi-a facut instructajul la sini, ce pot si ce nu, si la treaba. A inceput cu sarutari mingieri, mingiieri sarutari pfff ce fain, incet in jos pina  la junior si la luat la joaca, in toate felurile, nu zic mai multe va las imaginatia sa zburde. La un moment dat zic ca vreau si eu sa ma joc si schimbam locurile, ma joc si eu destul de mult dar nu sunt % convins ca am facut o treaba f buna🤦‍♂️. Schimbam din nou locurile si incepe "a mea" o noua repriza de oral de zici ca era ultimul, aaa, era ultimul pe azi🤪.dupa ceva vreme... ma intreaba "vrei sa trecem si la normal?" cu o privire ciudata/interesanta, eu zic da cu juma de voce, pune pelerina si apoi se intimpla ceva, a aparut peste mine o "leoaica"🙈🤪. Fratilor am fost futut de nu știam ce se intimpla🙆‍♂️🤪, am schimbat doua pozitii si juniorul a depus armele si s-a retras  in cazarma. 😆😆😆 Am mai stat la o mica repriza de alintaturi, apoi la o tigara, si a venit timpul sa ne luam la revedere. 

Am uitat sa va zic apartament curat frumusel, baie aranjata fain, nu a fost nevoie de igienizare, ca din dus am sarit in haine si la  AK direct.

NOTE DESI NU PREA IMI PLACE:

ON 10

NP 10

GFE 9.8 (FK cit am vrut, mingîieri, sarutari corporale, atingeri) Rebe e sociabila deschisa, directa. Acum va zic de ce am depunctato, la final si-a cerut scuze ca e putin obosita, am observat si eu putin cind eram la țigară. Insa!!! Scriind cele de mai sus imi vine ceva in minte, daca e asa cind e obosita! Cum e dimineata dupa ce și-a baut cafeaua a facut si dus si e apta de munca🤔🤔🤔 tre sa-cerc MUSAI 🤪🤪🤪

Multumesc Rebe pt o noua experiență minunata alaturi de tine. 

ACEASTA ESTE O RECENZIE SUBIECTIVA CU TRAIRILE SI SIMTIRILE MELE. 

  • Like 8
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 17 ore, unsuflet a spus:

Azi nu era planificat sa o revad pe brunetica asta mica, dar asa a iesit si m-am bucurat tare de ea. De mult nu ne-a mai vizitat, imi era dor de ea. Dar a avut un motiv intemriat, se motiveaza absenta: ne intampina cu o pereche noua de sani, marimea potrivita pt statura ei. Ii vin f bine. Nu i-am mosorcat prea tare azi, sa nu ii stric🤣. Data viitoare imi iau revansa 

In rest serviciile sunt aceleasi, bune de tot: oral fara maini, motoras in fundulet cand sta deasupra, etc. Ce m-a surprins azi a fost fk-ul, bun de tot, parca mai pofticioasa ca niciodata.

Ps. Are si colega, pe Elena, pt cei interesati de un trio.

te pup dulceee si mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise 💋💋💋

Link spre comentariu

Acum 11 ore, Flx01 a spus:

Salut

Da deci nici nu stiu cum sa incep🤔🤪

O fi de bine, o fi rau. 🤔 Nu stiu, cert este ca in topul meu personal nimeni nu o sa-i ia locul. Vb de top 3.

Nu am mai vizitat-o pe Rebe de aproape un an. Cu toate acestea stia cine sunt!!! Ea (Rebe) in mintea mea e foarte bine fixata. Nu va ginditi ca sunt indragostit am mai spus pe forum nu e loc de asa ceva, dar Rebe imi este f draga. Pentru ca nu am mai vizitat-o de mult ma gindeam ca poate nu va mai fi la fel, ca poate nu ma voi simți la fel de bine si va trebui sa o retrogradez din topul meu, da ce sa vezi a fost cel putin la fel ca si dați-le trecute. Acum in timp ce scriu imi dau seama ca am mai spus "CU REBE NU AI CUM SA DAI GRES". 

BUN ACESTEA FIIND SPUSE SA TREC LA O RECENZIE REGULAMENTARA. 

Programare facuta pe wats de ieri seara, confirmata azi si la ora stabilita am fost la AK. Ma sunat  sa ma ghideze si sus cu mine, ajung, bat la usa, deschide si ce sa vezi Rebe cu un app-date la sini (frumoasa cosmetizare, ,i se potrivesc de minune, parerea mea). De cum am intrat m-am simtit in largul meu si relaxat. Am discutat putin, la o țigară si in dormitor cu noi. Mi-a facut instructajul la sini, ce pot si ce nu, si la treaba. A inceput cu sarutari mingieri, mingiieri sarutari pfff ce fain, incet in jos pina  la junior si la luat la joaca, in toate felurile, nu zic mai multe va las imaginatia sa zburde. La un moment dat zic ca vreau si eu sa ma joc si schimbam locurile, ma joc si eu destul de mult dar nu sunt % convins ca am facut o treaba f buna🤦‍♂️. Schimbam din nou locurile si incepe "a mea" o noua repriza de oral de zici ca era ultimul, aaa, era ultimul pe azi🤪.dupa ceva vreme... ma intreaba "vrei sa trecem si la normal?" cu o privire ciudata/interesanta, eu zic da cu juma de voce, pune pelerina si apoi se intimpla ceva, a aparut peste mine o "leoaica"🙈🤪. Fratilor am fost futut de nu știam ce se intimpla🙆‍♂️🤪, am schimbat doua pozitii si juniorul a depus armele si s-a retras  in cazarma. 😆😆😆 Am mai stat la o mica repriza de alintaturi, apoi la o tigara, si a venit timpul sa ne luam la revedere. 

Am uitat sa va zic apartament curat frumusel, baie aranjata fain, nu a fost nevoie de igienizare, ca din dus am sarit in haine si la  AK direct.

NOTE DESI NU PREA IMI PLACE:

ON 10

NP 10

GFE 9.8 (FK cit am vrut, mingîieri, sarutari corporale, atingeri) Rebe e sociabila deschisa, directa. Acum va zic de ce am depunctato, la final si-a cerut scuze ca e putin obosita, am observat si eu putin cind eram la țigară. Insa!!! Scriind cele de mai sus imi vine ceva in minte, daca e asa cind e obosita! Cum e dimineata dupa ce și-a baut cafeaua a facut si dus si e apta de munca🤔🤔🤔 tre sa-cerc MUSAI 🤪🤪🤪

Multumesc Rebe pt o noua experiență minunata alaturi de tine. 

ACEASTA ESTE O RECENZIE SUBIECTIVA CU TRAIRILE SI SIMTIRILE MELE. 

mulțumesc frumos pentru vizită ma bucur ca ne-am revăzut si bineînțeles mulțumesc si pentru cele scrise. 💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...