Sari la conținut

Maia 0740465258


Maiap

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 ore, Maiap a spus:

Ciudat,depinde si la ce ora ai dorit,insa ieri nu am facut nici o anulare a intalnirilor ! 

am zis ca m`ai lasat in aer (nu ca ai anulat )  pt whatsapp - am vrut un masaj cu finalizare  :) am zis ca vin in 10 minute  - si dupa aceea nu ai mai spus absolut nimic ! :)   distractie, poate data viitoare ! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cu vant din pupa
  • Oras:Cu vant din pupa

Aloha,

 

Vizitat madama , mai bun spus teen ca e tare cruduta :) 

Nu ma intind la vorba trec la subiect , time is money .

Locatia clasica , pat bun, dus curat , prosop cam mic pt mine - 9

Fetita este cea din poze , micuta, creola de solar, tzate cat niste portocale altoite tari din silicon si pruna dulce epilata complet - 9 (pentru tzatele prea umflate cu silicon)

Actiunea ok , totul protejat , masaj la oua intr-un 69 cu dans in poala mai intai terminat oral in husa. Act doi fata deasupra in reverse vacutza .... stramta si cu contre bune .

Atmosfera placuta , fara multe povesti cate in luna si inapoi , un masaj in pauza , putina apa si muzica iar la plecare un dus asistat .

Halat 250 o ora cu 2 decartari.

De revenit .

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna,buna! Datorita faptului ca doar ce am ajuns am decis ca astazi sa nu fac nici o programare! In schimb putem face programari ptr maine iar programul va fi intre 10-21! Locatia este in Prima Onestilor la magnificul P2! Zi faina in continuare!

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vin cu o vorba intarziata dupa o vizita in urma cu doua zile. Da are colega dar nu am simtit alta prezenta sa spun asa.

Vizita ca precedentele de nota 10. Nu ma pot satura de oralul ala, de corpul tonifiat, pozitile de gimnasta si mereu altele. Cand redevii disponibila ne rererererere vedem

😛

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

HELLO draga lume! 🤪 Voi reveni curand într-o scurtă vizită! Vă pup și va îmbrățișez cu drag! 

D-abia aștept să ne reîntâlnim și sper că prezența mea vă v-a aduce măcar un zambet! 🤗🤗🤗😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...