Sari la conținut

😍😋😋😋Paula💯🥂🍾


Vizitator Paula2000

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, Paula2000 said:

2. ori lipsa de bani.

Aici ai pus barele paralele pe €.  Te-ai gândit vreo secundă la următoarea variantă? O oră cu de toate la tine costă 650 lei; cu 600 de lei poți merge la un show lesbi full options, verificat, paraverificat și ultraverificat. Deci, double the pleasure și pleci de acolo cu măduva stoarsă și genunchii tremurând. Bașca mai rămâi cu 50 de lei pt taxi. Știu, o să zici "du-te acolo"! Am fost 😋 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Paula2000 a spus:

Și asta e o tactica folosită de voi ăștia ce cereți poze/video doar pentru material de laba. Cina ma sunat cu video pentru confirmare făcea laba in procent de 99.99% Dacă voiam recenzii false făceam de pe alte conturi... tu ești culmea și nu înțelegi sau ești un copil de 12 ani. Am încheiat orice discuție cu tine. 
Ps: cine dorește confirmare și nu are bani de motorina/benzina :) veniți ca va dau eu 50 lei

Dacă atât te duce capul🙄.. E clar😅.. Nici nu are rost să intru in polemici cu tine 👎Ești de evitat 👎... La revedere Paula "strălucitoarea😅"... La cât mai mulți clienți 😆

Link spre comentariu
Vizitator Paula2000
Reputație: 0
Acum 2 ore, alxcst a spus:

Dacă atât te duce capul🙄.. E clar😅.. Nici nu are rost să intru in polemici cu tine 👎Ești de evitat 👎... La revedere Paula "strălucitoarea😅"... La cât mai mulți clienți 😆

 

A17BF090-0A8D-43DF-885A-FA74030769C2.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Paula2000
Reputație: 0
Acum 3 ore, uritescu a spus:

Aici ai pus barele paralele pe €.  Te-ai gândit vreo secundă la următoarea variantă? O oră cu de toate la tine costă 650 lei; cu 600 de lei poți merge la un show lesbi full options, verificat, paraverificat și ultraverificat. Deci, double the pleasure și pleci de acolo cu măduva stoarsă și genunchii tremurând. Bașca mai rămâi cu 50 de lei pt taxi. Știu, o să zici "du-te acolo"! Am fost 😋 

 

1ADD66B2-9371-48CB-B29C-993898D990F4.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
34 minutes ago, Paula2000 said:

 

1ADD66B2-9371-48CB-B29C-993898D990F4.jpeg

Eu nu ți-am contestat autencitatea. Îți mulțumesc că te-ai gândit (și la) mine 😘 Gestul tău îmi arată că deja avem o mică conexiune la nivel spiritual. Că nu sunt primul pe listă, este de înțeles. Nu mă supăr deloc! Te rog să păstrezi bilețelul acela. Poate într-o zi trec să-l iau personal de la tine. 

Link spre comentariu
Acum 15 ore, Paula2000 a spus:

Stau și ma întreb oare de ce nici unul dintre voi ăștia ce ați comentat aici nu a fost la mine!!! ? 
1.Ori sunteți niște puști ce nu au ce face și stau doar sa comenteze aiurea aici.

2.ori lipsa de bani.

 

Ești genul ăla de persoană care îi bagă pe toți în aceeași oală fără ai cunoaște ? „gen toți sunt la fel” dar tu nici nu i-ai cunoscut pe „toți” ?

- Poate unii nu au timpul necesar, te-ai gândit la chestia asta ?

- bine că ai tu

Link spre comentariu
Vizitator Paula2000
Reputație: 0
Acum 5 ore, hedonis91 a spus:

Ești genul ăla de persoană care îi bagă pe toți în aceeași oală fără ai cunoaște ? „gen toți sunt la fel” dar tu nici nu i-ai cunoscut pe „toți” ?

- Poate unii nu au timpul necesar, te-ai gândit la chestia asta ?

- bine că ai tu

Era vorba de cei ce comentează aiurea.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...