Sari la conținut

🍑 🍑 ❗Jessiy New ❗🍑 🍑 0754551035


Vizitator maryamm

Postări Recomandate

Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 1 oră, 3n3a absb a spus:

Tocmai ce am plecat de la aceasta femeie minunata

Fiecare întâlnire cu ea este de nota 10

Cu ea te simti in al 9 -lea cer

Nu detaliez mai mult,dar va sfatuiesc sa o vizitati.Chiar merita.

Minunata si dulcica

 

 

Multumesc 😇 maine  e ultima zi poate iti mai vad chipul 😇

Link spre comentariu

Nu mi-am imaginat ca voi scrie candva o recenzie. Asta pentru ca nu agreez cuantificari,  gen acordare de note, din pudoare.E o treaba demodata, dar se mai poarta.

Maryam insa m-a ravasit, de-a dreptul.Am plecat de la ea de trei ore si inca este prezenta, 

Pe scurt, am sunat si mi-a deschis o fata mult mai frumoasa decat ma asteptam, dupa ce am vazut pozele.Am ales sa raman 30 de minute cu OP si FK .Cadoul 250lei. Am trait o jumatate de ora de vis cu Maryam, si nu vreau sa banalizez in cuvinte tot ce s-a intamplat. Am ramas cu impresia  impresia ca ne cunosteam dintotdeauna si cu dorinta de a o revedea cat mai curand. 

De vizitat?

Categoric, da E o fata minunata.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 1 oră, marlocuc a spus:

Am ales sa raman 30 de minute cu OP si FK .Cadoul 250lei. 

Sigur nu e ON ? Întreb pt că eu așa am calculat și am pus deoparte, pe când vine prin zona mea, 250 lei (150 + 50 + 50 ) 😁

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 1 oră, cucubau86 a spus:

Sigur nu e ON ? Întreb pt că eu așa am calculat și am pus deoparte, pe când vine prin zona mea, 250 lei (150 + 50 + 50 ) 😁

 Rautate mica 😂😁 

 

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
Acum 3 ore, marlocuc a spus:

Nu mi-am imaginat ca voi scrie candva o recenzie. Asta pentru ca nu agreez cuantificari,  gen acordare de note, din pudoare.E o treaba demodata, dar se mai poarta.

Maryam insa m-a ravasit, de-a dreptul.Am plecat de la ea de trei ore si inca este prezenta, 

Pe scurt, am sunat si mi-a deschis o fata mult mai frumoasa decat ma asteptam, dupa ce am vazut pozele.Am ales sa raman 30 de minute cu OP si FK .Cadoul 250lei. Am trait o jumatate de ora de vis cu Maryam, si nu vreau sa banalizez in cuvinte tot ce s-a intamplat. Am ramas cu impresia  impresia ca ne cunosteam dintotdeauna si cu dorinta de a o revedea cat mai curand. 

De vizitat?

Categoric, da E o fata minunata.

 

 

 

 Multumesc mult pt recenzie ,    ma bucur ca te-ai simtit bine .. Data viitoare va fi si mai bine 😈😇 pup

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0

Preț si servicii :📝

 30 de minute -150 lei.1 finalizare 💦

          1h- 300 lei 2 finalizării 💦💦 


💲💲💲# CADOUL IN PRIMELE 10 MINUTE 🤑💲💲💲💲

 

 Sex normal (protejat )DOAR PROTEJAT !! 🍌

 Sex oral protejat /(neprotejat 50 extra ).

Fk - extra 50 

Finalizare corporala

69 ,sex in diferite poziții. 

Masaj de relaxare.💆‍♂️
 Mici fantezii
Atingerii
Lenjerie sexy 
Nu accept Anal 😶🚫:offtopic
Cunnilingus👅
Foot fetish 🦶
Duș împreună. 

As dori programarea sa fie cu 30 minute inainte    

 

NU ACCEPT MARIMI MARI

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0

Oameni dragi , nu pot sa mai ajung .. 

Am avut parte de un accident pe drum si fac cale intoarsa !   

Imi pare rau 👀 

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
1 oră în urmă, maryamm a spus:

Oameni dragi , nu pot sa mai ajung .. 

Am avut parte de un accident pe drum si fac cale intoarsa !   

Imi pare rau 👀 

Important e că ești tu teafără, restul se mai repară🥺 Ai grijă de tine 🤗

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0
1 oră în urmă, cucubau86 a spus:

Important e că ești tu teafără, restul se mai repară🥺 Ai grijă de tine 🤗

 Eu sunt bine 😂😂 masina cu care am venit nu e bine..  Eu sunt acasa teafara.

Link spre comentariu

No asta da treaba si-a busit pestisoru masina cine stie cate pule trebuie supte si cate coaie linse pana isi repara cel cu solzi masina 🤣🤣🤣

Ar trebui maryamm sa-l puna pe el sa suga acuma pula pana stange bani sa o repare dar parca vad ca el o sa stea toata ziua sa se scarpine la coaie cum face de obicei si maryamm o sa faca toata treaba .

Pacat ca a fost si maryamm cu el in masina era mai bine daca era singur si cel mai bine era daca il lovea trenu sa stim  o treaba, macar scapam de un gunoi care respira degeaba aerul. La handicapatul asta care profita de maryamm zi de zi sa-i suga masa pula , asta e un parazit care nu face nimic toata ziua si traieste de pe spatele lui maryamm , tare as vrea sa stiu cu ce o are la mana gunoiul asta de nu poate scapa de el. 

Abia astept sa o vizitez pe maryamm dar mai mult m-as bucura sa stiu ca a scapat de trantorul si parazitul ala, atunci si vizitele la noi nu ar mai depinde de nimeni si am putea sa ne bucuram de maryamm mult mai des . :atm

Ciocane tari si spor la mandre (fara pesti infecti 😉) la toata lumea !

 

Link spre comentariu

Din cate vad si-a reparat pestisorul masina dar nu a mai adus-o pe maryamm la noi ci a plecat in Oradea asa ca mai avem de asteptat pana cand se hotaraste gunoiul cel cu solzi sa vina si la noi. Cred ca are piata mai buna la Oradea si acuma trebuie recuperate pierderile cu accidentul. 

Asa e cand depinzi de o scursura de asta a societatii cum e si pestele lui maryamm.

Daca era independenta si nu depindea de el va dati seama, la cate mijloace de transport sunt din Cluj la Alba, era demult la noi dar asa el hotaraste ce si cum din pacate

Pacat de ea ca e fata buna si cu  mult bun simt, nu merita soarta pe  care o are datorita gunoiului si nesimtitului aluia care o controleaza pas cu pas . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...