Sari la conținut

Gabriela blonda sexy reală 0754554917


Postări Recomandate

Bună dragii mei , țin să vă anunț că de azi sunt disponibilă în orașul vostru. 🤗

Sunt o blondă sexy,  cu forme frumoase , sânii tari naturali nr. 3 , fund bombat . Am 1.60 înălțime și 53 kg .😘

Sunt o fată glumeață și sociabilă si sper sa fiu pe placul vostru  😘

Voi fii disponibilă pentru programări începând cu ora 13:00 :*

🎀Servicii:
💚Sex normal DOAR protejat;
💛Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
💚Finalizare orală;
💛Finalizare corporală;
💚Uro;
💛69;
💚Sex în diferite poziții;
💛French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
💚Masaj de relaxare.
🎀Preț:
💛 150 finalizarea (25-30 minute)
💚 250 ora (60 minute) 

Iar mai jos aveți câteva informații despre mine 🤭

https://nimfomane.com/forum/topic/131568-gabriela-blonda-0725101712/?do=getNewComment

Programări telefonice sau pe whatsapp 😘 va pup si va astept cu drag 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Fraților nu merita ratată!😁

Am vizitata-o astăzi cu  un pic teama, deoarece nu vedeam recenzi despre frumusețea aceasta. Am rămas impresionat , arata superb inalta blonda cu sâni mari și fermi, fundulet obraznic și suficient de mare, comunicativa și foarte foarte frumoasa . 

O recomand 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, UNdulce90 a spus:

Fraților nu merita ratată!😁

Am vizitata-o astăzi cu  un pic teama, deoarece nu vedeam recenzi despre frumusețea aceasta. Am rămas impresionat , arata superb inalta blonda cu sâni mari și fermi, fundulet obraznic și suficient de mare, comunicativa și foarte foarte frumoasa . 

O recomand 🤗

Ea declarã o înãltime de 1,60m... pentru tine e “înaltã”? :).

Link spre comentariu
Acum 4 ore, UNdulce90 a spus:

Fraților nu merita ratată!😁

Am vizitata-o astăzi cu  un pic teama, deoarece nu vedeam recenzi despre frumusețea aceasta. Am rămas impresionat , arata superb inalta blonda cu sâni mari și fermi, fundulet obraznic și suficient de mare, comunicativa și foarte foarte frumoasa . 

O recomand 🤗

Multumesc frumos de vizită te mai aștept cu drag pupici  :*

Link spre comentariu

Salutare confrați,

 

Am fost la show lesbi de jumătate de oră cu aceste două fete, Gabriela și Rebeca. Programare pe WhatsApp respectată. Fetele se implică, te mângâie, te sărută pe corp, se sărută intre ele, își dau limbi, e o imagine mișto. Pentru o experiență completă merită și FK, eu nu am făcut-o de data asta, că deh, e pandemie. 

Locație: apartament central, de lux. Baia părea curată, dar mereu fac dus înainte să vin. Lipsa prosop la chiuvetă, m-am șters cu hârtie igienică.

Aspect: Am fost pentru blondă, dar mi-a plăcut mai mult bruneta. Gusturile nu se discută, dar dpmdv pozele o avantajează pe Gabriela. Igiena corespunde la ambele.

ON: Ambele fac oral bun cu tente de Deep și cu atenție la zonele adiacente (Rebeca). La un moment dat făceau în același timp, una la etaj, una la parter 🤪

NP: Incepi cu una dintre ele, iar când dorești să schimbi, schimbi prezervativul. Deci nu vă imaginați că schimbați când dintr-una când intr-alta. Nu accepta orice poziții, recomand sa discutați asta in prealabil. In timp ce te fuți cu una dintre ele, celălalta te mângâie și te sărută pe corp. 

Finish: Dupa ce am transpirat puțin, am spus că vreau finalizare orală. "Se plătește extra, și extra-extra cu amândouă, finalizarea orală e inclusă doar dacă iei o oră". Fetele au "omis" acest lucru, deși in mesaje am cerut 30 minute și finalizare orală, mi-a spus că doar FK se plătește în plus. Simplă omisiune sau nu, trageți voi concluziile. Cheful a fost pe pula de-acolo, dar am vrut sa plec terminat. Am rugat-o pe Rebeca să mă stoarcă, și exact asta a făcut 👌

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 13 ore, andreiadi25 a spus:

Salutare confrați,

 

Am fost la show lesbi de jumătate de oră cu aceste două fete, Gabriela și Rebeca. Programare pe WhatsApp respectată. Fetele se implică, te mângâie, te sărută pe corp, se sărută intre ele, își dau limbi, e o imagine mișto. Pentru o experiență completă merită și FK, eu nu am făcut-o de data asta, că deh, e pandemie. 

Locație: apartament central, de lux. Baia părea curată, dar mereu fac dus înainte să vin. Lipsa prosop la chiuvetă, m-am șters cu hârtie igienică.

Aspect: Am fost pentru blondă, dar mi-a plăcut mai mult bruneta. Gusturile nu se discută, dar dpmdv pozele o avantajează pe Gabriela. Igiena corespunde la ambele.

ON: Ambele fac oral bun cu tente de Deep și cu atenție la zonele adiacente (Rebeca). La un moment dat făceau în același timp, una la etaj, una la parter 🤪

NP: Incepi cu una dintre ele, iar când dorești să schimbi, schimbi prezervativul. Deci nu vă imaginați că schimbați când dintr-una când intr-alta. Nu accepta orice poziții, recomand sa discutați asta in prealabil. In timp ce te fuți cu una dintre ele, celălalta te mângâie și te sărută pe corp. 

Finish: Dupa ce am transpirat puțin, am spus că vreau finalizare orală. "Se plătește extra, și extra-extra cu amândouă, finalizarea orală e inclusă doar dacă iei o oră". Fetele au "omis" acest lucru, deși in mesaje am cerut 30 minute și finalizare orală, mi-a spus că doar FK se plătește în plus. Simplă omisiune sau nu, trageți voi concluziile. Cheful a fost pe pula de-acolo, dar am vrut sa plec terminat. Am rugat-o pe Rebeca să mă stoarcă, și exact asta a făcut 👌

Bună dragule! Îți mulțumim de vizită și pentru cele scrise , ne pare rau pentru micile "neînțelegeri" 😬 pe viitor sper sa fie mai bine. Te pupăm dulceee :* :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Poti sa îmi dai câte minusuri vrei tu, nu pot sa spun ca ești ok dacă am fost la colega ta și nu am ce sa ai reproșez și pe tine team refuzat la Deva mie nu îmi plac grasele și ale cu tatele lăsate. 

Bafta .

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Mitica79 a spus:

Poti sa îmi dai câte minusuri vrei tu, nu pot sa spun ca ești ok dacă am fost la colega ta și nu am ce sa ai reproșez și pe tine team refuzat la Deva mie nu îmi plac grasele și ale cu tatele lăsate. 

Bafta .

Daca nu-ti place de ea nu te du si gata. Ce te martirizezi. Gusturile nu se discuta. Sunt probabil multe fete slabe disponibile  ...

Era mai ok sa faci o recenzie despre prestare !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, Mitica79 a spus:

Poti sa îmi dai câte minusuri vrei tu, nu pot sa spun ca ești ok dacă am fost la colega ta și nu am ce sa ai reproșez și pe tine team refuzat la Deva mie nu îmi plac grasele și ale cu tatele lăsate. 

Bafta .

pffffffffffff.de ce trebuie tot timpul precizat aici la Topice....esti grasa.tate lasate si mai stiu eu ce......

Trebuie tupeu si Maduva...un singur...imi pare rau..nu esti ce imi doream plec...Toti sunt multumiti si Ea si Tu...Ea ca a venit un om civilizat..Tu ca nu dai bani pe ce nu iti place...SIMPLU..

Vad putina invidie...nu ma bag....ce nu imi place e incultura la noi...

Hai Bafta la Fete de treaba si Ciocane tari...

P-S-  aici am si terminat..nu vreau sa stric topicul Fetei ......

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 22 ore, gabrogabro a spus:

Daca nu-ti place de ea nu te du si gata. Ce te martirizezi. Gusturile nu se discuta. Sunt probabil multe fete slabe disponibile  ...

Era mai ok sa faci o recenzie despre prestare !

Am făcut și recenzie dacă citeai am  scris pe Deva ca avea fata și peste cind am vrut sa o vizitez cu un Mercedes de Constanța 

Și este un sait unde fiecare a-și spune părerea tu poți sa te duci ca nu te oprește nimeni .

Fiecare face ce vrea cu bani lui și merge unde vrea pe bani lui 

Bafta 

 

Link spre comentariu
Acum 27 minute, Mitica79 a spus:

Am făcut și recenzie dacă citeai am  scris pe Deva ca avea fata și peste cind am vrut sa o vizitez cu un Mercedes de Constanța 

Și este un sait unde fiecare a-și spune părerea tu poți sa te duci ca nu te oprește nimeni .

Fiecare face ce vrea cu bani lui și merge unde vrea pe bani lui 

Bafta 

 

Am zis să mă abțin dar chiar ești culmea, serios acum . Ai scris pe toate orașele aceeași chestie nu te-ai plictisit ? 

Am înțeles ideea dar să îți spun o chestie ... În primul rând tu când ai venit la Gabi prima dată la Deva eu eram ocupată deci nu m-ai văzut dar susții că ai fost la mine.

În al doilea rând nu poți dovedi ca acel "mercedes" cu acel "pește" era al Gabrielei. Sunt n fete din Constanța peste tot sau n persoane cu numere de înmatriculare diferite în diferite orașe.

Și nu înțeleg dacă te-a pus cineva să-i poluezi topicul sau îți strică "treaba" ție ... e ciudat ... nu poți scrie încontinuu pe diferite orașe doar ca nu ți-a plăcut de ea și sa faci în continuare atâta gălăgie pe nimic . 

Oare așa faci de fel? Când te duci la una și o vezi din ușă și nu îți place  o urmărești și ii scrii peste tot ca să ce? Sa faci postari ? 🤣

Încetează că devine penibilă toată chestia asta. 

Subiect închis și o zi bună!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Mitica79 a spus:

Am făcut și recenzie dacă citeai am  scris pe Deva ca avea fata și peste cind am vrut sa o vizitez cu un Mercedes de Constanța 

Și este un sait unde fiecare a-și spune părerea tu poți sa te duci ca nu te oprește nimeni .

Fiecare face ce vrea cu bani lui și merge unde vrea pe bani lui 

Bafta 

 

Nu mai inteleg nimic. Ai avut intalnire cu ea sau cu pestele ? Sau cu amandoi ? Poate esti bisexual ? Nu ca ar fi o problema, dar nu inteleg ce ai cu pestele. Cred ca e strict problema ei daca-si imparte banii cu cineva, cu mama cu sora cu sotul cu iubitul cu catelul sau cu pestisorul. Poate si pestele a fost gras si cu sanii lasati ?.

Off greu ma descurc pe acest forum. 

Sa aveti cu totii o zi minunata !!! 😊😊😊

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 5 ore, Brunetaa_XXX a spus:

Am zis să mă abțin dar chiar ești culmea, serios acum . Ai scris pe toate orașele aceeași chestie nu te-ai plictisit ? 

Am înțeles ideea dar să îți spun o chestie ... În primul rând tu când ai venit la Gabi prima dată la Deva eu eram ocupată deci nu m-ai văzut dar susții că ai fost la mine.

În al doilea rând nu poți dovedi ca acel "mercedes" cu acel "pește" era al Gabrielei. Sunt n fete din Constanța peste tot sau n persoane cu numere de înmatriculare diferite în diferite orașe.

Și nu înțeleg dacă te-a pus cineva să-i poluezi topicul sau îți strică "treaba" ție ... e ciudat ... nu poți scrie încontinuu pe diferite orașe doar ca nu ți-a plăcut de ea și sa faci în continuare atâta gălăgie pe nimic . 

Oare așa faci de fel? Când te duci la una și o vezi din ușă și nu îți place  o urmărești și ii scrii peste tot ca să ce? Sa faci postari ? 🤣

Încetează că devine penibilă toată chestia asta. 

Subiect închis și o zi bună!

Am scris eu ca am fost la tine la Deva Am fost la tine la Sibiu Dar nu mai contează asta și ce dacă scriu va supăra adevărul. 

Este un sait unde fiecare a-și spune părerea 

Eu asa am văzut-o grasa și cu tatele  lăsate nu știu ce te bagi tu în seama nu o vorbit nimeni cu tine de fapt ai normal ai prietena ta te înțeleg dar sa fie serioasa sa nu mai minta lumea cind am întrebat-o pe Deva dacă sunt pozele reale o zis ca sunt ai și normal sa ai las recenzie sa nu mai ieie și altu teapa 

De ce nu am scris de tine ca ești nașpa sau arăți rău asa ca mai bine veniți tu de topicul tău. 

Și tot timpul exista câte un cățel de se baga în seama și va tine apărarea 

De ce nu am făcut și la alte fete recenzie urate 

Fiecare cu părerea lui pentru mine fata asta este de evitat 

O seara faina 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 6 ore, Mitica79 a spus:

Am scris eu ca am fost la tine la Deva Am fost la tine la Sibiu Dar nu mai contează asta și ce dacă scriu va supăra adevărul. 

Este un sait unde fiecare a-și spune părerea 

Eu asa am văzut-o grasa și cu tatele  lăsate nu știu ce te bagi tu în seama nu o vorbit nimeni cu tine de fapt ai normal ai prietena ta te înțeleg dar sa fie serioasa sa nu mai minta lumea cind am întrebat-o pe Deva dacă sunt pozele reale o zis ca sunt ai și normal sa ai las recenzie sa nu mai ieie și altu teapa 

De ce nu am scris de tine ca ești nașpa sau arăți rău asa ca mai bine veniți tu de topicul tău. 

Și tot timpul exista câte un cățel de se baga în seama și va tine apărarea 

De ce nu am făcut și la alte fete recenzie urate 

Fiecare cu părerea lui pentru mine fata asta este de evitat 

O seara faina 

Mitică chiar ai devenit penibil cu aceas poezie în toate orașele, te-am înțeles ai scris pe Deva ai scris pe SB,pe Cj, nu-ți place fata ok dar mai gată fra,mai lasă și pe alți colegi să își m-ai spună o părere.

Hai să ai o zi făină și spor la fetele tale preferate

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Am ajuns și pe la Gabi,

O fata drăguța sâni mari, naturali și  destul de fermi pentru mărimea aia, nu cred ca  am avut ochelarii buni la mine ca eu nu i-am văzut sa fie lăsați, cum tot zicea un coleg mai sus.

Am optat pentru o finalizare, 

Inceput cu un oral , schimbat vreo 2 poziții 

Se implica , la NP pare sa o fi chinuit puțin .

Note :

ON 9

NP 8.5

atitudine : 9.5
toatl 9

Clar de revenit pentru a încerca sa mărim notele.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...