Sari la conținut

Gabriela blonda sexy reală 0754554917


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vizitat azi pe Gabriela o fata frumoasa și foarte prietenoasă programat cu o ora inainte respectata de amandoi locația o știți Adora Park 

Ajuns in locație servit cu un pahar de apa primit un pupic de la Rebeca colega că doar ne cunoaștem 😘😘

Bagat la duș și mers în dormitor ce sa zc inceput cu preludiu săruturi un pic cam timide din partea ei dar compenseaza cu frumusețea și atitudinea ei trecut la oral executat chiar foarte bine fara maini atenție si la sateliți la normal se mișcă destul de bn scimbat câteva poziții ajuns pe la spate o daa dogy style super funduleț are fata finalizat oral nu ma grabit de loc este proclient mie unu chiar mia placut 

On 9

Np9

Locatie 10 

Igiena 10 

Ap face ,dar nu ma încadrez cred ca de la nume Terent asociat cu Terente 😉😉😉

De revenit Da 

De recomandat Da

Gabriela te pup, Sclipiciosu 😘😘😘😘

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 10 minute, Terent a spus:

Vizitat azi pe Gabriela o fata frumoasa și foarte prietenoasă programat cu o ora inainte respectata de amandoi locația o știți Adora Park 

Ajuns in locație servit cu un pahar de apa primit un pupic de la Rebeca colega că doar ne cunoaștem 😘😘

Bagat la duș și mers în dormitor ce sa zc inceput cu preludiu săruturi un pic cam timide din partea ei dar compenseaza cu frumusețea și atitudinea ei trecut la oral executat chiar foarte bine fara maini atenție si la sateliți la normal se mișcă destul de bn scimbat câteva poziții ajuns pe la spate o daa dogy style super funduleț are fata finalizat oral nu ma grabit de loc este proclient mie unu chiar mia placut 

On 9

Np9

Locatie 10 

Igiena 10 

Ap face ,dar nu ma încadrez cred ca de la nume Terent asociat cu Terente 😉😉😉

De revenit Da 

De recomandat Da

Gabriela te pup, Sclipiciosu 😘😘😘😘

 

 

Îți mulțumesc frumos pentru vizita și pentru cele scrise .😍 

Ești un drăguț, te pup si te mai astept cu mult drag sclipiciosule 😁😊💋

#locația este Arad Plaza . 🤭

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 14 minute, Distanta20 a spus:

Ai uitat sa specifici în descriere ca ai peste 80 kg 

Deja iești penibil pe bune dacă și aici ai inceput cu de-astea înseamnă că iești frustrat rău

Link spre comentariu

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 31 minute, Distanta20 a spus:

Da sunt foarte frustrat ce am mințit cu ceva nu are 80 kg insamna ca are mai mult 

Ok am înțeles că nu-ți place fata dar m-ai gată și tu lasă fata in pace termină cu jignirile in ce oraș mere tu trebuie să o jignești,și te m-ai miri că primești minusuri deja nu m-ai ai nici o credibilitate

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...