Sari la conținut

Pt pizdicut!


Postări Recomandate

  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 20 minute, tzipiripi a spus:

Ăsta de o rupe rău susține ca el ar fi prostu familiei, but who knows? 😅

Avem un prost și o curva, Alina, in familie.... Înțeleg! Dar tot ăla care o rupe rău mai zice că nu e el curva, că el e doar prost. Și voi l-ați jignit, l-ați făcut curva! 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 28 minute, unscarred a spus:

Avem un prost și o curva, Alina, in familie.... Înțeleg! Dar tot ăla care o rupe rău mai zice că nu e el curva, că el e doar prost. Și voi l-ați jignit, l-ați făcut curva! 

Prost l-a făcut natura, curvă s-a făcut el singur! 🤡

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 7 ore, tzipiripi a spus:

Dar de unde ai dedus tu ca ma refer la tine? Eu l-am acuzat pe prostu' familiei! 

As putea sa spun ca de la ma-ta, dar am bun simt si nu spun ceva urat despre doamna ma-ta😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 8 ore, dinoz a spus:

Acum ar fi momentul să apară vistantric ,cu o cugetare...)

 

Vă prostiți voi între voi, nu mai e nevoie și de mine.

Contul acela a lui @alina nu tot voi l-ati deschis...pentru a mai acuza oamenii cu ceva si sa va mai tina prosteala?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 oră în urmă, vistantric a spus:

Contul acela a lui @alina nu tot voi l-ati deschis...pentru a mai acuza oamenii cu ceva si sa va mai tina prosteala?

Bravo! Cazul asta l-ai elucidat, acum rezolva și asasinarea lui JFK, ca se chinuie aia de fo cinzeci - șaij de ani! 😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 15 minute, tzipiripi a spus:

Bravo! Cazul asta l-ai elucidat, acum rezolva și asasinarea lui JFK, ca se chinuie aia de fo cinzeci - șaij de ani! 😅

 

Asasinate n-am prea vazut la viata mea...decat la televizor.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 40 minute, vistantric a spus:

 

Asasinate n-am prea vazut la viata mea...decat la televizor.

Gata, l-ai elucidat si pe asta. JFK e bine merci. Bea o bere cu Elvis pe vreo plaja pustie! 😃

Esti sefa la investigatii! 😅😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 2 ore, vistantric a spus:

 

Vă prostiți voi între voi, nu mai e nevoie și de mine.

Contul acela a lui @alina nu tot voi l-ati deschis...pentru a mai acuza oamenii cu ceva si sa va mai tina prosteala?

Exact, acesti tigani se ocupa doar cu circul pe forum, sunt 3-4 mosi, care nu au alta treaba...

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 4 ore, vistantric a spus:

 

Vă prostiți voi între voi, nu mai e nevoie și de mine.

Contul acela a lui @alina nu tot voi l-ati deschis...pentru a mai acuza oamenii cu ceva si sa va mai tina prosteala?

Care noi, visbahic ?)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 11 ore, tzipiripi a spus:

Gata, l-ai elucidat si pe asta. JFK e bine merci. Bea o bere cu Elvis pe vreo plaja pustie! 😃

Esti sefa la investigatii! 😅😅

E gustoasa berea la pet?

Link spre comentariu
12 hours ago, breakingbad said:

Exact, acesti tigani se ocupa doar cu circul pe forum, sunt 3-4 mosi, care nu au alta treaba...

@breakingbad oare toti cei care sunt impotriva ta, si s-au strans cativa, sunt prosti, tigani, saraci, muritori de foame, spargatori de seminte si cum mai vrei tu sa ii faci, iar tu esti ala avut, destept si cel mai cel?

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

@robi29, crezi ca prostu familiei poate sa fie capabil vreodată de alta atitudine? Când nu te baga nimeni în seamă și ești ahtiat după atenție, sa jignești și sa te manifești ca o maimuță isterică, este singura unealta cu care poți sa stârnești un minim de atenție!

Practic, prostul familiei este și șoșoaca blocului! Un fel de floricica dansatoarea forumului! 😄

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 7 ore, robi29 a spus:

@breakingbad oare toti cei care sunt impotriva ta, si s-au strans cativa, sunt prosti, tigani, saraci, muritori de foame, spargatori de seminte si cum mai vrei tu sa ii faci, iar tu esti ala avut, destept si cel mai cel?

De ce intrebi tocmai tu, presupun ca esti unul dintre cei enumerati, pe cei "cativa", asa cum zici tu, pe viitor va invit la proteste, precum Sosoaca🤣

Link spre comentariu
2 hours ago, breakingbad said:

De ce intrebi tocmai tu, presupun ca esti unul dintre cei enumerati, pe cei "cativa", asa cum zici tu, pe viitor va invit la proteste, precum Sosoaca🤣

De ce intreb tocmai eu? Pentru ca n-am alt cont ca sa te intreb de pe el ✌️. Ai inceput sa presupui cam multe, tu, dar fara niciun argument sustenabil.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 7 ore, robi29 a spus:

De ce intreb tocmai eu? Pentru ca n-am alt cont ca sa te intreb de pe el ✌️. Ai inceput sa presupui cam multe, tu, dar fara niciun argument sustenabil.

Exact cum presupui si tu, daca ai probleme de genul ii trimiti mesaj lui pisicuts, pari baiat destept, presupun ca ti-ai dat seama ca acel cont alina256, este creat de unul dintre cei care de ani buni creaza doar circ pe forum, intreaba pisicul de alt cont✌, dupa scrie aici ce raspuns ai primit, daca nu risti sa te faci de ras precum nebunul sioux 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 4 ore, breakingbad a spus:

Exact cum presupui si tu, daca ai probleme de genul ii trimiti mesaj lui pisicuts, pari baiat destept, presupun ca ti-ai dat seama ca acel cont alina256, este creat de unul dintre cei care de ani buni creaza doar circ pe forum, intreaba pisicul de alt cont✌, dupa scrie aici ce raspuns ai primit, daca nu risti sa te faci de ras precum nebunul sioux 🤣

Deci Sioux sau iguana au creat contul alina ca să te apere pe tine...)))))...păi n ai zis tu că e reală și ai vizitat o ???...; ăsta i caz de Bălăceanca..))))

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .
Acum 18 minute, dinoz a spus:

Deci Sioux sau iguana au creat contul alina ca să te apere pe tine...)))))...păi n ai zis tu că e reală și ai vizitat o ???...; ăsta i caz de Bălăceanca..))))

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Pai eu de cand spun  ma omule ca e' de Balaceanca?

 De halat cu manecile intoarse. 🤣🤦‍♂️

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 9 ore, dinoz a spus:

Deci Sioux sau iguana au creat contul alina ca să te apere pe tine...)))))...păi n ai zis tu că e reală și ai vizitat o ???...; ăsta i caz de Bălăceanca..))))

Presupun ca si tu ai probleme cu capul, cand am zis eu ca e reala, arata dovada, sau iti place sa vorbesti aiurea, ii trimiti raport pisicului si vezi ce iti raspunde, incepe iar nebunul sa faca spume 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...