Sari la conținut

Roxana 0726031442


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Daca e aia din poze, dupa cum spune colegul de mai sus , atunci tre sa recunosc ca am lovit-o si eu, dar la vizita precedenta de anul trecut .... :D ... locatia era pe la A-uri , op si np tot la 100 tragerea si 200 ora .... :D  ... fizic 8.50, gfe 8, oral 7 si normal 7, nu mai intru in detalii ca oricum nu are rost .... :D  

recunosc ca e ceva vreme de atunci insa nu a fost nimic spectaculos care sa ma faca sa mai revin :D .... tin minte ca oricum mi-a zis atunci ceva de genul ca mai sta maxim cateva zile prin oras, asa ca probabil de asta am si "uitat" atunci sa mai scriu si pentru public cate ceva .... :D  

nu stiu acum daca exista vreo schimbare , colegul de mai sus nu a dat si note pentru prestatie, dar dupa concluzia recenziei precedente banuiesc ca (,) chiar daca exista ceva schimbari nu prea sunt in favoarea domnisoarei .... :D  

PS asta e topicul de anul trecut, pentru posteritate  :D  

https://nimfomane.com/forum/topic/156856-roxana-0799350212/

 

  • Like 7
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 13 ore, rechinu00 a spus:

Daca e aia din poze, dupa cum spune colegul de mai sus , atunci tre sa recunosc ca am lovit-o si eu, dar la vizita precedenta de anul trecut .... :D ... locatia era pe la A-uri , op si np tot la 100 tragerea si 200 ora .... :D  ... fizic 8.50, gfe 8, oral 7 si normal 7, nu mai intru in detalii ca oricum nu are rost .... :D  

recunosc ca e ceva vreme de atunci insa nu a fost nimic spectaculos care sa ma faca sa mai revin :D .... tin minte ca oricum mi-a zis atunci ceva de genul ca mai sta maxim cateva zile prin oras, asa ca probabil de asta am si "uitat" atunci sa mai scriu si pentru public cate ceva .... :D  

nu stiu acum daca exista vreo schimbare , colegul de mai sus nu a dat si note pentru prestatie, dar dupa concluzia recenziei precedente banuiesc ca (,) chiar daca exista ceva schimbari nu prea sunt in favoarea domnisoarei .... :D  

PS asta e topicul de anul trecut, pentru posteritate  :D  

https://nimfomane.com/forum/topic/156856-roxana-0799350212/

 

Tocmai m-ai ajutat cu 100 ron, sar-na. 😮

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...