Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 5 ore, steelboy_dexter a spus:

I-ai sugerat tu, că după tine merita mai mult, foarte bine,e părerea ta, dar daca tu vrei să-i lași mai mult lasa-i dar nu ne baga pe toti, stai sa ne convingem și noi și după aia vedem, sa treacă câteva luni, sa vedem ce poate, topicul e deschis abea de câteva zile și gata ne-am convins despre ea? Nu așa se face, după aia tot tu și cei ca tine se plâng că e prea scump în general, oricum are extra 50 pentru fiecare serviciu, eu care vreau totul simplu și totul protejat de ce as da mai mult de 200h?

Fiecare isi alege serviciile dorite  😘

Link spre comentariu
16 minutes ago, Irinasexy said:

Incerc sa le raspund tuturor in limita timpului 😘

Tocmai m-ai mai văduvit de un minus. Asta este o minciunica. 

Nu poți spune ca ai avut timp de mulțumiri lui Ombladon, apoi ai avut timp de mărit preturile, și de doua vorbe amărâților aia doi ( îmi cer scuze celor 2 colegi pentru asta) nu ai avut timp. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL
2 minutes ago, Irinasexy said:

Fiecare isi alege serviciile dorite  😘

ok, bun daca eu vreau totul protejat si simplu, nu vrea fin orala, nu vrea nimic extra, este 200? sau 250? asta vreau sa stiu, eu inteleg ca la 250 ai finalizare orala inclus , pretul de 250 cu finalizare orala hai ca e ok, dar poate eu nu vreau finalizare orala, intelegi...chiar daca imi faci si gratis tot nu vreau, pentru ca nu fac nimic neprotejat,nici oral,da-mi libertatea sa aleg, nu ma pune sa platesc pentru ceva pe care eu nu il vreau sa mi-l faci, pentru ca si ala care vrea vrea neprotejat si cu fin orala tot 250 plateste  si ala care vrea totul protejat si fara fin orala tot atata plateste, si nu e corect

multumesc, astept un raspuns

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 4 ore, steelboy_dexter a spus:

ok, bun daca eu vreau totul protejat si simplu, nu vrea fin orala, nu vrea nimic extra, este 200? sau 250? asta vreau sa stiu, eu inteleg ca la 250 ai finalizare orala inclus , pretul de 250 cu finalizare orala hai ca e ok, dar poate eu nu vreau finalizare orala, intelegi...chiar daca imi faci si gratis tot nu vreau, pentru ca nu fac nimic neprotejat,nici oral,da-mi libertatea sa aleg, nu ma pune sa platesc pentru ceva pe care eu nu il vreau sa mi-l faci, pentru ca si ala care vrea vrea neprotejat si cu fin orala tot 250 plateste  si ala care vrea totul protejat si fara fin orala tot atata plateste, si nu e corect

multumesc, astept un raspuns

Daca doresti fara finalizare orala da este 200 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, Irinasexy a spus:

Cum am spus si mai sus fiecare client isi alege serviciile dorite , va pup si va astept cu mare drag 💋

Irinuca vad ca preturile tot cresc in fiecare zi :) vin si eu luna viitoare... Sper... Cat crezi ca va fi atunci? Chiar as vrea sa vin la tine dar sa te hotorasti pe niste preturi de servicii :)

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 9 ore, tutulicu a spus:

Irinuca vad ca preturile tot cresc in fiecare zi :) vin si eu luna viitoare... Sper... Cat crezi ca va fi atunci? Chiar as vrea sa vin la tine dar sa te hotorasti pe niste preturi de servicii :)

Repet , fiecare client este liber sa isi aleaga serviciile , si in functie de servicii stabilim si preturile .Cum am explicat si mai sus .

Aceste sunt preturile de baza .Te astept cu mare drag 💋

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 11 minute, g2br13l a spus:

Sincer, nu știu cui sa ii zic mai întâi, ei sau lui. 🤣🤣🤣

Abe, lui...ca el e prietenul tau 🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...