Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
8 minutes ago, 2peu_2peu said:

:telephone este mai simplu!!

Uite și tu ce face comoditatea asta virtuală... mai ceva ca "a i se da mură-n gură".

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 8 minute, georgevalentin1989 a spus:

Se pare ca fata ar avea sculament? Dintre cei care a fost ?! Poate stie cineva...Sorinu mi a scris in privat ca ar avea?! Eu nu vreau sa acuz pe nimeni ci doar am indraznit sa intreb so ei aici.E cel mai corect 

Pardon ? De unde pana unde ?

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 20 minute, georgevalentin1989 a spus:

Se pare ca fata ar avea sculament? Dintre cei care a fost ?! Poate stie cineva...Sorinu mi a scris in privat ca ar avea?! Eu nu vreau sa acuz pe nimeni ci doar am indraznit sa intreb so ei aici.E cel mai corect 

Scumpule am analizele facute la luna 😘

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 3 minute, premix a spus:

De la John Creangă 

Povestea...Caprele Irinucai.                       Doar că. caprele Irinucai din poveste aveau scabie iar capra ta are ceva dar nu stiu ce....

Caprita mea este perfect sanatoasa 😘

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 1 minut, premix a spus:

Pai si ce te costă să pui acilisea pe ANAsi LIZA ca sa linistesti poporul.Ai zis ca le ai la zi.Curaj găina...

Am sa le refac maine si am sa le postez aici ca sa nu cumva sa apara si alte discutii aiurea 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Fraților,nu mai aruncați cu glume de 2 lei.

Am fost la Irina de multe ori,este o fata curata și de o ținută ireproșabilă.

Dacă a refuzat pe cineva,are ea motivele ei.

Dar nu-i frumos sa aruncați poante,fără un temei .

Asa ati făcut și cu Simiona și în felul acesta au zburat din Constanța 2 fete.

Eu zic sa va mai gândiți înainte de a arunca cu piatra. 

Sa fiți fericiți!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, felix001 a spus:

Fraților,nu mai aruncați cu glume de 2 lei.

Am fost la Irina de multe ori,este o fata curata și de o ținută ireproșabilă.

Dacă a refuzat pe cineva,are ea motivele ei.

Dar nu-i frumos sa aruncați poante,fără un temei .

Asa ati făcut și cu Simiona și în felul acesta au zburat din Constanța 2 fete.

Eu zic sa va mai gândiți înainte de a arunca cu piatra. 

Sa fiți fericiți!

Dacă te referi la mine in ceea ce privește aruncatul cu noroi. te înșeli.Eu incurajam fata să demonstreze contrariul afirmațiilor negative..Ca doar are analizele la zi...

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 4 minute, premix a spus:

Dacă te referi la mine in ceea ce privește aruncatul cu noroi. te înșeli.Eu incurajam fata să demonstreze contrariul afirmațiilor negative..Ca doar are analizele la zi...

Sunt deacord cu tine

Link spre comentariu
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
1 hour ago, georgevalentin1989 said:

Se pare ca fata ar avea sculament? Dintre cei care a fost ?! Poate stie cineva...Sorinu mi a scris in privat ca ar avea?! Eu nu vreau sa acuz pe nimeni ci doar am indraznit sa intreb so ei aici.E cel mai corect 

@sorinu e adevărat ce zice tipul? 🤔

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 53 minute, Irinasexy a spus:

Am sa le refac maine si am sa le postez aici ca sa nu cumva sa apara si alte discutii aiurea 😘

:251x hai sa le vedem.Oricum  fum fara foc nu iese, nu  venea colegu @sorinu sa te acuze aiurea( mai pote confirma un alt coleg). Nu are nimica de castigat daca te denigreaza. 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

Irina vezi ce analize iti faci, sa nu vi si tu cu rezultat la papa-nicolau! 😅 mergi la venerolog, lasa rusinea de-oparte si spune-i ca despre ce e vorba, ta va indruma el!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, georgevalentin1989 a spus:

Se pare ca fata ar avea sculament? Dintre cei care a fost ?! Poate stie cineva...Sorinu mi a scris in privat ca ar avea?! Eu nu vreau sa acuz pe nimeni ci doar am indraznit sa intreb so ei aici.E cel mai corect 

Sefu, nu te supara pe mine dar daca sorinu a ales sa isi vada de treaba lui si sa posteze pe alte topicuri problemele lui inseamna ca probabil si tu trebuia sa tii cont de sfatul lui si sa iti vezi de treaba :) data viitoare stai linistit ca nu mai primesti nimic ;) daca esti gura sparta.

Poate sorin trebuia sa zica ceva pe aici dar nu are nici o obligatie si e strict treaba lui ce si unde scrie despre problemele lui.

In alta ordine de idei irinuco, vezi ca treaba nu e buna ;) incearca sa rezolvi problemele ca iti strici businessu fara sa ai nici o vina.

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
40 minutes ago, talibanu said:

Sefu, nu te supara pe mine dar daca sorinu a ales sa isi vada de treaba lui si sa posteze pe alte topicuri problemele lui inseamna ca probabil si tu trebuia sa tii cont de sfatul lui si sa iti vezi de treaba :) data viitoare stai linistit ca nu mai primesti nimic ;) daca esti gura sparta.

Poate sorin trebuia sa zica ceva pe aici dar nu are nici o obligatie si e strict treaba lui ce si unde scrie despre problemele lui.

In alta ordine de idei irinuco, vezi ca treaba nu e buna ;) incearca sa rezolvi problemele ca iti strici businessu fara sa ai nici o vina.

 

Să înțeleg că s-ar putea ca și tu să te sprijini dimineața de pereți la toaletă? 😜 

On 9/24/2021 at 8:00 PM, talibanu said:

 

@carpe_diem du-te cu incredere ;)

;)

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...