Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • Oras:cta
  • Oras:cta
Acum 4 ore, Machedonul12 a spus:

Asa cum a venit, asa a plecat - o aparitie meteorica. 3 luni a stat aici, printre noi si a plecat... Vad ca sunteti plini de regrete!!!

NU neaparat ! Dar in conparatie cu alte consoarte ("noi in domeniu" " VIP LUX" s.a.m.d), ea chiar isi merita bani 😉

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0

Buna dragilor mi-am intrerupt activitatea cel putin pentru o vreme , daca am sa revin am sa anunt aici . Multumesc pentru intelegere ❤️😇

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
La 06.07.2021 la 19:13, sexosu123 a spus:

NU neaparat ! Dar in conparatie cu alte consoarte ("noi in domeniu" " VIP LUX" s.a.m.d), ea chiar isi merita bani 😉

Iti multumesc frumos pentru compliment ❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 9 minute, Irinasexy a spus:

Buna dragilor mi-am intrerupt activitatea cel putin pentru o vreme , daca am sa revin am sa anunt aici . Multumesc pentru intelegere ❤️😇

Te așteptăm cu drag.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Irinasexy a spus:

Buna dragilor mi-am intrerupt activitatea cel putin pentru o vreme , daca am sa revin am sa anunt aici . Multumesc pentru intelegere ❤️😇

Pacat ca te retragi!

Iti doresc succes in tot ce faci! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

 

La 03.08.2021 la 13:12, Irinasexy a spus:

Buna dragilor mi-am intrerupt activitatea cel putin pentru o vreme , daca am sa revin am sa anunt aici . Multumesc pentru intelegere ❤️😇

Te retragi definitiv sau ai luat pauza pt upgrade?🤔

Link spre comentariu
2 hours ago, sexosu123 said:

Vrea sa fie virgina iar :ras

Eu chiar sunt curios care e motivul real al acestei plecari subite. Cred ca detine recordul.. Am vizitat-o si eu, servicii bune, nimic de zis..totusi ma gandesc ca dupa ce inghiti atata iaurtzel e imposibil sa nu te pricopsesti cu ceva :) Deci irinuca, daca ai ceva, zi ne si noua sa ne controlam ;)

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0

Nu am neaparat un motiv , a fost alegerea mea cum am mentionat si mai sus , nu s-a intamplat vreun incident nedorit sau sa am vreo problema de sanatate , multumesc pentru intelegere 😊

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta
La 19.08.2021 la 14:35, Irinasexy a spus:

Nu am neaparat un motiv , a fost alegerea mea cum am mentionat si mai sus , nu s-a intamplat vreun incident nedorit sau sa am vreo problema de sanatate , multumesc pentru intelegere 😊

Este vreo sansa sa ne incanti cu prezenta in viitorul apropiat?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
20 hours ago, Irinasexy said:

Este posibil ☺️

Atunci ar fi posibil să vin și eu la tine, dacă te-ntorci, să trrrrag ușor cu dinții chiloțeii de pe tine 😛

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 4 ore, banana_lunga a spus:

Atunci ar fi posibil să vin și eu la tine, dacă te-ntorci, să trrrrag ușor cu dinții chiloțeii de pe tine 😛

Cu cel mai mare drag 😏

am sa imi reiau activitatea cel mai probabil saptamana care vine , anunt aici exact in ce zi 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
1 hour ago, Irinasexy said:

Cu cel mai mare drag 😏

am sa imi reiau activitatea cel mai probabil saptamana care vine , anunt aici exact in ce zi 🥰

Păi ia să faci rost de niște chiloței secsi de care să trag cu dinții... că de nu ...trag de-o bucă sau de-o labie. Cu buzele 😋

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
La 28.08.2021 la 13:33, banana_lunga a spus:

Păi ia să faci rost de niște chiloței secsi de care să trag cu dinții... că de nu ...trag de-o bucă sau de-o labie. Cu buzele 😋

😏😏😏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...