Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 15 minute, tttrrraaa a spus:

Ba da stai un pic...m-am băgat cu tine în seama și eu nu știu?Ai impresia că dacă ești tu așa mai vechi pe aici ești și ăla știutor de toate sau cum?

Cred ca o sa incep sa va dau minusuri, ca nu se mai poate asa!

Link spre comentariu
35 minutes ago, tttrrraaa said:

Ba da stai un pic...m-am băgat cu tine în seama și eu nu știu?Ai impresia că dacă ești tu așa mai vechi pe aici ești și ăla știutor de toate sau cum?

Noua aici ne place sa ne intelegem frumos. Iar el n-a facut nimic decat sa-ti indice unde poti sa gasesti informatiile cautate. Fetele de regula isi prezinta serviciile la inceputul topicului. Adica prima pagina sau in cazul de fata, cand revine dupa o perioada de inactivitate. Sunt rare fetele care isi posteaza serviciile zilnic.

Succese dese!

  • Like 4
Link spre comentariu
1 hour ago, tttrrraaa said:

Ba da stai un pic...m-am băgat cu tine în seama și eu nu știu?Ai impresia că dacă ești tu așa mai vechi pe aici ești și ăla știutor de toate sau cum?

Tttrrraaa, pai tu ești mai vechi, tocmai de aceea colegii au pretenții la tine. Ideea e simpla. Hai sa fim cu toți mai calmi, ca războiul între noi nu ajuta decât teparele.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Irinasexy a spus:

De unde vine la ora asta , cu cine a umblat  😂😂

Adevarul este ca pozitia din poza aia iti avantajaza fundul. Si pot spune ca este o pozitie care imi place, daca stii si sa te misti in acea pozitie, ies scantei!

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 11 minute, nicieu a spus:

Adevarul este ca pozitia din poza aia iti avantajaza fundul. Si pot spune ca este o pozitie care imi place, daca stii si sa te misti in acea pozitie, ies scantei!

Nu te contrazic cu absolut nimic 🍫❤️

Link spre comentariu
14 minutes ago, nicieu said:

Adevarul este ca pozitia din poza aia iti avantajaza fundul. Si pot spune ca este o pozitie care imi place, daca stii si sa te misti in acea pozitie, ies scantei!

De ce vrei sa intrii in detalii tehnice cand noi vorbeam de El? 🤣 Blasfemie

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Nu sunt CURios de nici un EL, eu sunt curios de ea! 😉

Inca astept sa ma onorezi cu o vizita sa stii , domnisoara Fefe te asteapta cu nerabdare 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Sincer...ma asteptam sa bubuie forumul cu recenzii , toti pularaii cand vii cand vii si nimic frate, o vad pe fata asta numai pe forum sta in loc sa o futeti asa cum ii trebuie, nu vedeti ca fata are un marketing bun va intarata cu poze toate nebuniile dar cred ca majoritatea v-ati scapat la laba si decat sa o vizitati puneti banu deoparte =))

  • Like 3
  • Haha 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
7 minutes ago, sorinu said:

Sincer...ma asteptam sa bubuie forumul cu recenzii , toti pularaii cand vii cand vii si nimic frate, o vad pe fata asta numai pe forum sta in loc sa o futeti asa cum ii trebuie, nu vedeti ca fata are un marketing bun va intarata cu poze toate nebuniile dar cred ca majoritatea v-ati scapat la laba si decat sa o vizitati puneti banu deoparte =))

Tot a amagit pe aici cu revenirea. Mii de labi s-au facut de atunci. 😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, sorinu said:

Sincer...ma asteptam sa bubuie forumul cu recenzii , toti pularaii cand vii cand vii si nimic frate, o vad pe fata asta numai pe forum sta in loc sa o futeti asa cum ii trebuie, nu vedeti ca fata are un marketing bun va intarata cu poze toate nebuniile dar cred ca majoritatea v-ati scapat la laba si decat sa o vizitati puneti banu deoparte =))

Sunt cu serviciul ca trageam chiulul.In weekend a zis ca isi ia liber...deci 0 sanse sa ajung si atunci.Pe dobrila eugeniu unde era inainte,  era simplu, 30 minute nici nu se simteau.Pana in summerland e cale lunga , daca mai prind si trafic naspa... =))) Tu ce scuza ai ? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...