Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 2 minute, v92610 a spus:

Irinuca, faci sporturi full contact? 🤔🙂 In afara de alea din dormitor, bineinteles :)))

Trebuie sa trec si eu pe la Constanta cat de curand, sa iti fac un masaj acolo sa treaca...

Te astept cat mai curand , daca te-ai oferit 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 3 ore, George167 a spus:

Off doamne am făcut laba de 3 ori după tine 😄😛

janes, imi este mie rusine de rusinea ta pe bune, parca te vad cand te pune cumatra sa iti dai pantalonu jos ai curu in reverse power iti da cu minus, fii si tu naibii mai cizelat nush daca am un cuvant pt tine ce e drept =))

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, sorinu a spus:

janes, imi este mie rusine de rusinea ta pe bune, parca te vad cand te pune cumatra sa iti dai pantalonu jos ai curu in reverse power iti da cu minus, fii si tu naibii mai cizelat nush daca am un cuvant pt tine ce e drept =))

Sincer, nu am vrut sa imi dau cu parerea, dar te-am vazut pe tine si am zis ca de ce nu?! Eu cred ca respectivul e pus pe cioaca rau de tot, face misto! Dar ma rog!

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 4 minute, sorinu a spus:

janes, imi este mie rusine de rusinea ta pe bune, parca te vad cand te pune cumatra sa iti dai pantalonu jos ai curu in reverse power iti da cu minus, fii si tu naibii mai cizelat nush daca am un cuvant pt tine ce e drept =))

CUCU nu CURU ...pula mea numai la cur ma gandesc, my bad

 

Acum 1 minut, nicieu a spus:

Sincer, nu am vrut sa imi dau cu parerea, dar te-am vazut pe tine si am zis ca de ce nu?! Eu cred ca respectivul e pus pe cioaca rau de tot, face misto! Dar ma rog!

Hmm m-am gandit si eu sincer dar cand am vazut ca omu insista si e deja la a 3a ..4a ..5a duma zic bai nu se poate =))

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, sorinu a spus:

CUCU nu CURU ...pula mea numai la cur ma gandesc, my bad

 

Hmm m-am gandit si eu sincer dar cand am vazut ca omu insista si e deja la a 3a ..4a ..5a duma zic bai nu se poate =))

Mda, nu sunt sigur nicieu, dar tind sa cred ca vine cu interventiile astea penibile, cu un scop anume! Nu stiu care, dar asta e banuiala mea...

P.S. in poze pare ca are curulet bunicel fatuca! 

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 34 minute, nicieu a spus:

Mda, nu sunt sigur nicieu, dar tind sa cred ca vine cu interventiile astea penibile, cu un scop anume! Nu stiu care, dar asta e banuiala mea...

P.S. in poze pare ca are curulet bunicel fatuca! 

De acord man, sa vina in C-ta si o vizitez, pacat ca nu da partzu la bataie ca iesea ceva frumos. Sanatate

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Orb1t a spus:

Noi avem rabdare ca vine. Dar tu pana in Ianuarie +, ai rabdare? 😅

Eu sunt cel mai rabdator om pe care il cunosc! Deja mi-a reusit treaba aia cu 2 saptamani fara nimic, si as vrea sa o tin din ce in ce mai des, asta cu NO FAP... deci, cred ca voi rezista, am rezistat deja 9 luni!

Link spre comentariu
Acum 3 minute, nicieu a spus:

Nimic nu este sigur in lumea asta! Daca ai vizitat-o deja, baga recenzie!

Nu am spus ca am vizitat o..inca nu...cand o voi face sa fii sigur ca voi face recenzie. Dar asa cum ai spus  nimic nu este sigur...la cat mai multe postari✌

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 minute, lexluthor a spus:

Nu am spus ca am vizitat o..inca nu...cand o voi face sa fii sigur ca voi face recenzie. Dar asa cum ai spus  nimic nu este sigur...la cat mai multe postari✌

El inca nu a inteles ca daca ai mai multe postari nu primesti nimic :))

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, nicieu a spus:

Eu sunt cel mai rabdator om pe care il cunosc! Deja mi-a reusit treaba aia cu 2 saptamani fara nimic, si as vrea sa o tin din ce in ce mai des, asta cu NO FAP... deci, cred ca voi rezista, am rezistat deja 9 luni!

Sa inteleg ca esti de 9 luni plecat?

Link spre comentariu
6 minutes ago, nicieu said:

Eu sunt cel mai rabdator om pe care il cunosc! Deja mi-a reusit treaba aia cu 2 saptamani fara nimic, si as vrea sa o tin din ce in ce mai des, asta cu NO FAP... deci, cred ca voi rezista, am rezistat deja 9 luni!

N-ai nascut nimic inca? 😅

Link spre comentariu
Acum 6 minute, talibanu a spus:

El inca nu a inteles ca daca ai mai multe postari nu primesti nimic :))

Talibanu..daca continua cu postarile in ritmul asta cam intr un an si un pic te depaseste😁😁la postari ma refer🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 minut, lexluthor a spus:

Talibanu..daca continua cu postarile in ritmul asta cam intr un an si un pic te depaseste😁😁la postari ma refer🤣🤣

Din partea mea...sa aiba spor :)) pe mine nu ma mai deranjeaza dar usor usor vor fi din ce in ce mai multi care vor fi deranjati de logoreea lui :) dar asta e...fiecare cum poate

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 17 minute, talibanu a spus:

El inca nu a inteles ca daca ai mai multe postari nu primesti nimic :))

Ce naiba ma, am postat de cateva ori, am raspuns la niste intrebari sau comentarii! Ce este asa de rau in asta? 😅 chiar nu urmaresc sa am postari! Cand ajung acasa va promit ca veti vedea si recenzii! 

P.S. si L.E. atata timp cat nu ma mai tragi tu de urechi, nu ma deranjeaza! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 5 ore, Irinasexy a spus:

Peste cateva zile , am sa anunt si aici cu o zi inainte ca sa imi pot face programarile pentru ziua respectiva 😏❤️

@lexluthor asta cred ca va lamuri de ce am zis sa aveti rabdare! Am zis totusi ca ati vazut deja, nu era nevoie sa o citez eu! Dar na!

L.E. ca sa nu mai fac alta postare! Cum ziceam, informatia este mereu pe forum, pentru cine are ochi sa vada!

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 2 minute, Machedonul12 a spus:

Irina, ai inceput? In ce zona te putem gasi? Actualizeaza te rog preturile si serviciile. Multumim! 

Inca nu am inceput , am sa le postez aici putin mai incolo 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...