Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Irina noua in Cta 0735114318
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 26 minute, Machedonul09 a spus:

Am sunat-o, are telefonul inchis. Dar a zis ca revine ea!

Revin cat mai curand am sa anunt si aici cand sunt disponibila, va pup 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta

Mai caprioaro, mai diamantule neslefuit, de abia ai inceput activitatea aici la noi (pe 7 aprilie ti s-a deschis topicul) si ai ales deja sa fii indisponibila cateva zile. 

Ia zi, cand revii, te gasim tot pe  str, Capitan Dobrila Eugeniu nr 9? Hai, nu ne mai tine pe jar. Te asteptam grabnic pe terenul de joaca!

 

Te pupam dulce, stii tu unde, Irinuco! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 11 minute, Machedonul09 a spus:

Mai caprioaro, mai diamantule neslefuit, de abia ai inceput activitatea aici la noi (pe 7 aprilie ti s-a deschis topicul) si ai ales deja sa fii indisponibila cateva zile. 

Ia zi, cand revii, te gasim tot pe  ..........? Hai, nu ne mai tine pe jar. Te asteptam grabnic pe terenul de joaca!

 

Te pupam dulce, stii tu unde, Irinuco! 

 

Acum 21 minute, Irinasexy a spus:

Revin cat mai curand am sa anunt si aici cand sunt disponibila, va pup 💋

uite raspunsul la intrebarea ta ma omule! tu tot asa continui sa scrii comenturi si mesaje sa intrebi fara rost! treaba ta, pe mine nu ma intereseaza, dar nu asa se fac 200 de postari! plus ca ai dat si detaliile locatiei prea mult!

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 23 ore, Machedonul09 a spus:

Mai caprioaro, mai diamantule neslefuit, de abia ai inceput activitatea aici la noi (pe 7 aprilie ti s-a deschis topicul) si ai ales deja sa fii indisponibila cateva zile. 

Ia zi, cand revii, te gasim tot pe  str, Capitan Dobrila Eugeniu nr 9? Hai, nu ne mai tine pe jar. Te asteptam grabnic pe terenul de joaca!

 

Te pupam dulce, stii tu unde, Irinuco! 

Am ales pentru ca am de rezolvat probleme personale .😊

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 23 ore, nicieu a spus:

 

uite raspunsul la intrebarea ta ma omule! tu tot asa continui sa scrii comenturi si mesaje sa intrebi fara rost! treaba ta, pe mine nu ma intereseaza, dar nu asa se fac 200 de postari! plus ca ai dat si detaliile locatiei prea mult!

🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare am si eu rugaminte la un moderator sa schimbe nr de tel de la topic pt ca ea nu are timp sa intre .. acum am plecat de la irina .. note 10+pe linie incontiunare...

Noul nr 0735114318 acesta

m-ia comunicat ca este noul nr de tel =munca.

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 4 ore, stcris100 a spus:

ti-am scris pe whatsapp pt o programare, este valabil whatsapp sau doar telefonic?

Este valabil si pentru whats app

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

As fi si eu interesat sa cunosc domnita dar dupa ce i-am citit topicul sunt in ceata totala ....n-am inteles nimic din ce face si la ce preturi . As recomanda asadar posesoarei topicului sa puna o lista de servicii si una de preturi ....nu sunt genul care sa comenteze preturile dar as prefera sa stiu clar dinainte ce si cum .....multumesc anticipat . Apropo ...si pe unde ai locatia?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 2 ore, gica 1955 a spus:

....si te rog sa precizezi si modalitatea de contact preferata de tine ....sa nu patim ce a patit colegul de mai sus .

lucrezi cu programari sau la liber ...primul venit primul servit. Mie imi plac lucrurile clare .

Cu programari printr-un mesaj pe whatsapp 💋

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...