Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

28 minutes ago, felix001 said:

Mai clush , ai fost tu la Irina, ca să afirmi ca este o mizerie fata ? 

Aceasta este recenzia lui. Deci colegul a fost. 

On 1/7/2022 at 10:20 AM, clush* said:

Hai salutare dragi confrati,

Dupa o lunga perioada in care am stat doar pasiv, si am urmarit topicurile pe forum, am zis sa mai fac si eu o postare.

Am fost sa vizitez si eu fatuca asta, dupa ce i-am citit topicul si am vazut parerile impartite, desi ea parea o fata promitatoare. Zis si facut.

 

I-am trimis un mesaj marti dimineata, pentru o intrevedere in aceeasi zi, dupa-amiaza.

La scurt timp, domnisoara a decis sa ma sune, desi n am lasat nimic de inteles ca as vrea asta, dar a fost ok, jandarmul doar ce iesise pe usa. Prima greseala, dar nu i-am atras atentia.

Am confirmat si la telefon, cu ocazia lui, dupa care au trecut orele si am purces spre domnisoara.

Am ajuns, totul conform planului dinainte stabilit.

Intampinat de o fatuca frumoasa, chiar foarte,  in costumul Evei, cu un halat deasupra, si poftit direct in dormitor.

 

Actiunea si notele.

 

De cum am intrat pe usa, clasicele politeturi, m-a intrebat daca am nevoie la dus, dar facusem cu scurt timp inainte acasa, si i-am spus ca doar daca e obligatoriu, altminteri vreau doar sa-mi dau un refresh (sa spal motu), si a zis ok si a intrat in dormitor unde s-a si dezbracat. M am simtit cumva grabit, bine, nu ca ne-ar interesa altceva cand ajungem pe la ele, dar sa schimbi cateva cuvinte, sa faci omul sa se simta mai in largul lui, nu ar strica, ca nu e ca si cand toti barbatii merg zilnic la curve, si se simt in largul lor, dar ok, trecem si peste asta.

M-a intrebat de preferinte, ce-mi doresc, s.a.m.d (asta a fost GFE: "si cum vrei finalizarea?")

Ajunsi in pat m-am lasat pe mana ei, ca na .. :)

Actiunea a inceput cu un oral NP, unde priceperea ei, m-a facut sa-mi doresc sa ii fac si eu o vizita la savarina, asa ca am rugat-o sa se intoarca peste mine.

Surpriza a fost ca atunc cand a facut-o inca avea sucurile proprii de la intalnirea anterioara, precum si un cancioc de lubrifiant (moartea pasiunii, nu stiu cum sa va zic).

Am facut un efort de imaginatie pentru a putea continua actiunea, am pus caciulita, si am continuat mecanic intr-un lady on top, putin caprita si finalizat oral.

Dupa terminarea actiunii, cumva totul se desfasoara foarte repede, nu voiam sa stam sa ne luam in brate, nici sa o intreb cati ani are, sau de unde e, sau chestii de genul, dar, probail pentru ca nu fumeaza, nu intelege importanta tigarii de dupa, macar cat sa ne tragem sufletul, dar e ok, asta nu e de judecat. Dar la 2 minute dupa finalizare, eram deja pe casa scarii.

 

Note si concluzii:

Aspect: 9.5

Locatie: 9.5

Actiunea: 9

Igiena: 4 (imi pare rau, dar n-ai cum sa iei nota de trecere. cand cineva achita 250 de lei pentru 15 minute, si pleaca cu gandul ca mai bine nu venea, e o problema).

Domnisoara mi-a dat impresia ca e o fosta fast-fuckeritza, unde nici igiena, nici cum se simte prostul care ii da banii nu sunt asa importanti.

Pacat, ar avea potential, mai erau cateva chestii pe care ma gandeam (inaintea intalnirii) sa le incercam dar nu stiu daca mai sunt tentat.

 

Ca idee, nu poti sa ai 69 in meniu, si tu sa nu te speli la pizda inainte de fiecare client. macar pune jetul de la dus si lasa-l acolo 2 minute, daca sapunul topeste.

Dezamagit, cu siguranta.

De revenit :-? pentru mine, nu!

 

Sa aveti spor si ciocane tari!

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0

Disponibila ❤️

Lista mea de servicii : 

☎️ De preferat Metoda de contact pt programări :telefonic ➡️ 0760504413

Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora pot sa vă răspund .

🔴Precizați va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem. ( De preferat sa programam din timp .)

🔜 Promit sa revin cu un răspuns , cât de repede se poate . 

🎁CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Nu răspund mesajelor legate de servicii și preț (aveti aici toate detaliile necesare)

Ofer : - oral soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

  

✴️normal doar protejat

✴️69

✴️Dus asistat 

✴️GFE 

✴️Finalizare orala 50extra

✴️finalizare faciala 50extra 

✴️swallow 100extra  

✴️mici fantezii (in limita bunului simt) 50extra 

Nu accept sa primesc in compania mea persoane in stare de ebrietate ,de etnie sau care au in dotare bile sau alte accesorii pe penis. 

✴️INCALL-150 o finalizare; 

             ✴️250 o ora;

            ✴️500 o ora pentru cuplu; 

✴️OUTCALL-500 o ora DOAR LA HOTEL

Daca nu sunteti hotarati sa faceti o programare va rog , nu deranjati inutil cu tot felul de intrebari ,aveți aici toate detaliile (in cazul fanteziillor putem discuta telefonic sau la fata locului ) 

Cer si ofer discretie si punctualitate!

Cei care nu confirmati programarea cu o ora inainte de ora stabilita ,numarul va fi blocat .

 

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0

Disponibila ❤️

Lista mea de servicii : 

 

☎️ De preferat Metoda de contact pt programări :telefonic ➡️ 0760504413

Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora pot sa vă răspund .

🔴Precizați va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem. ( De preferat sa programam din timp .)

🔜 Promit sa revin cu un răspuns , cât de repede se poate . 

🎁CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Nu răspund mesajelor legate de servicii și preț (aveti aici toate detaliile necesare)

Ofer : - oral soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

✴️normal doar protejat. 

✴️69

✴️Dus asistat

✴️GFE

✴️Finalizare orala 50extra

✴️finalizare faciala 50extra

✴️swallow 100extra 

✴️mici fantezii (in limita bunului simt) 50extra 

Nu accept sa primesc in compania mea persoane in stare de ebrietate ,de etnie sau care au in dotare bile sau alte accesorii pe penis.

✴️INCALL-150 o finalizare;

             ✴️250 o ora;

            ✴️500 o ora pentru cuplu;

✴️OUTCALL-500 o ora DOAR LA HOTEL

Daca nu sunteti hotarati sa faceti o programare va rog , nu deranjati inutil cu tot felul de intrebari ,aveți aici toate detaliile (in cazul fanteziillor putem discuta telefonic sau la fata locului ) 

Cer si ofer discretie si punctualitate!

Cei care nu confirmati programarea cu o ora inainte de ora stabilita ,numarul va fi blocat .

 

2AE562C5-8538-4E8E-89F5-F4CF954FCAAA.png

Link spre comentariu
25 minutes ago, ciuty2009 said:

degeaba e sexi daca nu se spala fata :)) nici nu neaga ce se scrie pe forum , asta ce denota ??  afirm ca fata nu se spala dupa alti clienti , am fost si eu odata la ea si ii miroasea fofoloanca 

Ciuty, corect ar fi sa ii faci o recenzie completa dacă faci acuzații de genul asta. Eu nu îmi aduc aminte sa ai o recenzie la ea, dar dacă ai făcut îmi cer scuze de pe acum. Dacă nu ai făcut, te rog sa ii faci. Asa e cel mai corect, în special când e vorba despre recenzii negative. Asa orice e poate spune lucruri urate despre cineva. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 6 ore, g2br13l a spus:

Ciuty, corect ar fi sa ii faci o recenzie completa dacă faci acuzații de genul asta. Eu nu îmi aduc aminte sa ai o recenzie la ea, dar dacă ai făcut îmi cer scuze de pe acum. Dacă nu ai făcut, te rog sa ii faci. Asa e cel mai corect, în special când e vorba despre recenzii negative. Asa orice e poate spune lucruri urate despre cineva. 

M-am obisnuit cu haterii , sunt aceeasi mereu isi fac zeci de conturi si eu sunt obiectivul lor principal. Grija mea pentru sanatate ,conduita si increderea mea de sine ma obliga sa stiu ca trebuie sa fac dus dupa fiecare client de aceea toate programarile mele sunt  de o ora indiferent de serviciu tocmai pentru a ma reimprospata si igieniza . Eu si casa mea suntem curate atat vizual cat si medical.

P.S in toamna au facut boicotul fara a avea nicio dovada cum de altfel si toate comentariile sunt nefondate ,le-am pus analizele complete si au inceput cu alte inventii . Dupa care am pus din nou analaizele la zi. Acum s-au gandit sa inceapa cu mirosurile.Una peste alta cei care urmaresc topicul si au un gram de inteligenta stiu sa ii indentifice pe acesti defaimatori.💋

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
La 24.01.2022 la 16:53, rolexshef a spus:

 

Cum eram in trece pe la fratii vaporeni, singur seara la hotel, plictisit, am zis sa intru pe forum poate gasesc ceva placut sa ma descarc, imi sare n ochi Irina, mai avusesem o incercare in trecut dar nu ne am sincronizat, ma programez undeva tarziu pe la ora 19, imi da ultimele detalii despre locatie, ajung si incepem…

LOCATIE - 8, locatia se afla in summerland, apartament 2 camere, curat, baia nu am folosit o, am venit dushat de la hotel

ON - 8, incercari deep, umed, lins sateliti, fuck face la greu…bunicel

NP - 8, ne am plasat in dormitor, dupa un LOT si putin doggy, patul scartaia foarte rau, ne am mutat in living pe canapea si revenim, oho, ce bine sare fetita asta in soldat, il ia pe tot, mai schimbam cateva pozitii si o pun in doggy, hmmm, sa vezi un corp skinny, curul isi ia forma frumoasa in doggy, senzatie, o pun la marginea patului si incepe un oral ca cel precedent, iar FF la greu, te trage de cur, sa intri cu totul, finalizez pe sanii ei micutsi.


Halat: 150 ron (1fin)

De revenit: da!

 

Uite cum se face un comentariu sau o parere In cazul de fata este in favoarea mea precizat de o persoana care se identifica pe forum cu un cont permanent iar comentariul contine argumente si specificatii care fac parte dintr-o parere reala.Deci daca mai vreti sa veniti cu inventii si frustrari macar veniti cu un comentariu gandit si elaborat.Real

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 7 ore, Irinasexy a spus:

M-am obisnuit cu haterii , sunt aceeasi mereu isi fac zeci de conturi si eu sunt obiectivul lor principal. Grija mea pentru sanatate ,conduita si increderea mea de sine ma obliga sa stiu ca trebuie sa fac dus dupa fiecare client de aceea toate programarile mele sunt  de o ora indiferent de serviciu tocmai pentru a ma reimprospata si igieniza . Eu si casa mea suntem curate atat vizual cat si medical.

P.S in toamna au facut boicotul fara a avea nicio dovada cum de altfel si toate comentariile sunt nefondate ,le-am pus analizele complete si au inceput cu alte inventii . Dupa care am pus din nou analaizele la zi. Acum s-au gandit sa inceapa cu mirosurile.Una peste alta cei care urmaresc topicul si au un gram de inteligenta stiu sa ii indentifice pe acesti defaimatori.💋

Printesa mica nu deschide iar cutia pandorei ca nu e frumos, eu unul pot sa iti dovedesc simplu ca cei 3 useri sunt diferiti , nu unul si acelasi asa cum pretinzi, recenzia mea a fost pe bune ca toate recenziile, intr-adevar esti futacioasa si inca sustin lucrul asta , vorba aia cand 2 iti spun ca esti beat, du-te si te culca, eu inteleg ca asta iti e jobul asta iti este painea dar o dai in vrajeli ca nu si nu pana ai inceput sa crezi si tu in minciuna ta proprie, zici ca nu erau dovezi atunci... cum am mai scris aici si ma repet... voiai sa atasez o poza cu pula cum plangea? vorbesc de mine aici ca cei 2 amici care i-am trimis aia sunt mai grav ca au neveste si mi i-am pus in cap grav ca am garantat pt tine dar este o lectie invatata pentru mine... eu zic sa ne prefacem ca am uitat de cele intamplate si sa mergem inainte, te rog frumos... nu imi place sa ma tiganesc ca acuma , sunt genul de om de merg pana la stele doar sa iti dovedesc ca am dreptate... si atunci iti vin cu dovezi mami si nu o sa iti fie bine... hai sa ne prefacem ca e totul ok...incaseaza $$ ca pana acum si sa fie bine. Te pup spor la $

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

Irina eu te sustin, e normal doar ca sunt pestele tau, dar tu nici macar nu ai acvariu. aici se vorbesc vrute si nevrute, se arunca cu cacat mai mult decat in haznalele din Afganistan. il mai intreb o data pe sorinu : zi frate cum ai luat sculament de la fata asta? din muie? i-ai dat-o fara prezervativ? daca tot esti stelar cu dovezile ia vino cu ele si ne inchizi gura, ca sa nu ne prefacem ca totul e ok. dar dovezi, da? nu frectii sau presupuneri

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0

Disponibila ❤️

Lista mea de servicii : 

 

☎️ De preferat Metoda de contact pt programări :telefonic ➡️ 0760504413

Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora pot sa vă răspund .

🔴Precizați va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem. ( De preferat sa programam din timp .)

🔜 Promit sa revin cu un răspuns , cât de repede se poate . 

🎁CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Nu răspund mesajelor legate de servicii și preț (aveti aici toate detaliile necesare)

Ofer : - oral soft,adanc, protejat/neprotejat in functie de igiena.

✴️normal doar protejat.

✴️69

✴️Dus asistat 

✴️GFE

✴️Finalizare orala 50extra

✴️finalizare faciala 50extra

✴️swallow 100extra 

✴️mici fantezii (in limita bunului simt) 50extra 

Nu accept sa primesc in compania mea persoane in stare de ebrietate ,de etnie sau care au in dotare bile sau alte accesorii pe penis.

✴️INCALL-150 o finalizare;

             ✴️250 o ora;

            ✴️500 o ora pentru cuplu; 

✴️OUTCALL-500 o ora DOAR LA HOTEL

Daca nu sunteti hotarati sa faceti o programare va rog , nu deranjati inutil cu tot felul de intrebari ,aveți aici toate detaliile (in cazul fanteziillor putem discuta telefonic sau la fata locului )  

Cer si ofer discretie si punctualitate!

Cei care nu confirmati programarea cu o ora inainte de ora stabilita ,numarul va fi blocat .

953AE95A-C184-45A0-99AD-604A64AE5670.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...