Sari la conținut

guinevere


Postări Recomandate

Vizitator Ana36
Reputație: 0

Sa fie de capul lui , la anii lui nu e instare sa-și facă o iubita, praful sa se aleagă de tine și de carnea ta , de infect și bolnav mintal! Bah , ești o latura care îl suge pe pisicut și pe toți de pe forum! Sa mănânci Slobozul la toate și toți care s-au variat in momentul asta:))

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 1 oră, christiano_29 a spus:

Încă 175 de minusuri.. Sa fie primite😂😂

 NA+++++++++++++++++++++++++++++++++++ ....:fuck:icecream

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 10 minute, Ana36 a spus:

Sa fie de capul lui , la anii lui nu e instare sa-și facă o iubita, praful sa se aleagă de tine și de carnea ta , de infect și bolnav mintal! Bah , ești o latura care îl suge pe pisicut și pe toți de pe forum! Sa mănânci Slobozul la toate și toți care s-au variat in momentul asta:))

aoleu...ce limbaj ai? Ihhhh.

Chiar nu puteai sa iti exprimi nemultumirea intr-un limbaj mai decent?

  • Like 2
  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator Ana36
Reputație: 0
Acum 2 minute, 2peu_2peu a spus:

aoleu...ce limbaj ai? Ihhhh.

Chiar nu puteai sa iti exprimi nemultumirea intr-un limbaj mai decent?

Nu ma interesează , sunt liberă sa ma exprim cum vreau eu ! Îmi pare rău ca te-am deranjat !

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 4 minute, christiano_29 a spus:

Merci, dar nu e cazul sa te obosești, nu plâng după ele, doar ca nu îl înțeleg pe acest bolnav psihic, de la ce i s a nazarit? 

Laba tristă 😂😂

:138x Bate vantul!! nu iti bate capul!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 9 minute, Ana36 a spus:

Nu ma interesează , sunt liberă sa ma exprim cum vreau eu ! Îmi pare rău ca te-am deranjat !

:pope

Stimate user,nu mai deranjat nimica. 

Aia este,te-ai exprimat cum ai stiut /vrut.( sa inteleg ca te reprezinta limbajul)

Multa sanatate si minte.O zi superba iti doresc!

:clap

  • Like 3
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
Mă elucidează cineva dacă userul CSP @Ukiwaka, proaspăt înscris şi cu zero postări, care mi-a minusat într-o singură noapte absolut toate postările de un an încoace, e cumva Jabba the Hut, trollul suprem cu pălmuțele moi şi permanent umede, pe care îl alint câteodată cu apelativul Mangalița / sau Marele Alb ? :)))
 
Dacă e aşa, îl înțeleg şi-l compătimesc. Intriga machiavellică şi trollingul destabilizator cu lovituri sub centură sunt singurele amuzamente ce şi le mai poate permite, ptr că nu şi-o vede de 20 jde ani nici măcar în oglindă, darămite să se mai joace de-a súmo cu vreo prințipesă, sau cu vreo pluă mult râvnită între fălci, în tura de garda nocturnă când nu-s prea multe evenimente.
 
Cheers şi schimba-şi-ar poza de profil din gorilă în godac cu piercing în rât ! :))))
 
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari
2 hours ago, tolerans_yok said:
Mă elucidează cineva dacă userul CSP @Ukiwaka, proaspăt înscris şi cu zero postări, care mi-a minusat într-o singură noapte absolut toate postările de un an încoace, e cumva Jabba the Hut, trollul suprem cu pălmuțele moi şi permanent umede, pe care îl alint câteodată cu apelativul Mangalița / sau Marele Alb ? :)))
 
Dacă e aşa, îl înțeleg şi-l compătimesc. Intriga machiavellică şi trollingul destabilizator cu lovituri sub centură sunt singurele amuzamente ce şi le mai poate permite, ptr că nu şi-o vede de 20 jde ani nici măcar în oglindă, darămite să se mai joace de-a súmo cu vreo prințipesă, sau cu vreo pluă mult râvnită între fălci, în tura de garda nocturnă când nu-s prea multe evenimente.
 
Cheers şi schimba-şi-ar poza de profil din gorilă în godac cu piercing în rât ! :))))
 

Ma mir ca nu te-ai prins cine e. Te ajut eu: @payment aport!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 28 minute, christiano_29 a spus:

Doar 24 de minusuri azi... Ma dezamăgești, guinevere! Fmm😂😂

Nu mai are ca si-a plusat celelalte conturile clona 🤣🤣 , nu dau nume ca se stie/vede🙈🙉🙊🤣🤣🤣

  • Like 3
Link spre comentariu

Sunteti degeaba pe forumul asta de futut. Iesiti din casa si va plangeti dupa minusuri. Mare dreptate avea pipilica, multi limburici anali modificati genetic care traiesc in anusul curvelor. Va mai dati de gol, fi-mi-ar scarba de distrusi ce sunteti, buhaha

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...