Sari la conținut

Evaluv❤:-0754903556


Vizitator Evaluv

Postări Recomandate

Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Salut dragilor,  

*Am o mega promoție pana in ora 17!!!!! Pretul pentru 2 ore de masaj 2

 -Va astept cu drag la o ședință de masaj plina de pasiune,rabdare si răsfăț. 

*Locatie centrala si curata! 

*cadoul dupa ora 17 ,pentru o ora este de 200Lei.

*există posibilitatea de 2 fin.

*sunt permise anumite fantezii. 

*Rog programarile făcute cu o ora si confirmate ulterior ,intr-o jum de ora.

*Ma găsiți pentru mai multe detalii la telefon sau pe wapp la numarul de telefon:-0754903556.

*Va multumesc ,Eu am fost Evaluv . O zi frm tuturor ! 

20210408_123712.jpg

20210408_123929.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 08.04.2021 la 13:03, Evaluv a spus:

Salut dragilor,  

*Am o mega promoție pana in ora 17!!!!! Pretul pentru 2 ore de masaj 2

 -Va astept cu drag la o ședință de masaj plina de pasiune,rabdare si răsfăț. 

*Locatie centrala si curata! 

*cadoul dupa ora 17 ,pentru o ora este de 200Lei.

*există posibilitatea de 2 fin.

*sunt permise anumite fantezii. 

*Rog programarile făcute cu o ora si confirmate ulterior ,intr-o jum de ora.

*Ma găsiți pentru mai multe detalii la telefon sau pe wapp la numarul de telefon:-0754903556.

*Va multumesc ,Eu am fost Evaluv . O zi frm tuturor ! 

20210408_123712.jpg

20210408_123929.jpg

Nu este nevoie sa deschizi mai multe topice despre tine...de fapt nu este voie..☺😋😚

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0
La 09.04.2021 la 20:50, derwall a spus:

Nu este nevoie sa deschizi mai multe topice despre tine...de fapt nu este voie..☺😋😚

Imi pare rău! Nu am știut exact cum se procedează. Sunt noua pe forum . Dar promit ca învăț repede ! ❤️ ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Buna tuturor, 

am schimbat prețurile pentru masaj . 

*o ora fiind-150de Lei

*Pachetul de 2 ore fiind 250 de lei . 

Pachetul este facut pentru a, avea timp de relax, cunoaștere și răsfăț îndelungat.  Va astept la programari la numarul de telefon :-0754903556.

Va multumesc, si o zi frm tuturor!

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor ,

Va astept într-un ambient plăcut, curat si călduros la o ora sau pachetul de 2 ore pentru masaj erotic.

Da promotia ramane validă, locația centrala :- Deci avem asa un loc intim si retras de ochii curioșilor, o fată sexy gata sa te faca fericit prin tehnicile masajului si felul ei de a fii . Si super preturi 150/h iar pachetul de 2 ore La super pretul de 250 de lei .20210401_110918.jpg.a4cb24d5be0310d8c08c824fa2f03461.jpg20210408_123929.jpg.ba4d795cc16c012a92255e5d14638059.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 ore, Evaluv a spus:

Buna dimineata dragilor ,

Va astept într-un ambient plăcut, curat si călduros la o ora sau pachetul de 2 ore pentru masaj erotic.

Da promotia ramane validă, locația centrala :- Deci avem asa un loc intim si retras de ochii curioșilor, o fată sexy gata sa te faca fericit prin tehnicile masajului si felul ei de a fii . Si super preturi 150/h iar pachetul de 2 ore La super pretul de 250 de lei .20210401_110918.jpg.a4cb24d5be0310d8c08c824fa2f03461.jpg20210408_123929.jpg.ba4d795cc16c012a92255e5d14638059.jpg

Niste poze mai edificatoare pe cand. Sani, fund, bijuteria coroanei sa stim ce ne asteapta😉😊

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Bună dragilor ,

Va astept astăzi pentru programări, promotia ramane valabilă! 

*1 ora -150 lei

*2 ore-250 lei 

Locație centrala ,igienizata, prosop pentru fiecare client .

Nu ofer servicii sexuale, va rog mult .  Nu mai insistati raspunsul ramane același!!!

Eu am fost Evaluv și mă puteți găsi la numarul de telefon:-0754903556

Vă mulțumesc!  O zi minunată tuturor 🤗😍😘

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Bună dragilor ,

Va astept astăzi pentru programări, promotia ramane valabilă! 

*1 ora -150 lei

*2 ore-250 lei 

Locație centrala ,igienizata, prosop pentru fiecare client .

Nu ofer servicii sexuale, va rog mult .  Nu mai insistati raspunsul ramane același!!!

Eu am fost Evaluv și mă puteți găsi la numarul de telefon:-0754903556

Vă mulțumesc!  O zi minunată tuturor 🤗

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Bună dragilor ,

Va astept astăzi pentru programari.  Rog programarea făcută din timp, mai ales pentru pachetul de 2 ore.  

*1 ora-150 lei 

*2 ore -250 de lei  

*Nu ofer servicii sexuale . Ma puteti gasi la numarul de telefon 0754903556

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Bună dragilor ,

Va astept incepand de maine ,pentru programări, promotia ramane valabilă! 

*1 ora -150 lei

*2 ore-250 lei 

Locație centrala ,igienizata, prosop pentru fiecare client .

Nu ofer servicii sexuale, va rog mult .  Nu mai insistati raspunsul ramane același!!!

Eu am fost Evaluv și mă puteți găsi la numarul de telefon:-0754903556

Vă mulțumesc!  O zi minunată tuturor 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Dupa o comunicare foarte buna cu EvaLuv, am stabilit o sedinta pentru Duminica la o ora, dar aceasta s-a amanat vreo 45’ dintr-un motiv mai greu de descris, dar fara sa am vreo influenta.

In fine, ajung in cuibusor, ceva cu 2 camere, care este prin Centrul Vechi in zona BNR, dansa tocmai iesise din dus, m-a poftit in prosop, deja incepuse sa nu-mi placa.

Ca aspect, pozele postate de ea sunt facute ori s-o avantajeze ori nu sunt ale ei, pentru ca fatuca este una blonduta, destul de slaba(max 50 kg) si de mica de-naltime, ceva tatuaje, niste sani care merg spre cupa C.

Am mers sa ma spal doar pe maini deoarece veneam de acasa si facusem dus inainte sa plec.
Baia modesta, nu foarte primitoare, un dus deschis, nici macar perdea nu avea, asa ca era apa peste tot aproape.

Actiunea urma sa se petreaca in dormitor unde dupa ce eram aproape dezbracat am intrat si am vazut niste asternuturi deranjate, care nu-mi inspirau deloc incredere si nici igiena, in conditiile in care eu ERAM PRIMUL CLIENT din acea zi!


Pe langa faptul ca nu eram multumit cu ce gasisem, fatuca a butonat tooot timpul telefonul si nu m-am simtit bine primit, cu toate ca, repet, avusesem o comunicare foarte buna cu ea in prealabil.

Am decis sa nu raman, am lasat un mic cadou, i-am dat vreo 2 sfaturi, de care spre binele ei sa tina cont pe viitor daca vrea sa faca treaba si am plecat!

A fost timp pierdut si nu parea ca va fi asa.
 

Fetelor, intelegeti un lucru, voi prestati servicii pe o piata grea, unde oferta e mare, puneti accent pe :

1.       Poze reale, concludente

2.       Igiena/ordine/curatenie

3.       Cadru aranjat/curat/primitor

4.       Deschidere/atentie catre client

5.       Adaptabilitate

6.       SERIOZITATE si CALITATE

Nu e fizica cuantica, nu ai nevoie sa detii vreun doctorat in ceva, ai nevoie doar de bunavointa, atat!

"Succes-uri"!
 

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0
Acum 1 oră, cristi ccd a spus:

Salutare!

Dupa o comunicare foarte buna cu EvaLuv, am stabilit o sedinta pentru Duminica la o ora, dar aceasta s-a amanat vreo 45’ dintr-un motiv mai greu de descris, dar fara sa am vreo influenta.

In fine, ajung in cuibusor, ceva cu 2 camere, care este prin Centrul Vechi in zona BNR, dansa tocmai iesise din dus, m-a poftit in prosop, deja incepuse sa nu-mi placa.

Ca aspect, pozele postate de ea sunt facute ori s-o avantajeze ori nu sunt ale ei, pentru ca fatuca este una blonduta, destul de slaba(max 50 kg) si de mica de-naltime, ceva tatuaje, niste sani care merg spre cupa C.

Am mers sa ma spal doar pe maini deoarece veneam de acasa si facusem dus inainte sa plec.
Baia modesta, nu foarte primitoare, un dus deschis, nici macar perdea nu avea, asa ca era apa peste tot aproape.

Actiunea urma sa se petreaca in dormitor unde dupa ce eram aproape dezbracat am intrat si am vazut niste asternuturi deranjate, care nu-mi inspirau deloc incredere si nici igiena, in conditiile in care eu ERAM PRIMUL CLIENT din acea zi!


Pe langa faptul ca nu eram multumit cu ce gasisem, fatuca a butonat tooot timpul telefonul si nu m-am simtit bine primit, cu toate ca, repet, avusesem o comunicare foarte buna cu ea in prealabil.

Am decis sa nu raman, am lasat un mic cadou, i-am dat vreo 2 sfaturi, de care spre binele ei sa tina cont pe viitor daca vrea sa faca treaba si am plecat!

A fost timp pierdut si nu parea ca va fi asa.
 

Fetelor, intelegeti un lucru, voi prestati servicii pe o piata grea, unde oferta e mare, puneti accent pe :

1.       Poze reale, concludente

2.       Igiena/ordine/curatenie

3.       Cadru aranjat/curat/primitor

4.       Deschidere/atentie catre client

5.       Adaptabilitate

6.       SERIOZITATE si CALITATE

Nu e fizica cuantica, nu ai nevoie sa detii vreun doctorat in ceva, ai nevoie doar de bunavointa, atat!

"Succes-uri"!
 

Domnul spune că nu sunt pozele mele dar nu spune ca am vorbit pe videocall la insistențele domnului.  Patul era deranjat pt ca ma odihnisem inainte sa plec acasa . La ce era nevoie de perdea la duș din moment ce exista o usa care se închide? Iar motivul întârzieri este intr-adevar din vina mea . Dar am avut un motiv bine întemeiat mi-am cerut scuze si nu am anulat programare deși imi era mult mai usor sa nu mă țin de cuvânt .  Dragilor am prosop pentru fiecare client si ii respect pe fiecare in parte . Hate-ul ta provine din alt motiv . Dar eu nu sunt ca tine sa spăl hainele in public si sa dezvălui adevarul . Nu mai zic ca te-ai intors după telefon ,scuza pentru altceva probabil dar atitudinea mea deranjata de acțiunea ta cred ca te-a facut sa înțelegi ca nu mai exista placere de comunicare . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Eva, ce-i mai trist din tot, este ca tu n-ai inteles nimic si asta e destul de grav.

Eu nu am facut si nici nu voi face polemica pe niciun subiect, dar daca tu nu ai reusit sa extragi ce a fost pozitiv din recenzia mea, imi pare de 2 ori rau.
😊

Bafta-ti doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0
Acum 47 minute, cristi ccd a spus:

Draga Eva, ce-i mai trist din tot, este ca tu n-ai inteles nimic si asta e destul de grav.

Eu nu am facut si nici nu voi face polemica pe niciun subiect, dar daca tu nu ai reusit sa extragi ce a fost pozitiv din recenzia mea, imi pare de 2 ori rau.
😊

Bafta-ti doresc!

Nu,trist este faptul ca nu redactezi situația asa cum a fost si incerci sa mi lasi o recenzie proasta ,dorind să imi faci rau . Nu ai spus ca noi am comunicat zile întregi,ca mi-am pierdut ore comunicând cu tn . Nu spui ca ti-am explicat că stau pe telefon pentru a plăti locația. Nu spui ca ti-ai adus prosopul de acasa iar eu cand ti-am oferit erau dintr-o pungă aduse de mine de acasa iar totul era curat . Nu am ce sa extrag pozitiv cand ai spus ca nu sunt o persoana atenta la igiena si ti-ai pierdut timpul cu mine .  Unde este pozitivitatea in recenzia ta ? Iti spun eu ,nu este decât hate ;) si nu spui ca te-ai aprins cand ti-am spus ca eu nu iti pot face uro in gura ,maxim pe piept si atunci ai plecat . Asa ca te rog frumos,vezi-ti de trb ta si nu mai incerca sa faci rau altora ,pentru ca surpriză se va întoarce la tn de 3× Mai rau . 

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Bună dragilor,

Disponibilă pentru programări! 

1 ora -150 lei (toata ziua Si cateva ore din noapte)

2 ore -250 lei 

Pentru programari va astept la nr:-0754903556

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0

Salut dragilor,

Va astept la un masaj excepțional din partea mea într-o locație centrala,igienizata. 

* 1 ora-150 prin

*2 ore-250 de lei 

Rog programarile facute din timp ,pentru a le putea onora si pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați la numărul de telefon:- 0754903556

Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land

ce zici de niste poze reale relevante recente zilnice din locatie ?

asa stim exact la ce ne asteptam ce vedem in poze

daca vedem decorul locatiei in poze, este ok si cand intram

si niste poze in care se intelegem exact ce ne asteapta la fata locului in privinta ta?

o prezentare istoricul tau in masaj, unde ai mai lucrat , experienta sa stim la ce sa ne asteptam

altfel tot ce intelegem pana aici cineva vrea niste banuti de la noi. smecherie

aia e

incearca sa fii clara in prezentare

la obiect

si cand un membru cu experienta de pe forum iti scrie cum a fost cristi ccd mai sus

respecta l deoarece daca asculti de ce spune vei avea mai multi clienti dintre noi

altfel mergem toti unde sunt recenzii ok pe site

incearca sa te prezinti cum trebuie poze relevante recente locatie si istoric prezentare experienta ce recomanda masajul tau

etc

ps este inadmisibil sa ajunga un client inaintea ta si patul sa fie nefacut

sau sa vb pe tel cu clientul in camera

deci uite o sansa

prezinta te cum trebuie

si poate trec pe la un masaj

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Evaluv
Reputație: 0
Acum 31 minute, mrbigpulo a spus:

ce zici de niste poze reale relevante recente zilnice din locatie ?

asa stim exact la ce ne asteptam ce vedem in poze

daca vedem decorul locatiei in poze, este ok si cand intram

si niste poze in care se intelegem exact ce ne asteapta la fata locului in privinta ta?

o prezentare istoricul tau in masaj, unde ai mai lucrat , experienta sa stim la ce sa ne asteptam

altfel tot ce intelegem pana aici cineva vrea niste banuti de la noi. smecherie

aia e

incearca sa fii clara in prezentare

la obiect

si cand un membru cu experienta de pe forum iti scrie cum a fost cristi ccd mai sus

respecta l deoarece daca asculti de ce spune vei avea mai multi clienti dintre noi

altfel mergem toti unde sunt recenzii ok pe site

incearca sa te prezinti cum trebuie poze relevante recente locatie si istoric prezentare experienta ce recomanda masajul tau

etc

ps este inadmisibil sa ajunga un client inaintea ta si patul sa fie nefacut

sau sa vb pe tel cu clientul in camera

deci uite o sansa

prezinta te cum trebuie

si poate trec pe la un masaj

 

 

Draga user ,nu am cum să respect un om care spune ce ii convine lui si nu relatează povestea asa cum a fost . Eu nu aveam un singur pat ,aveam 2 daca era deranjul atat de mare ,putea alege celălalt pat . Dacă erai putin mai atent ,observăi ca am explicat destul de clar faptul că stateam pe telefon pentru ca trebuia să plătesc locația.  Si poze cu locația? Serios tu vii la un masaj sau la o vizionare? Pozele sunt reale , doar ca o parte din ele sunt facute de catre mine in șezut ,de aici poate si faptul ca par mai plinuta având în vedere faptul ca sunt skinny . Dacă ești atat de interesat de atatea detalii ,dc nu întrebi personal ? Durează câteva secunde pentru a face asta ,asa intri si in contact cu persoana Si vezi cum decurge situația iar în funcție de asta poti lua mai usor o decizie . Eu nu mă cert cu nimeni . Si consider ca am dat deja prea multe explicații .  Ei bn am facut o pentru persoanele care urmăresc această activitate ,sa nu creada cumva ca prin faptul că nu dau replica dau dreptate acuzatiilor. Si mai mult de asta nu mă interesează cine este membru cu experienta.  Ma int calitatea omeniilor ,respect pe cine merita. Cine este om si cine relatează situația asa cum a fost . Am observat oricum multi hateri pe site ,nici o prb gura lumii nu o astupă nici pământul .  Este ultima data cand mai dau replica cine vrea sa ma cunoască este bine venit . Cine nu ,este poftit să iti vada de viata lui . 

Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land
1 hour ago, Evaluv said:

Draga user ,nu am cum să respect un om care spune ce ii convine lui si nu relatează povestea asa cum a fost . Eu nu aveam un singur pat ,aveam 2 daca era deranjul atat de mare ,putea alege celălalt pat . Dacă erai putin mai atent ,observăi ca am explicat destul de clar faptul că stateam pe telefon pentru ca trebuia să plătesc locația.  Si poze cu locația? Serios tu vii la un masaj sau la o vizionare? Pozele sunt reale , doar ca o parte din ele sunt facute de catre mine in șezut ,de aici poate si faptul ca par mai plinuta având în vedere faptul ca sunt skinny . Dacă ești atat de interesat de atatea detalii ,dc nu întrebi personal ? Durează câteva secunde pentru a face asta ,asa intri si in contact cu persoana Si vezi cum decurge situația iar în funcție de asta poti lua mai usor o decizie . Eu nu mă cert cu nimeni . Si consider ca am dat deja prea multe explicații .  Ei bn am facut o pentru persoanele care urmăresc această activitate ,sa nu creada cumva ca prin faptul că nu dau replica dau dreptate acuzatiilor. Si mai mult de asta nu mă interesează cine este membru cu experienta.  Ma int calitatea omeniilor ,respect pe cine merita. Cine este om si cine relatează situația asa cum a fost . Am observat oricum multi hateri pe site ,nici o prb gura lumii nu o astupă nici pământul .  Este ultima data cand mai dau replica cine vrea sa ma cunoască este bine venit . Cine nu ,este poftit să iti vada de viata lui . 

Foarte gresita atitudine 

Feedback zero catre mine si colegul aici pe site 

Pai nu meriti nici o vizita de la noi nici macar daca ar fi 100 lei este vorba de tratament

Ps1

Vezi ca langa tine este o tipa care daca ii spui suge o adanc in gat si linge mi coaiele

Zice da tati asa e bine ? (Ps cere 100 lei)

Si tu nu poti nici sa te prezinti cum trebuie daca te rugam

Se numeste sa fi pro client si nu esti

Ps2 ai si un pestoc prost poti sa ti dai seama de cum scrie

Cine o scrie 

Sau poate tu ne ai scris slujba de hateri de mai sus din cauza la prea mult timp liber 

 

Link spre comentariu

Vizitator Evaluv
Reputație: 0
Acum 23 minute, derwall a spus:

Daca @Eva luv este mai fara experienta, ceea ce nu cred, ar putea sa se inspire de la concurenta de aici...Continut anunt, detalii, poze, etc.

😊🤗

Asta este un comentariu productiv și inteligent ,iti multumesc frumos ,apreciez voi tine cont si promit sa revin cu poze noi si mai multe detalii ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...