Sari la conținut

Ts Deea


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 09.11.2021 la 11:17, sombescu a spus:

Ai avut cumva locatie pe langa Piata Verde, in Timisoara?

Am plecat foarte multumit de la un Trans, acum cativa ani...

Oare tu erai? Chiar nu mai imi amintesc...

No offence.

Da am locuit 10 ani in Calea Aradului la piața verde!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dragi colegi.Am prins-o si eu  la Suceava. Locatia undeva pe M.Viteazu prin zona  colegiului Gh.Lazar.Singura_n apartament.Camera foarte curata pat lat de inaltime joasa.De asemenea Deea care este fara discutie cea din poze este curata,comunicativa si foarte ascultatoare. Face cam tot ce-i ceri. Oralul a fost f.bun cu buzele stranse si adanc cat se poate. Foarte buna si la pat.Este f stramta si in fundulet lucru verificat cu degetele introduse in anus si stranse puternic la cerere precum si cand s-a pus pe genunchi si cu pieptul lipit de pat in urma penetrarii ramanand cu impresia ca e fata mare.Este cea din poze fara discutie .Merita. Si de revenit merita..Si la pret a tinut cont de sarbatori.

Oral 10+

Anal 8

Pret 9

Curatenie camera 10

Igiena personala 10

 

👌🎶O zi buna.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 02.12.2021 la 13:03, Vasile98765 a spus:

Hmm ce bună e

Am făcut un 69,fk apoi și la urmă ne am futut reciproc 

Este de nota 10 

Ești buna draga 😜gurița frumoasa sani frumoși aspecs frumos cocșel frumos ai 10 din partea mea 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, smokie a spus:

Buna dragi colegi.Am prins-o si eu  la Suceava. Locatia undeva pe M.Viteazu prin zona  colegiului Gh.Lazar.Singura_n apartament.Camera foarte curata pat lat de inaltime joasa.De asemenea Deea care este fara discutie cea din poze este curata,comunicativa si foarte ascultatoare. Face cam tot ce-i ceri. Oralul a fost f.bun cu buzele stranse si adanc cat se poate. Foarte buna si la pat.Este f stramta si in fundulet lucru verificat cu degetele introduse in anus si stranse puternic la cerere precum si cand s-a pus pe genunchi si cu pieptul lipit de pat in urma penetrarii ramanand cu impresia ca e fata mare.Este cea din poze fara discutie .Merita. Si de revenit merita..Si la pret a tinut cont de sarbatori.

Oral 10+

Anal 8

Pret 9

Curatenie camera 10

Igiena personala 10

 

👌🎶O zi buna.

Multumesc frumos pentru recenzia ta si ma bucur nespus de mult ca ai petrecut momente plăcute alaturi de mine si te astept cu drag si alta data.kiss

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...