Sari la conținut

Ts Deea


Postări Recomandate

  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
9 hours ago, gabaza said:

Pfuuu.....asta  a  fost  tot  circuitul?  3  orase?

Inseamna ca atât e dorită ce sa zicem.. 😉😜editata in poze pân' la dlD-zeu si 'napoi🤡ce tur sa mai facă...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 40 minute, cicalakca a spus:

Inseamna ca atât e dorită ce sa zicem.. 😉😜editata in poze pân' la dlD-zeu si 'napoi🤡ce tur sa mai facă...

Nu cred ca trebuie sati dea nimeni socoteala ce și cum !! 🖕🏼 Jet 

 

Acum 10 ore, gabaza a spus:

Pfuuu.....asta  a  fost  tot  circuitul?  3  orase?

Cat de curând își va relua turneul bby ❤️
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
2 hours ago, adrianats said:

Nu cred ca trebuie sati dea nimeni socoteala ce și cum !! 🖕🏼 Jet 

 

Cat de curând își va relua turneul bby ❤️
 

 

Fiți reale nu vă mai editați😜imediat va atacati apropo Suc Adria de Porto mai primesti clienti cu boxeri de barbati?ca inainte asa faceai acu te-ai ajuns si tu mare transexuel ce sa zic....live esti praf

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
4 minutes ago, cicalakca said:

Fiți reale nu vă mai editați😜imediat va atacati apropo Suc Adria de Porto mai primesti clienti cu boxeri de barbati?ca inainte asa faceai acu te-ai ajuns si tu mare transexuel ce sa zic....live esti praf

In boletin tot baietel esti nu te da rotunda inutil ca miroase planeta Moldova😅 spui de altii ca se baga in seama da tu ce faci?baiețel te plictisesti nu merge treaba pă Elveția?se vede

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, cicalakca a spus:

In boletin tot baietel esti nu te da rotunda inutil ca miroase planeta Moldova😅 spui de altii ca se baga in seama da tu ce faci?baiețel te plictisesti nu merge treaba pă Elveția?se vede

Stai liniștita iubita nu te stresa tu pentru chestia asta te rog !! 😈😂

 

Link spre comentariu
Acum 13 minute, cicalakca a spus:

Fiți reale nu vă mai editați😜imediat va atacati apropo Suc Adria de Porto mai primesti clienti cu boxeri de barbati?ca inainte asa faceai acu te-ai ajuns si tu mare transexuel ce sa zic....live esti praf

Nu mai fi invidioasa ca eu sunt femeie si tu bărbat 😂🖕🏼

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, cicalakca a spus:

Inseamna ca atât e dorită ce sa zicem.. 😉😜editata in poze pân' la dlD-zeu si 'napoi🤡ce tur sa mai facă...

Dragul meu eu nu mă atac și nici nu reacționez la răutăți gratuite dar înainte de a aduce acuze informează te despre respectiva persoana....și despre pozele ei iar pentru curiozitatea ta fara sa fie o laudă gratuita ...in urma operațiilor făcute în ultimul an chiar crede mă că pozele sunt reale.Va pupa Deea!!!

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Da se pare ca este vorba totuși de o invidie ...le omoară pe fete concurența și își fac conturi false....😂😂😂😂...fetelor fiți mai bune și lăsați răutatea și nu faceți dintr-un forum pt recenzii într-o pagina de frustrări...încarcerați sa îmbunătăți chesti la voi și lăsați frustrările deoparte și răutatea..te poop sora nostra ....cicalakca 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 3 ore, ts_karla a spus:

Da se pare ca este vorba totuși de o invidie ...le omoară pe fete concurența și își fac conturi false....😂😂😂😂...fetelor fiți mai bune și lăsați răutatea și nu faceți dintr-un forum pt recenzii într-o pagina de frustrări...încarcerați sa îmbunătăți chesti la voi și lăsați frustrările deoparte și răutatea..te poop sora nostra ....cicalakca 

Așa e aici pe nimfomane 🤣

 

De 2 ani încoace 

 

Înainte nu exista așa ceva 

 

Dar nu lua la suflet deea 

Cănd foamea latră în stomac javrele sar la atac 💋💋💋

Link spre comentariu
On 5/18/2021 at 4:21 PM, adrianats said:

Nu cred ca trebuie sati dea nimeni socoteala ce și cum !! 🖕🏼 Jet 

 

Cat de curând își va relua turneul bby ❤️
 

 

Sa  te  auda  Dumnezeu.......asa  da....asteptam

Altceva  nu  mai  scriu , ca dupa  ultima  postare  vad  ca  a  iesit  furtuna  pe  aici.....

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Timișoara sunt aici pentru voi servicii garantate oral și anal activa sau pasivă cum doriți ....69 săruturi ,mângâieri pasionale ,sex Intre sâni la 200 lei ședința sau ora 300 lei .Totul se face cu calm fara graba important pentru mine este faptul că momentele petrecute cu mine sa fie cat mai fierbinți și satisfăcătoare pentru voi. Precizez că pozele sunt chiar reale am un 175 înălțime și 66 kg real  sâni mari Nr 8 iar pentru cei neîncrezători mă  pot suna cu video call pe whatssap pentru a va putea confirma autenticitatea pozelor.. Kiss Deea

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...