Sari la conținut

0732 290 866 zona centrala, singura in locatie


Vizitator ludovic_shpitz

Postări Recomandate

Vizitator ludovic_shpitz
Reputație: 0

Im cer scuze daca curvulita mai are topic la voi si nu l-am gasit...

"Ma adresez exclusiv domnilor dornici de o aventura discreta.. Sunt o tipa de 1.70/ 70 kg indecent de atragatoare, sanii mari, doresc sa cunosc domni la fel de dornici de placeri ca si mine. Daca apreciezi o femeie matura ca mine, capabila sa ti ofere implinirea fanteziilor si fetish-urilor tale, nu ezita sa ma cauti .. Daca ai vreo fantezie mai deosebita, nu ezita sa-mi spui. Sunt pasionala si discreta, relaxeaza-te cu mine, chiar azi."

buuun

fiind in trecere prin Pitesti, frustrat nervos si agitat, dau o geana pe publi.

gasesc anuntul asta, poze doar cu mufa, fara corp.. stie ea de ce >:)))

locatia pe Bratianu, cu intrare de pe strada justitiei, dubas din prima ca curva-i langa biserica :))))

Ma primeste imbracata sumar, putin amuzata de accentul meu de ardelean, si ma pofteste direct in camera! Ma gandesc sa intru totusi la baie, la o scurta igienizare. Sorpreza! Nu tu servetele, nu tu hartie de buda, nimic!

Am optat pt o fin, oral "deep". Igienizeaza si ea cu servetele umede..Tipa inalta, nimic de zis, poze reale! in schimb n-are nici nota de trecere la alte capitole.. Grasuta, cu burta mare si urata. Bendeu, chiar! Tatuaje, no comment. Zambet strengaresc, un plus.. dar gura mare, fratye !!! Nu-i mai tacea honca ceea ! ..comenteaza continuu: 

"nu ti se scoala destul de repede pula"

"pula ta-i cam groasa, nu crezi?"

"nu pot sa fac CIM ca mi-i scarba de sperma, dar hai pe sani si mai dai 50 pe revolut"

"Mirosi a motorina, a sofer de camion, a ce mirosi?"

"hai sa ma futi, ca ne prinde iar Craciunu pana iti vine" -  dupa fix 2min... mortii ma-tii, am platit oral, pai suge-o, futa-te dracu' !

tendinte de deep, dar "stai ca vomit imediat"

pffff... concluzie: 

locatie - 6

curva - 4.5

gfe - 0

oral - 4.5

normal - 5

Nu recomand, evitati, curva-i mare strengarita si e pusa grav pe fast-fuck!


 

Link spre comentariu
Acum 13 ore, ludovic_shpitz a spus:

Im cer scuze daca curvulita mai are topic la voi si nu l-am gasit...

"Ma adresez exclusiv domnilor dornici de o aventura discreta.. Sunt o tipa de 1.70/ 70 kg indecent de atragatoare, sanii mari, doresc sa cunosc domni la fel de dornici de placeri ca si mine. Daca apreciezi o femeie matura ca mine, capabila sa ti ofere implinirea fanteziilor si fetish-urilor tale, nu ezita sa ma cauti .. Daca ai vreo fantezie mai deosebita, nu ezita sa-mi spui. Sunt pasionala si discreta, relaxeaza-te cu mine, chiar azi."

buuun

fiind in trecere prin Pitesti, frustrat nervos si agitat, dau o geana pe publi.

gasesc anuntul asta, poze doar cu mufa, fara corp.. stie ea de ce >:)))

locatia pe Bratianu, cu intrare de pe strada justitiei, dubas din prima ca curva-i langa biserica :))))

Ma primeste imbracata sumar, putin amuzata de accentul meu de ardelean, si ma pofteste direct in camera! Ma gandesc sa intru totusi la baie, la o scurta igienizare. Sorpreza! Nu tu servetele, nu tu hartie de buda, nimic!

Am optat pt o fin, oral "deep". Igienizeaza si ea cu servetele umede..Tipa inalta, nimic de zis, poze reale! in schimb n-are nici nota de trecere la alte capitole.. Grasuta, cu burta mare si urata. Bendeu, chiar! Tatuaje, no comment. Zambet strengaresc, un plus.. dar gura mare, fratye !!! Nu-i mai tacea honca ceea ! ..comenteaza continuu: 

"nu ti se scoala destul de repede pula"

"pula ta-i cam groasa, nu crezi?"

"nu pot sa fac CIM ca mi-i scarba de sperma, dar hai pe sani si mai dai 50 pe revolut"

"Mirosi a motorina, a sofer de camion, a ce mirosi?"

"hai sa ma futi, ca ne prinde iar Craciunu pana iti vine" -  dupa fix 2min... mortii ma-tii, am platit oral, pai suge-o, futa-te dracu' !

tendinte de deep, dar "stai ca vomit imediat"

pffff... concluzie: 

locatie - 6

curva - 4.5

gfe - 0

oral - 4.5

normal - 5

Nu recomand, evitati, curva-i mare strengarita si e pusa grav pe fast-fuck!


 

Rable puse pe fast-fuck

Link spre comentariu
Vizitator Apache777
Reputație: 0
La 09.04.2021 la 1:47, ludovic_shpitz a spus:

 Grasuta, cu burta mare si urata. Bendeu, chiar!


 

 

Acum 45 minute, mathis27 a spus:

Și este buna femeia.... Dar pacat

Buna in draci, nu gluma 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Apache777
Reputație: 0
Acum 5 minute, mathis27 a spus:

Lăsând gluma la o parte dacă pozele ssunt reale și chiar sunt plm sa zici ca este urâtă.... Plm numai fotomodeli în pitesti

Asa zice omul care a vizitat-o.

Si pitipoancele de pe tik tok si instagram au poze reale dar prelucrate, daca le vezi pe strada nici nu le recunoști.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Chiar acum, Apache777 a spus:

Asa zice omul care a vizitat-o.

Si pitipoancele de pe tik tok si instagram au poze reale dar prelucrate, daca le vezi pe strada nici nu le recunoști.

Așa este.... Dar toți avem vreo femeie în viata nostra... Si toate se aranjează mai mult sau mai puțin 

Link spre comentariu
Vizitator Apache777
Reputație: 0
Acum 29 minute, mathis27 a spus:

Așa este.... Dar toți avem vreo femeie în viata nostra... Si toate se aranjează mai mult sau mai puțin 

Adevarat, orice femeie recurge ma machiaj pentru a fi mai frumoasa. 

Dar eu nu vorbeam despre asta, vorbeam de poze prelucrate cu snapchat sau tot felul de fotoeditoare, unele apeleaza chiar la profesionisti. Pozele într-adevăr sunt reale, adica ele sunt in ele dar mult imbunatatite, fara mare legatura cu realitatea. Ca sa nu mai spunem ca in domeniul asta unele lucreaza cu poze de acum 7 ani 😁

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 minute, Apache777 a spus:

Adevarat, orice femeie recurge ma machiaj pentru a fi mai frumoasa. 

Dar eu nu vorbeam despre asta, vorbeam de poze prelucrate cu snapchat sau tot felul de fotoeditoare, unele apeleaza chiar la profesionisti. Pozele într-adevăr sunt reale, adica ele sunt in ele dar mult imbunatatite, fara mare legatura cu realitatea. Ca sa nu mai spunem ca in domeniul asta unele lucreaza cu poze de acum 7 ani 😁

👍👍👍👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...