Sari la conținut

🍓 🔞 Katja 0728014079


Postări Recomandate

  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad

Buna dragilor ❤😘🥰

 

In perioada 7-11 iunie voi fi disponibila in Sibiu 😍

 

Va pup si abea astept sa ne revedem💋👅😈🍓

 

IMG_20210528_131237_595.jpg.dee8dc4c95fc71e8228f9b3a7b56e4fc.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Salutare! 

Ieri am ajuns la ea. Ușor de găsit, îți scrie si locul unde sa parchezi. 

Apartament frumos, curat, apă caldă, geluri de dus, prosop curat. 

Fata m-a primit în lenjerie sexy, a fost amabilă, vorbareata. Foarte micuță e în realitate, dar chiar pentru asta am venit, știe bine ce vrea, am primit pupici, săruturi și deja făcea oralul. 

A fost o surpriză plăcută ca a luat tot, adânc, nu avea probleme, era sa ma termin în gurita ei, la oral folosește gel abundent, dar nu a fost nici aici probleme, îmi venea s-o iau sus in brațe dar a zis pas, in rest a fost foarte deschisa la poziții, am încercat multe, puteam s-o dau adânc, era sexy rau6, pana la urmă finalizarea a fost pe sâni, m-a executat cum trebuie, îmi tremurau genunchii. Făcut dus si la revedere. 

O recomand, halat 200,mulțumesc pentru costumația sexy! 

  • Like 6
  • Inimioara 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0728014079
  • Oras:Arad
4 hours ago, palosulgros said:

Salutare! 

Ieri am ajuns la ea. Ușor de găsit, îți scrie si locul unde sa parchezi. 

Apartament frumos, curat, apă caldă, geluri de dus, prosop curat. 

Fata m-a primit în lenjerie sexy, a fost amabilă, vorbareata. Foarte micuță e în realitate, dar chiar pentru asta am venit, știe bine ce vrea, am primit pupici, săruturi și deja făcea oralul. 

A fost o surpriză plăcută ca a luat tot, adânc, nu avea probleme, era sa ma termin în gurita ei, la oral folosește gel abundent, dar nu a fost nici aici probleme, îmi venea s-o iau sus in brațe dar a zis pas, in rest a fost foarte deschisa la poziții, am încercat multe, puteam s-o dau adânc, era sexy rau6, pana la urmă finalizarea a fost pe sâni, m-a executat cum trebuie, îmi tremurau genunchii. Făcut dus si la revedere. 

O recomand, halat 200,mulțumesc pentru costumația sexy! 

Multumesc pentru vizita si recenzie ! 🥰😘 Ma bucur enorm ca ti-a facut placere compania mea ! Pupici 💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare am revizitat aceasta minunăție de fata, nu o să mai detaliez acțiunea ca am mai facut-o si nici nu am timp dar vreau să specific un lucru, aș vizita-o zilnic dacă aș putea este de 10++ pt mine. Katja te pup si sper sa ne mai vedem odată până pleci

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 16.06.2021 la 18:41, katja123 a spus:

Buna dragilor ❤😘🤗

 

Va multumesc tuturor pentru vizite ❤ Sper ca m-am ridicat la nivelul asteptarilor voastre 🤗😘😘😘

 

Voi scrie aici cand va fi urmatoarea vizita ❤ 

 

Pupici 😘😘😘😘 

Buna când o sa mai revi la Sibiu 😚😚😚

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Adevarul doare :) m-ai facut mincinoasa, eu nu am mai intrat de atunci pe acest topic din moment ce nu am mai activat, eu am ocupatii nu ca altii... Doar oamenii prosti se plictisesc, cei destepti gasesc intotdeauna ce sa faca :)

Daca ai intervenit, pentru mine e foarte clar si ti-am spus in privat :) Si din pacate dau si dreptate barbatilor, unele chiar merita folosite, ca daca nu o fac ei o fac altii dar macar din banii aia invatati sa faceti si ceva bun ca tineretea fuge si femeilor le plac astia tineri iar cele batrane nu mai fac bani apoi 💋

Unele isi merita soarta!!!

Sunt femei ce nu stiu sa respecte barbatul, il inseala, bine eu pe alea nu le-as numi femei :)) alea ce se cred egale cu barbatii 🤦🏼‍♀️ din vina lor si atatia homosexuali, se cred prea frumoase sa mai stie sa ofere si placere. Femeia e femeie si barbatul trebuie sa fie barbat! Eu sunt mai de moda veche si consider ca femeia trebuie sa isi vada locul, nu suntem egali decat in drepturi! Tu te-ai crezut vreun barbat de sa sari in apararea unui barbat? El nu are coaie, are pasarica si nevoie de femei? 😅

Daca te-ai simtit imi e de ajuns 💋 Si sa sti draga mea ca nu putem jigni decat prin felul in care ne simtim noi, stiai asta? :)

Ma plictiseam, nu aveam somn  si din gresala ti-am vazut interventia 🤦🏼‍♀️ de ce ai sters ce ai scris tu draga mea daca tot postezi ce scriu eu? :))))))))  eu nu denigrez pe nimeni, ma apar si nu as fi facut-o daca de prin alte parti nu se punea presiune pe mine..  

Nu cred ca a iesit pe usa mea si am  Inceput sa povestesc oferta lui de recenzie falsa :) Ii scrisesem si in privat, el a facut intentionat ce a facut 👏👏👏👏👏 

El a fost cel care a facut-o si sta ascuns intr-un sat in spatele unui calculator 💋 

Iubito vezi ca exista domni care pot verifica dupa o adresa IP identitatea celui din spate si daca o va face si va scrie nu stiu cum veti pica voi doi 💋🤗

Pupici kiss love ❤️

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...