Sari la conținut

Angelmro


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 11.04.2021 la 0:11, angelmro a spus:

ba parazitule, asitatule social

ce te legi de mama?

te legi de mine ca sunt analfabet, dar uitate la tine ce scri. esti prost de dai in gropi

ca sa sti mama mea este bolnava si tu o amesteci in treburile astea?

esti inapt sa te legi de o mama pe care nu o cunosti

Troglodit care nu are bun simt.

 

Bai omule, suferi grav cu capul.Vad ca nai altă treaba sa dai numai 👎 la toată  lumea. Nu te cunosc , nu ma cunoști..

Urat din partea sa intri pe profile și sa dai 👎

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 8170
1 minute ago, denis69 said:

Bai omule, suferi grav cu capul.Vad ca nai altă treaba sa dai numai 👎 la toată  lumea. Nu te cunosc , nu ma cunoști..

Urat din partea sa intri pe profile și sa dai 👎

 

 

Dar tu cum de ai ajuns pe aici? 😄

  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 8170
49 minutes ago, denis69 said:

Prin magie 😅

Nu ma înțelege greșit. Nu sint fanul lui. Dar nu prea înțeleg de ce e nevoie sa ii atragi atenția aici. Cred ca pentru ce a făcut pe C-ta, omul a înțeles greșeală, sau a înțeles semnalul trimis de conducere. Asa ca nu vad necesar sa readuci topicul în discuție. Unii dintre noi meritam și a doua șansă și eu cred (pana la proba contrarie) ca se încadrează în asta. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 09.04.2021 la 16:30, angelmro a spus:

Tu te vezi cat de penibil esti?

Nu ai scris nimic sa ajuti, doar postari de tot rasul, de genul:

Vai team sunat azi toata ziua si nu team prins, oare faci programari telefonic?

sau

unde ai locatia? ce servicii ai? ce preturi ai? 

Hai sa fim seriosi. Dute la fete si fa recenzii, mai ajuta si tu forumul, nu doar sa iti dai cu parerea fara sa cunosti pe nimeni din topicele pe care scrii. Esti doar un spammer si un troll atata tot, pana la proba contrarie.

Mai bine stergeti contul si numai intra pe acest forum.

Tu vorbești gunoiule?Cine te crezi?Ai ajuns în toată țara să dai lecții de futai?Cine din familia ta te-a învățat ...să fiți? Mata🤣😂😅

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 11.04.2021 la 0:11, angelmro a spus:

ba parazitule, asitatule social

ce te legi de mama?

te legi de mine ca sunt analfabet, dar uitate la tine ce scri. esti prost de dai in gropi

ca sa sti mama mea este bolnava si tu o amesteci in treburile astea?

esti inapt sa te legi de o mama pe care nu o cunosti

Troglodit care nu are bun simt.

 

Atunci cu tot respectul pentru...femei,te rog rezumate pentru lucruri măi serioase.Aio vîrstă,ar trebui să-ți fie rușine.Caută în dicționar cuvintele rușine și respect...dacă ști să citești.

Seară făină tuturor !!!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 04.05.2021 la 17:47, angelmro a spus:

Nu stau toata ziua pe forum, sunt la lucru acuma. Si nu stiam.

Benzema oare ți-ai pus întrebarea dacă știe să citească?Peștele are șofer care știe carte.Pe el nu la învățat....nici cei 7 ani.Afost plecata numai la produs.l

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
16 hours ago, Linhai said:

Păi nu ești un prost?Lucru e pentru proști și proștii pentru lucru.😆😅🤣😂...

Mai frate, eu înțeleg ca nu te poți înțelege cu Anglemro la Sibiu sau pe ce orașe va mai tot certați voi. Dar aici e topic de Constanța. Momentan omul nu a mai greșit pe aici de mult timp, asa ca te rog sa te cerți cu el unde vrei, dar nu aici. 

Avem noi destule certuri pe aceasta zona, deci nu mai avem nevoie și de importuri. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Mai frate, eu înțeleg ca nu te poți înțelege cu Anglemro la Sibiu sau pe ce orașe va mai tot certați voi. Dar aici e topic de Constanța. Momentan omul nu a mai greșit pe aici de mult timp, asa ca te rog sa te cerți cu el unde vrei, dar nu aici. 

Avem noi destule certuri pe aceasta zona, deci nu mai avem nevoie și de importuri. 

Scuze,nu mă mai cert cu el,cred că la anii lui nici nu mai activează cumva,dar îi ofer minusuri.....ști trebuie sa le simtă pe pielea lui.El minusează pe toți.

Duminecă plăcută!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
27 minutes ago, Linhai said:

Scuze,nu mă mai cert cu el,cred că la anii lui nici nu mai activează cumva,dar îi ofer minusuri.....ști trebuie sa le simtă pe pielea lui.El minusează pe toți.

Duminecă plăcută!

Poți sa ii dai câte minusuri dorești, ca ai cont plătit. Idea e sa nu te mai cerți cu el aici, ca noi am încheiat cearta cu el acum câteva luni. Deci șintem la nivel de consulate la acest moment.. 

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 3 ore, g2br13l a spus:

Mai frate, eu înțeleg ca nu te poți înțelege cu Anglemro la Sibiu sau pe ce orașe va mai tot certați voi. Dar aici e topic de Constanța. Momentan omul nu a mai greșit pe aici de mult timp, asa ca te rog sa te cerți cu el unde vrei, dar nu aici. 

Avem noi destule certuri pe aceasta zona, deci nu mai avem nevoie și de importuri. 

poate ii spui si de ce avem aceste certuri si care e procentul tau in ele. al tau si al gastii. poate iti mai speli din pacate

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...