Sari la conținut

Romania lucrului bine făcut


Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 57 minute, maa5fu1.v1 a spus:

N-ai vazut aseara la romania tv ca rezistii au preluat controlul tarii si pnl-ul e fara putere? Pregateste-te sosocistule sa simti furia neomarxismului cu accente neonaziste (vorbele geniilor de la romania tv, nu ale mele.

N-am văzut huțupane, foarte rar mă uit la ei, în schimb tu văd că știi tot ce mișcă p-acolo-șa 🤣🤣🤣  

 

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0

S-a spalat USR-ul cu PNL-ul pe cap !  🤣🤣 Si daca nu era destul asta, una si mai si: cica ministru interimar la sanatate: "Dr." Dan Barna !!!! 🤣🤣😂Adica un fel de doctor pizdolog, futolog ceva, se pricepe la sanatate "ghini di tat", cum sa nu... 😂🤪

Evident, asta e un fel de rasu-plansu, pentru ca nu stiu daca coalitia asta insailata si tinuta in viata pe aparate, daca putem spune asa, ma poate rezista in continuare. Deja sunt diverse voci de la PNL si PSD care vorbesc despre alianta USL 2. Probabil in scurta vreme va veni un guvern PNL - PSD plus sprijin de la UDMR. Situatie in care Iohannis si-ar smulge parul din cap ! 😂🤣🤣 

Oricum, in aceasta guvernare s-au vazut (inca se vad si se vor mai vedea, chiar daca vor iesi de la guvernare) limitele USR-ului. Singurul nume de la USR care a incercat (si chiar a si realizat unele lucruri bune) sa faca una-alta la ministerul pe care l-a condus a fost Drula, de la transporturi. In rest, vai de capul lor, niste habarnisti...

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0
21 minutes ago, elprofesoare said:

pănă la finele acestui an vom avea alt guvern

Exact ! Chiar mai devreme s-ar putea, nu stiu daca actualul guvern mai prinde vara...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, puloiu said:

Exact ! Chiar mai devreme s-ar putea, nu stiu daca actualul guvern mai prinde vara...

Asta se întamplă când la butoane ajung tot feluri de imcompetenți și drept ca urmare tot poporul are de suferit din cauza lor

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 3 ore, puloiu a spus:

S-a spalat USR-ul cu PNL-ul pe cap !  🤣🤣 Si daca nu era destul asta, una si mai si: cica ministru interimar la sanatate: "Dr." Dan Barna !!!! 🤣🤣😂Adica un fel de doctor pizdolog, futolog ceva, se pricepe la sanatate "ghini di tat", cum sa nu... 😂🤪

Evident, asta e un fel de rasu-plansu, pentru ca nu stiu daca coalitia asta insailata si tinuta in viata pe aparate, daca putem spune asa, ma poate rezista in continuare. Deja sunt diverse voci de la PNL si PSD care vorbesc despre alianta USL 2. Probabil in scurta vreme va veni un guvern PNL - PSD plus sprijin de la UDMR. Situatie in care Iohannis si-ar smulge parul din cap ! 😂🤣🤣 

Oricum, in aceasta guvernare s-au vazut (inca se vad si se vor mai vedea, chiar daca vor iesi de la guvernare) limitele USR-ului. Singurul nume de la USR care a incercat (si chiar a si realizat unele lucruri bune) sa faca una-alta la ministerul pe care l-a condus a fost Drula, de la transporturi. In rest, vai de capul lor, niste habarnisti. Oricum, putin probabil sa fie bine in vreuna din variante! 

Nu este exclus, inca de a se forma actualul guvern au fost discutii pe tema asta. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 3 ore, elprofesoare a spus:

Asta se întamplă când la butoane ajung tot feluri de imcompetenți și drept ca urmare tot poporul are de suferit din cauza lor

"drept ca urmare"? 😄

Pentru limba română apăsați tasta 1! 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 8 minute, picon a spus:

"drept ca urmare"? 😄

Pentru limba română apăsați tasta 1! 

Lasa-l  maestre, este doar un gaozar! Sincer, imi este mila de el, din surse sigure are sifilis, se lauda ca *fute* peste tot in tara, defapt este internat la socola. Are ceva probleme la mansarda, mai evadeaza cateodata, in curand o sa fi pe tratamennt si legatt! 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
3 hours ago, dog attack said:

să plece în Rusia atunci, dacă îi este mai bine acolo :)))

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...