Sari la conținut

Sara 0725457411


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Ehhh uite asa, au mai aflat si restul care nu știau pana acum, cât ești de prost. Bv Nicolae 🤦‍♂️

Bah, dar voi nu sunteți sănătoși, pe langa faptul ca sunteti prosti gramada, voua va place sa si semnalizati acest lucru. 

Fetelor, nu-l băgați in seama, asa e el de cand nu-i mai raspunde moldoveanca la mesaje si telefon! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 1 oră, blonda a a spus:

Stai linistita ca Bistritenii is oameni foarte faini ♥️ te vor cunoaste si lumea va vedea cum esti de fapt si ca esti foarte ok din toate punctele de vedere ...

"Padure fara uscaciuni nu exista " ...asa ca nu mai baga in seama ...Nu are rost

Mulțumesc tare mult pentru cuvintele acestea❤️Ești la fel de minunata și buna❤️Nu am cuvinte❤️💋🙏🏽🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 9 minute, mrbadass a spus:

Ehhh uite asa, au mai aflat si restul care nu știau pana acum, cât ești de prost. Bv Nicolae 🤦‍♂️

Bah, dar voi nu sunteți sănătoși, pe langa faptul ca sunteti prosti gramada, voua va place sa si semnalizati acest lucru. 

Fetelor, nu-l băgați in seama, asa e el de cand nu-i mai raspunde moldoveanca la mesaje si telefon! 

Nustiu ce sa zic , dar chiar sunt plăcută la telefon mulți mi au zis ca sa u îndrăgostit de vocea mea hmm chiar nustiu poate mi a vorbit intr un anumit fel și cred ca ia m răspuns și eu la fel🙈🙈😏😏

Link spre comentariu
Vizitator nicolae2021
Reputație: 0

Fato uită-te la inceputul topicului am fost primul care a reacționat la postarea ta,de sâmbătă și până duminică toți acești frumoși nu au reacționat in nici un fel,așa ca eu zic să nu prea îi asculți ce spun așa le place să se ia de oamenii ca să existe si ei pe forum. Stai linistită nu sa întâmplat nimic am vrut să-ți  anim puțin topicul folosindu-ma de inconștiența lor.🤗😂😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 4 minute, nicolae2021 a spus:

Fato uită-te la inceputul topicului am fost primul care a reacționat la postarea ta,de sâmbătă și până duminică toți acești frumoși nu au reacționat in nici un fel,așa ca eu zic să nu prea îi asculți ce spun așa le place să se ia de oamenii ca să existe si ei pe forum. Stai linistită nu sa întâmplat nimic am vrut să-ți  anim puțin topicul folosindu-ma de inconștiența lor.🤗😂😘

Ahhh sunt prea buna și nu tin cont de vorbele rele pentru ca stiu ca nu e asa ,totuși te pup ! ☺️☺️☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 21 minute, ioda69 a spus:

Stai linistita. Nu e cazul sa iti faci griji.😊

 

Acum trebuie sa explici de ce ai fost atat de ofensat, detaliază convorbirea 😂😂😁

Link spre comentariu
Vizitator nicolae2021
Reputație: 0
Acum 21 minute, Popesu a spus:

Ahhh sunt prea buna și nu tin cont de vorbele rele pentru ca stiu ca nu e asa ,totuși te pup ! ☺️☺️☺️

Te pup  și eu succes! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 2 ore, nicolae2021 a spus:

Fato uită-te la inceputul topicului am fost primul care a reacționat la postarea ta,de sâmbătă și până duminică toți acești frumoși nu au reacționat in nici un fel,așa ca eu zic să nu prea îi asculți ce spun așa le place să se ia de oamenii ca să existe si ei pe forum. Stai linistită nu sa întâmplat nimic am vrut să-ți  anim puțin topicul folosindu-ma de inconștiența lor.🤗😂😘

Dacă tot ești bărbatul care te lauzi ca ești, trebuia să animi topicul cu o recenzie, dar nah... de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere! Doar circ ieftin si comentarii aiurea pe langa subiect! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicolae2021
Reputație: 0
Acum 11 ore, mrbadass a spus:

Dacă tot ești bărbatul care te lauzi ca ești, trebuia să animi topicul cu o recenzie, dar nah... de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere! Doar circ ieftin si comentarii aiurea pe langa subiect! 

Mai baiatule tu comentezi pe aici aiurea,daca nu ai observat😂

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918

Hey dragii mei, nu am găsit alt apartament 🥺o sa rămân tot aici  Strada Lacrimioarelor bloc Nr 1 in spate la aneleuri  pana vineri... sper ca data viitoare sa fiu intr un alt apartament și undeva sa ma puteți găsii mai usor❤️Va pupic 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat această fata si mi-a plăcut de la primul apel pana la al 4 apel deoarece nu gaseam locatia!

Ca si punct  de reper de pe strada cu fostul garaj al partidului pe linga magazinul Atlantis  imediat in dreapta este strada!

La întâlnirea cu ea va pot spune ca este reală, corp foarte frumos, sâni siliconati si o fata foarte curată .

Runda 150 OP .

Foarte drăguță si merită !

Sper sa stea pana duminica doresc doua runde !

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicolae2021
Reputație: 0
Acum 38 minute, Popesu a spus:

Hey dragii mei, nu am găsit alt apartament 🥺o sa rămân tot aici  Strada Lacrimioarelor bloc Nr 1 in spate la aneleuri  pana vineri... sper ca data viitoare sa fiu intr un alt apartament și undeva sa ma puteți găsii mai usor❤️Va pupic 💋

Ai incercat pe Zefirului sau pe Ghiocelului? Sunt locații bune si curate.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 4 minute, calatoru42 a spus:

Am vizitat această fata si mi-a plăcut de la primul apel pana la al 4 apel deoarece nu gaseam locatia!

Ca si punct  de reper de pe strada cu fostul garaj al partidului pe linga magazinul Atlantis  imediat in dreapta este strada!

La întâlnirea cu ea va pot spune ca este reală, corp foarte frumos, sâni siliconati si o fata foarte curată .

Runda 150 OP .

Foarte drăguță si merită !

Sper sa stea pana duminica doresc doua runde !

 

Mulțumesc tare mult❤️Eu as mai vrea sa stau pana duminica pentru ca sunteți oameni faini❤️Dar cu siguranța o sași revin❤️❤️Pupici

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
3 hours ago, nicolae2021 said:

Ai incercat pe Zefirului sau pe Ghiocelului? Sunt locații bune si curate.

Tu esti dus rău cu capu !

Intri pe roate recenzile fetelor,le poluezi făcând trafic aiurea.

Spui că esti asistat social !

Intră fa o recenzie si tu mai diliule buna rea cum o fii ea dar lasa povesti de doi lei .

Rolul forumului este de a ajuta membri sa afle ce fete sunt care au poze adevărate care merita vizitate,care sunt tepare etc .

Înafara de a intra si a comenta aiurea nu văd nimic scris de tine ,

Tu in loc sa mergi sa futi tu le cauti adrese.

Tolomac mai poti fi.

De fapt la cate conturi ai avut nu ma mir sa nu il pierzi si pe ăsta 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Bună futaciosilor, în urma cu câteva clipe am ieșit de la Sara, o olteanca drăguță blonda, care confirm așteptărilor am întâlnit o asa cum a ți lăudat o...... Frumoasa,,,,, ochii albaștri,,,, cu servici absolut ireproșabile 

Îmi cer scuze pt faptul ca nu am scris la începutul topicului deoarece am întâlnit o și în Mureș cu puțin timp, fata este de apreciat, eu nu o sa dau note pt ca notele maxime le a ți dat voi, le merita din plin!!!!! 

Cu puțin efort poate reușim sa o păstrăm pt Bistrița. Măcouci

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
Acum 1 minut, Maciucar01 a spus:

Bună futaciosilor, în urma cu câteva clipe am ieșit de la Sara, o olteanca drăguță blonda, care confirm așteptărilor am întâlnit o asa cum a ți lăudat o...... Frumoasa,,,,, ochii albaștri,,,, cu servici absolut ireproșabile 

Îmi cer scuze pt faptul ca nu am scris la începutul topicului deoarece am întâlnit o și în Mureș cu puțin timp, fata este de apreciat, eu nu o sa dau note pt ca notele maxime le a ți dat voi, le merita din plin!!!!! 

Cu puțin efort poate reușim sa o păstrăm pt Bistrița. Măcouci

 

Mulțumesc tare mult mulțumesc ❤️Te pupic💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator nicolae2021
Reputație: 0
Acum 3 ore, calatoru42 a spus:

Tu esti dus rău cu capu !

Intri pe roate recenzile fetelor,le poluezi făcând trafic aiurea.

Spui că esti asistat social !

Intră fa o recenzie si tu mai diliule buna rea cum o fii ea dar lasa povesti de doi lei .

Rolul forumului este de a ajuta membri sa afle ce fete sunt care au poze adevărate care merita vizitate,care sunt tepare etc .

Înafara de a intra si a comenta aiurea nu văd nimic scris de tine ,

Tu in loc sa mergi sa futi tu le cauti adrese.

Tolomac mai poti fi.

De fapt la cate conturi ai avut nu ma mir sa nu il pierzi si pe ăsta 

Ooo mă bucur că ai descoperit și tu pentru ce este acest forum.

Si laso mai moale cu caracterizările ca eu încă nu ți-am zis pe nume.

Chiar nu meriți nici o atenție ești foarte josnic😂

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918

Buna dragii mei❤️Vreau sa va anunț ca asta seara la 19 voi părăsi orașul vostru❤️Ma bucur ca va-m întâlnit❤️Mi-a făcut placere sa va cunosc și ca va-ți răpit umpic din timpul vostru pentru a ma cunoaste ❤️Sunteți oameni faini❤️Pe data viitoare!❤️Va imbratisez și va pup💋❤️

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Scriu puțin și nu dau note in general. Ce îmi place mie, poate altuia nu  ii place. Tocmai am vizitat domnișoara. Confirm in totalitate recenziile pozitive. Drăguță cu musafirul, fara graba, corp fain de tot. Număr salvat, clar o voi mai vizita când va mai veni. Te pup, Sara. 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
  • Oras:Targu mures/bulevardul 1 Decembrie 1918
1 oră în urmă, User19191515 a spus:

Scriu puțin și nu dau note in general. Ce îmi place mie, poate altuia nu  ii place. Tocmai am vizitat domnișoara. Confirm in totalitate recenziile pozitive. Drăguță cu musafirul, fara graba, corp fain de tot. Număr salvat, clar o voi mai vizita când va mai veni. Te pup, Sara. 😘

Mulțumesc din suflet❤️Încerc sa ma fac plăcută cât pot eu de mult ❤️Sa fiu pe placul fiecăruia❤️Te imbratisez💋💋💋

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
21 hours ago, nicolae2021 said:

Ooo mă bucur că ai descoperit și tu pentru ce este acest forum.

Si laso mai moale cu caracterizările ca eu încă nu ți-am zis pe nume.

Chiar nu meriți nici o atenție ești foarte josnic😂

,,Prietene"  văd că persiști in continuare !

Eu josnic? Eu cred ca și cei doi neuronii pe care ii mai aveai nu te mai ajuta să gândești!

Iti dau un sfat de futut vad ca nu prea futi ca recenzi nu a,i lăsate si de forum ca rade tot satul de tine !

Poate acum in prag de pensionare o sa te coci si tu !

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...