Sari la conținut

Clonele in Alerta!


Postări Recomandate

  • Oras:Idk
  • Oras:Idk

Nu imi vine sa cred ca in cateva zile de la aparitia mea, am pus conturile de "pesti" cu recenziile lor false in alerta , plus conturile lor clona care sunt o gramada la numar, majoritatea facute din fazan.
Ce pot spune, sunteti foarte, foarte previzibili 🤣

Cea ce fac eu mi se pare o pierdere de timp, dar ma amuza maxim cand ii vad cum se chinuie sa isi refaca reputatia😅 ba de pe un cont, ba pe altul😂😂 ba chiar pe unele conturi si-au dat plusuri inainte de a ma apuca eu de ei, zici ca stiau ca vin🤣
Conluzie: minusurile dor
🤣😂🤣😂

Va anunt ca o sa mai apara si alti prieteni de ai mei si o sa va trebuiasca mai multe conturi clona😂😂😂
Deci "pestii" nostri au conturile urmatoare:

@stefan717 stefan717 : troll facut din fazan/clona
@mirindaporto mirindaporto : un plangacios cu recenzii false, da greu de crezut
@orlando muistul orlando muistul : troll, fazan, clona jegoasa
@demonictrust demonictrust : troll mincinos, clona
@eva001 eva001 : troll fazanist, clona
@baiatul cu shaorma baiatul cu shaorma : clona obosita
@cristi neacsu cel viteaz cristi neacsu cel viteaz : clona
@raffaell0 raffaell0 : clona
@tariceanu mosul senil tariceanu mosul senil : clona
@eu dorin eu dorin : troll fazanist, clona
@pulcher pulcher : da si el e un mare mincinos care mai face recenzii, nici eu nu ma asteptam
@aledero aledero : troll fazanist, clona
@nicu28 nicu28 : clona parasitpa

@vanatorpesti vanatorpesti : clona abandonata
@pandele firea pandele firea : troll, clona
@renata x renata x : troll fazan, clona
@xoxots xoxots : clona
@enga boys enga boys : clona
@guinevere guinevere : minusatorul lor, clona
@dog attack dog attack : proaspat reactivatul minusator da plusuri clonelor lui, clona

@elprofesoare elprofesoare/pidsadera : el capo! Vegheaza din umbra, un fel de Iliescu la PSD

juanstein: nu sunt sigur dar pare din aceiasi gasca, astept pareri.

Sigur mai au si alte conturi aceasta satra dar astia ar fi mai importanti, si imi e lene sa mai caut.

V-as enumera si fetele lor dar le stiti deja.

Am vazut ca ati zis ca sunt x sau y, eu nu sunt un cont clona, nu am alt cont dar frecventez forumul de mult timp, doar imi ajut niste prieteni de pe forum, o sa faceti cunostina cu ei in curand 😈😈😈

Ps: stiu ca lui pisicuts ii convine ca apar conturi platite, dar pentru comunitatea nimfomane nu e ok sa misune acest tip de clone care fac legea. Pacat de forum!

Ps 2: @pisicuts Pisic sper sa faci ceva in legatura cu conturile clona de mai sus, doar daca am dreptate. Stiu ca au sa reapara daca ii banezi, ca nu e prima oara cand sunt banati, dar le mai taiem craca ca au prins aripi si useri naivi au incredere in ei. Nu mai au cum sa isi faca conturi din faza si asa ai si tu de castigat ca or sa isi faca conturi premium 😉

Ps 3: In mare parte nu sunt informatile mele, prea putine stiu de voi, eu sunt doar mesagerul.

Am pus pesti intre gilimele pentru ca jignesc acel cuvant indivizii astia, sunt o rusine. Si imi pare rau ca v-am facut sa stricati 100lei pentru a va reface reputatia🤣🤣

Va astept minusurile, atat puteti face cu unicul neuron care il aveti, saracul se plictiseste in cutia craniana de unul singur, spor!😆

  • Like 4
  • Haha 2
  • Confuz 1
  • Trist 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0
Acum 53 minute, ukiwaka a spus:

Nu imi vine sa cred ca in cateva zile de la aparitia mea, am pus conturile de "pesti" cu recenziile lor false in alerta , plus conturile lor clona care sunt o gramada la numar, majoritatea facute din fazan.
Ce pot spune, sunteti foarte, foarte previzibili 🤣

Cea ce fac eu mi se pare o pierdere de timp, dar ma amuza maxim cand ii vad cum se chinuie sa isi refaca reputatia😅 ba de pe un cont, ba pe altul😂😂 ba chiar pe unele conturi si-au dat plusuri inainte de a ma apuca eu de ei, zici ca stiau ca vin🤣
Conluzie: minusurile dor
🤣😂🤣😂

Va anunt ca o sa mai apara si alti prieteni de ai mei si o sa va trebuiasca mai multe conturi clona😂😂😂
Deci "pestii" nostri au conturile urmatoare:

@stefan717 stefan717 : troll facut din fazan/clona
@mirindaporto mirindaporto : un plangacios cu recenzii false, da greu de crezut
@orlando muistul orlando muistul : troll, fazan, clona jegoasa
@demonictrust demonictrust : troll mincinos, clona
@eva001 eva001 : troll fazanist, clona
@baiatul cu shaorma baiatul cu shaorma : clona obosita
@cristi neacsu cel viteaz cristi neacsu cel viteaz : clona
@raffaell0 raffaell0 : clona
@tariceanu mosul senil tariceanu mosul senil : clona
@eu dorin eu dorin : troll fazanist, clona
@pulcher pulcher : da si el e un mare mincinos care mai face recenzii, nici eu nu ma asteptam
@aledero aledero : troll fazanist, clona
@nicu28 nicu28 : clona parasitpa

@vanatorpesti vanatorpesti : clona abandonata
@pandele firea pandele firea : troll, clona
@renata x renata x : troll fazan, clona
@xoxots xoxots : clona
@enga boys enga boys : clona
@guinevere guinevere : minusatorul lor, clona
@dog attack dog attack : proaspat reactivatul minusator da plusuri clonelor lui, clona

@elprofesoare elprofesoare/pidsadera : el capo! Vegheaza din umbra, un fel de Iliescu la PSD

juanstein: nu sunt sigur dar pare din aceiasi gasca, astept pareri.

Sigur mai au si alte conturi aceasta satra dar astia ar fi mai importanti, si imi e lene sa mai caut.

V-as enumera si fetele lor dar le stiti deja.

Am vazut ca ati zis ca sunt x sau y, eu nu sunt un cont clona, nu am alt cont dar frecventez forumul de mult timp, doar imi ajut niste prieteni de pe forum, o sa faceti cunostina cu ei in curand 😈😈😈

Ps: stiu ca lui pisicuts ii convine ca apar conturi platite, dar pentru comunitatea nimfomane nu e ok sa misune acest tip de clone care fac legea. Pacat de forum!

Ps 2: @pisicuts Pisic sper sa faci ceva in legatura cu conturile clona de mai sus, doar daca am dreptate. Stiu ca au sa reapara daca ii banezi, ca nu e prima oara cand sunt banati, dar le mai taiem craca ca au prins aripi si useri naivi au incredere in ei. Nu mai au cum sa isi faca conturi din faza si asa ai si tu de castigat ca or sa isi faca conturi premium 😉

Ps 3: In mare parte nu sunt informatile mele, prea putine stiu de voi, eu sunt doar mesagerul.

Am pus pesti intre gilimele pentru ca jignesc acel cuvant indivizii astia, sunt o rusine. Si imi pare rau ca v-am facut sa stricati 100lei pentru a va reface reputatia🤣🤣

Va astept minusurile, atat puteti face cu unicul neuron care il aveti, saracul se plictiseste in cutia craniana de unul singur, spor!😆

Deci am facut un pas inainte :)))))

Pana acum clona nu am fost facut :)))))

Sper doar sa nu fii ,,reprezentantul" unora care vb pe altii de rau pe la fete 😉

PS: Fac parte din ,,gasca" oamenilor care au bun simt, atat fata de ei, cat si fata de persoanele cu care intra in contact! Deci VINOVAT de asta!

PS1: Astept ca toate ,,fetele" mele sa se intoarca acasa! Este un ordin :))))

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
1 oră în urmă, ukiwaka a spus:

Nu imi vine sa cred ca in cateva zile de la aparitia mea, am pus conturile de "pesti" cu recenziile lor false in alerta , plus conturile lor clona care sunt o gramada la numar, majoritatea facute din fazan.
Ce pot spune, sunteti foarte, foarte previzibili 🤣

Cea ce fac eu mi se pare o pierdere de timp, dar ma amuza maxim cand ii vad cum se chinuie sa isi refaca reputatia😅 ba de pe un cont, ba pe altul😂😂 ba chiar pe unele conturi si-au dat plusuri inainte de a ma apuca eu de ei, zici ca stiau ca vin🤣
Conluzie: minusurile dor
🤣😂🤣😂

Va anunt ca o sa mai apara si alti prieteni de ai mei si o sa va trebuiasca mai multe conturi clona😂😂😂
Deci "pestii" nostri au conturile urmatoare:

@stefan717 stefan717 : troll facut din fazan/clona
@mirindaporto mirindaporto : un plangacios cu recenzii false, da greu de crezut
@orlando muistul orlando muistul : troll, fazan, clona jegoasa
@demonictrust demonictrust : troll mincinos, clona
@eva001 eva001 : troll fazanist, clona
@baiatul cu shaorma baiatul cu shaorma : clona obosita
@cristi neacsu cel viteaz cristi neacsu cel viteaz : clona
@raffaell0 raffaell0 : clona
@tariceanu mosul senil tariceanu mosul senil : clona
@eu dorin eu dorin : troll fazanist, clona
@pulcher pulcher : da si el e un mare mincinos care mai face recenzii, nici eu nu ma asteptam
@aledero aledero : troll fazanist, clona
@nicu28 nicu28 : clona parasitpa

@vanatorpesti vanatorpesti : clona abandonata
@pandele firea pandele firea : troll, clona
@renata x renata x : troll fazan, clona
@xoxots xoxots : clona
@enga boys enga boys : clona
@guinevere guinevere : minusatorul lor, clona
@dog attack dog attack : proaspat reactivatul minusator da plusuri clonelor lui, clona

@elprofesoare elprofesoare/pidsadera : el capo! Vegheaza din umbra, un fel de Iliescu la PSD

juanstein: nu sunt sigur dar pare din aceiasi gasca, astept pareri.

Sigur mai au si alte conturi aceasta satra dar astia ar fi mai importanti, si imi e lene sa mai caut.

V-as enumera si fetele lor dar le stiti deja.

Am vazut ca ati zis ca sunt x sau y, eu nu sunt un cont clona, nu am alt cont dar frecventez forumul de mult timp, doar imi ajut niste prieteni de pe forum, o sa faceti cunostina cu ei in curand 😈😈😈

Ps: stiu ca lui pisicuts ii convine ca apar conturi platite, dar pentru comunitatea nimfomane nu e ok sa misune acest tip de clone care fac legea. Pacat de forum!

Ps 2: @pisicuts Pisic sper sa faci ceva in legatura cu conturile clona de mai sus, doar daca am dreptate. Stiu ca au sa reapara daca ii banezi, ca nu e prima oara cand sunt banati, dar le mai taiem craca ca au prins aripi si useri naivi au incredere in ei. Nu mai au cum sa isi faca conturi din faza si asa ai si tu de castigat ca or sa isi faca conturi premium 😉

Ps 3: In mare parte nu sunt informatile mele, prea putine stiu de voi, eu sunt doar mesagerul.

Am pus pesti intre gilimele pentru ca jignesc acel cuvant indivizii astia, sunt o rusine. Si imi pare rau ca v-am facut sa stricati 100lei pentru a va reface reputatia🤣🤣

Va astept minusurile, atat puteti face cu unicul neuron care il aveti, saracul se plictiseste in cutia craniana de unul singur, spor!😆

Trist dar adevarat ce ai postat! Asta e ”noua ordine” pe forum din pacate.

Minusatii de serviciu: Laury, christiano29, sexart, payment,melcian, nickylucy,johnnybravo112, zerrcore, bic.c, hedonis91...poate am mai uitat pe cineva, adica chiar cei care faceau recenzii si comnetarii obiective. Probabil ca e la intimidare sa nu mai posteze, nu vad logica dar nu imi bat capul pentru niste triști.

Deci cam asta e poate face daca dai 100 de lei pe un cont premium. Eu prefer sa imi cheltuiesc banii altfel.

Astept si eu minusarile de rigoare!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
1 oră în urmă, ukiwaka a spus:

Nu imi vine sa cred ca in cateva zile de la aparitia mea, am pus conturile de "pesti" cu recenziile lor false in alerta , plus conturile lor clona care sunt o gramada la numar, majoritatea facute din fazan.
Ce pot spune, sunteti foarte, foarte previzibili 🤣

Cea ce fac eu mi se pare o pierdere de timp, dar ma amuza maxim cand ii vad cum se chinuie sa isi refaca reputatia😅 ba de pe un cont, ba pe altul😂😂 ba chiar pe unele conturi si-au dat plusuri inainte de a ma apuca eu de ei, zici ca stiau ca vin🤣
Conluzie: minusurile dor
🤣😂🤣😂

Va anunt ca o sa mai apara si alti prieteni de ai mei si o sa va trebuiasca mai multe conturi clona😂😂😂
Deci "pestii" nostri au conturile urmatoare:

@stefan717 stefan717 : troll facut din fazan/clona
@mirindaporto mirindaporto : un plangacios cu recenzii false, da greu de crezut
@orlando muistul orlando muistul : troll, fazan, clona jegoasa
@demonictrust demonictrust : troll mincinos, clona
@eva001 eva001 : troll fazanist, clona
@baiatul cu shaorma baiatul cu shaorma : clona obosita
@cristi neacsu cel viteaz cristi neacsu cel viteaz : clona
@raffaell0 raffaell0 : clona
@tariceanu mosul senil tariceanu mosul senil : clona
@eu dorin eu dorin : troll fazanist, clona
@pulcher pulcher : da si el e un mare mincinos care mai face recenzii, nici eu nu ma asteptam
@aledero aledero : troll fazanist, clona
@nicu28 nicu28 : clona parasitpa

@vanatorpesti vanatorpesti : clona abandonata
@pandele firea pandele firea : troll, clona
@renata x renata x : troll fazan, clona
@xoxots xoxots : clona
@enga boys enga boys : clona
@guinevere guinevere : minusatorul lor, clona
@dog attack dog attack : proaspat reactivatul minusator da plusuri clonelor lui, clona

@elprofesoare elprofesoare/pidsadera : el capo! Vegheaza din umbra, un fel de Iliescu la PSD

juanstein: nu sunt sigur dar pare din aceiasi gasca, astept pareri.

Sigur mai au si alte conturi aceasta satra dar astia ar fi mai importanti, si imi e lene sa mai caut.

V-as enumera si fetele lor dar le stiti deja.

Am vazut ca ati zis ca sunt x sau y, eu nu sunt un cont clona, nu am alt cont dar frecventez forumul de mult timp, doar imi ajut niste prieteni de pe forum, o sa faceti cunostina cu ei in curand 😈😈😈

Ps: stiu ca lui pisicuts ii convine ca apar conturi platite, dar pentru comunitatea nimfomane nu e ok sa misune acest tip de clone care fac legea. Pacat de forum!

Ps 2: @pisicuts Pisic sper sa faci ceva in legatura cu conturile clona de mai sus, doar daca am dreptate. Stiu ca au sa reapara daca ii banezi, ca nu e prima oara cand sunt banati, dar le mai taiem craca ca au prins aripi si useri naivi au incredere in ei. Nu mai au cum sa isi faca conturi din faza si asa ai si tu de castigat ca or sa isi faca conturi premium 😉

Ps 3: In mare parte nu sunt informatile mele, prea putine stiu de voi, eu sunt doar mesagerul.

Am pus pesti intre gilimele pentru ca jignesc acel cuvant indivizii astia, sunt o rusine. Si imi pare rau ca v-am facut sa stricati 100lei pentru a va reface reputatia🤣🤣

Va astept minusurile, atat puteti face cu unicul neuron care il aveti, saracul se plictiseste in cutia craniana de unul singur, spor!😆

@juanstein nu e din gașca lor. 

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 4 minute, stefan717 a spus:

Cine a intrat pe @ukiwaka a intrat ai pe @nimfomanul6969

Nu este nicio coincidenta de ce @mirindaporto a primit minusuri la toate postarile, in urma scadalului generat de niste tampiti care au boala pe femei. 

PS: vedeti la nimfomanull6969, aceleasi expresii si stil de exprimare...

Te simti cu musca pe caciula si ai inceput sa latri? Se vede si se stie ca esti prost, nu mai semnaliza ca te oboseste!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 7 minute, stefan717 a spus:

@nimfomanul6969 nu esti sanatos la cap, crezi ca noi de aici suntem asa de prosti sa nu ne prindem de smiorcaiala ta fake? 

Ai stat si mi-ai minusat toate postarile si cand ai vazut ca nu iti iese pasentele ai zis sa mai agiti inca o data apele. 

Oricine se poate uita pe profilul tau si se poate convinge ca aberezi cand spui ca ti-am minusat toate postarile. Voi va ocupati cu asta. Nu imi pun mintea cu un prost ca a ta e odihnita.  Fa nani si nu uita sa iti iei medicamentele. Haidi pa!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0
Acum 38 minute, ahahaahahaha a spus:

 

 

😂e doar un lake fatalau care se indragosteste de curve de 17 ani cu 3 copii si e gelos pa pestele lor

Bate, bate inima.........bate numai pt ea :)))))

Ghici pt cine a batut si pt cine mai poate bate? :))))))

PS: Spoiler alert! Nu are nici 17, nici 18 si nici nu este pe cale sa faca 19. Deci cati ani are sau avea? :)))))

Nicidecum persoana mentionata de tine 😉

Link spre comentariu
Vizitator dog attack
Reputație: 0
3 hours ago, ukiwaka said:


@dog attack dog attack : proaspat reactivatul minusator da plusuri clonelor lui, clona

 

Amu ce clona Sorinele? Te-ai dat usor de gol in ianuarie cu regele tau artur si lancelot

1503255403_pmsorinlancelot.jpg.eb9923986279e3db6f7e9d86791be54b.jpg

 

 

Link spre comentariu

Iar se iau pestii din taberele lui picon si pidsadera la  tranta.  

Hai baietii, bagati mare.

Poate ajungeti sa va bateti si voi in  fata sediului SRI cum au facut clanurile de interlopi, nu va injurati aici ca niste FATALA.  

Odata ii  enervati pe  Iohannis, Hellvig si pe Catu  si pun    politistii si   trupele DICCOT   pe voi si va aresteaza, ca si asa guvernul e la fundul sacului si are nevoie de bani pentru redresare economica.

Iar vilele, masinile si averile voastre facute din proxenetism si sclavie sexuala  sunt numa' bune pentru ca statul roman sa le confiste si sa le investeasca in reconstructia tarii. 

Fetele voastre  pe care le scoateti la produs sa se prostitueze .........numa bune de preluat de catre stat si pentru bagat in campul muncii la spatii verzi, la maturat, la sapat, prin supermarkete , restaurante si fabrici.  :D 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 7 ore, stefan717 a spus:

@nimfomanul6969 nu esti sanatos la cap, crezi ca noi de aici suntem asa de prosti sa nu ne prindem de smiorcaiala ta fake? 

Ai stat si mi-ai minusat toate postarile si cand ai vazut ca nu iti iese pasentele ai zis sa mai agiti inca o data apele. 

*nu-ți ies pasențele, țărane agramat!

Acum 2 ore, goldenpiss a spus:

Iar se iau pestii din taberele lui picon si pidsadera la  tranta.  

Hai baietii, bagati mare.

Poate ajungeti sa va bateti si voi in  fata sediului SRI cum au facut clanurile de interlopi, nu va injurati aici ca niste FATALA.  

Odata ii  enervati pe  Iohannis, Hellvig si pe Catu  si pun    politistii si   trupele DICCOT   pe voi si va aresteaza, ca si asa guvernul e la fundul sacului si are nevoie de bani pentru redresare economica.

Iar vilele, masinile si averile voastre facute din proxenetism si sclavie sexuala  sunt numa' bune pentru ca statul roman sa le confiste si sa le investeasca in reconstructia tarii. 

Fetele voastre  pe care le scoateti la produs sa se prostitueze .........numa bune de preluat de catre stat si pentru bagat in campul muncii la spatii verzi, la maturat, la sapat, prin supermarkete , restaurante si fabrici.  :D 

Cine e pește, depresivule? Matá? 

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Idk
  • Oras:Idk
Acum 9 ore, sarrah a spus:

Eu zic să te tratezi și dispar halucinațiile și scenariile 

De unde pana unde ai stiut tu ca m-am luat de oameni tai? Te-au trimis baietii? Sau ai vrut sa scrii de pe alta clona? Sunt curios ca nu ti-am pomenit numele, imi zici un pic care sunt conturile tale clona cu care ti-ai facut recenzii? Mai are rost sa zic ca esti una din fetele lor? 
TE-AI DAT DE GOL FARA SA MA MAI CHINUI! 😂😂😂😂

Datii Like-uri clonelor ca voi ati trimis-o sa va i-a apararea😅😅

@juanstein scuzele mele.

@white_rabbit respectele mele, dar daca crezi in ei esti la fel de naiv.

PS: La restul nu va mai raspund, vad ca sunteti destepti tare si le stiti pe toate🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 27 minute, ukiwaka a spus:

De unde pana unde ai stiut tu ca m-am luat de oameni tai? Te-au trimis baietii? Sau ai vrut sa scrii de pe alta clona? Sunt curios ca nu ti-am pomenit numele, imi zici un pic care sunt conturile tale clona cu care ti-ai facut recenzii? Mai are rost sa zic ca esti una din fetele lor? 
TE-AI DAT DE GOL FARA SA MA MAI CHINUI! 😂😂😂😂

Datii Like-uri clonelor ca voi ati trimis-o sa va i-a apararea😅😅

@juanstein scuzele mele.

@white_rabbit respectele mele, dar daca crezi in ei esti la fel de naiv.

PS: La restul nu va mai raspund, vad ca sunteti destepti tare si le stiti pe toate🤣🤣🤣

Ce fumezi? 

  • Like 5
  • Haha 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator white_rabbit
Reputație: 0

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Se prefigurează partea a N-șpea din "Războiul Clonelor". George Lucas s-a retras și acum personajele își dau la gioale fără a urma niciun fir epic. În loc de săbii și pistoale cu laser părțile combatante și-au pus armură din Beskar Super Premium și își dau în cap virtual cu minusuri și calomnii achiziționate de la un traficanți intergalactici din fracțiunea RATB. Mai apare câte unul care scoate de după un asteroid un crucișător imperial ascuns și crede că dă cu nucleare postând un email sau un PM. Cel vizat își face imediat seppuku de frică să nu cadă în dizgrația galaxiei.

Toți vă credeți cavaleri Jedi și vedeți lorzi Sith peste tot în jurul vostru.

Între timp, The Mandalorian o ciocănește nepăsător pe Queen Padmé Amidala iar Împăratul încasează drepturile de autor. Luke Skywalker e indecis între ce parte a forței să aleagă așa că se autosatisface în coliba lui austeră de pe Tatooine. 

Vă pupă Yoda! 

 

Acesta este un pamflet

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E smecher @pisicut dacă un bărbat ii da 100 de lei in loc sa dea pe păsărici.

  • Like 2
  • Haha 9
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, nimfomanul6969 a spus:

Trist dar adevarat ce ai postat! Asta e ”noua ordine” pe forum din pacate.

Minusatii de serviciu: Laury, christiano29, sexart, payment,melcian, nickylucy,johnnybravo112, zerrcore, bic.c, hedonis91...poate am mai uitat pe cineva, adica chiar cei care faceau recenzii si comnetarii obiective. Probabil ca e la intimidare sa nu mai posteze, nu vad logica dar nu imi bat capul pentru niste triști.

Deci cam asta e poate face daca dai 100 de lei pe un cont premium. Eu prefer sa imi cheltuiesc banii altfel.

Astept si eu minusarile de rigoare!

Salutare la toți colegii 

Nu sunt din București , dar  de ceva timp urmăresc și eu cu interes  DG. De la un timp ,  unii colegii dau minusuri unora și altora aprecieri.  Prima postare a colegului  " ukwaka "  îmi pare una realistă.  Toți ce-i enumerați de el,  sunt  foarte dubioși,  am intrat pe  profilele lor și se observă ușor cu ce se ocupă .  Activitate  lor în 99% din  cazuri se bazează pe denigrarea și minusarea altor colegii.  De ce fac așa?  

Spre surprinderea și dezamăgirea mea este că aproape toți  sunt în imiediata apropiere  a userului  Elprofesore.  Îi dau foarte multe like uri .  Posibil să  fie o coincidență,  dar una prea mare.  Sincer vă spun , și nu vreau să supăr pe nimeni ,  mai ales că sunt trecut de  60 ani  și  nu vreau să intru în  polemică cu nici ùnul dintre voi.  Îmi pare ce-l puțin dubios cum acei colegii se străduiesc  zi de zi să de-a minusuri altor colegii.  Intervențiile lor seamănă  în proporție de 90%  . Parcă sunt unul și același.  

 Dar ce îmi pare aiurea,  este că Elprofesore nu se dezice de ei,  ba chiar îi apreciază.  Eu dacă a-si fii în locul lui,  ma și dezice de iei , pentrucă sunt userii  scandalagii, care nu au altă  preocupare  decât să minuseze și să denigreze.  

După părerea mea și îmi asum ce spun, sunt un grup bine organizat  care își i-au o țintă ( user) și îl lovesc până acesta renunță, sau devine un user fără credibilitate.  

 

 

  • Like 4
  • Trist 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator dog attack
Reputație: 0
18 minutes ago, -avicola said:

Salutare la toți colegii 

Nu sunt din București , dar  de ceva timp urmăresc și eu cu interes  DG. De la un timp ,  unii colegii dau minusuri unora și altora aprecieri.  Prima postare a colegului  " ukwaka "  îmi pare una realistă.  Toți ce-i enumerați de el,  sunt  foarte dubioși,  am intrat pe  profilele lor și se observă ușor cu ce se ocupă .  Activitate  lor în 99% din  cazuri se bazează pe denigrarea și minusarea altor colegii.  De ce fac așa?  

Spre surprinderea și dezamăgirea mea este că aproape toți  sunt în imiediata apropiere  a userului  Elprofesore.  Îi dau foarte multe like uri .  Posibil să  fie o coincidență,  dar una prea mare.  Sincer vă spun , și nu vreau să supăr pe nimeni ,  mai ales că sunt trecut de  60 ani  și  nu vreau să intru în  polemică cu nici ùnul dintre voi.  Îmi pare ce-l puțin dubios cum acei colegii se străduiesc  zi de zi să de-a minusuri altor colegii.  Intervențiile lor seamănă  în proporție de 90%  . Parcă sunt unul și același.  

 Dar ce îmi pare aiurea,  este că Elprofesore nu se dezice de ei,  ba chiar îi apreciază.  Eu dacă a-si fii în locul lui,  ma și dezice de iei , pentrucă sunt userii  scandalagii, care nu au altă  preocupare  decât să minuseze și să denigreze.  

După părerea mea și îmi asum ce spun, sunt un grup bine organizat  care își i-au o țintă ( user) și îl lovesc până acesta renunță, sau devine un user fără credibilitate.  

 

 

bine ai revenit pe forum Sorinel

spune tot ce ai pe suflet

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...