Sari la conținut

Cautare baiat THREESOME MMF


Postări Recomandate

Salutare baieti, acuma ceva timp eu cu prietena mea ne tot gandeam sa facem un threesome, insa eu nu acceptam cu un baiat pana ce m-am gandit mai bine si am zis sa incerc, nu suntem din cluj insa vrem sa fim siguri ca ramane secret si am decis sa alegem un oras unde am dorii sa incercam. Eu am 22 si ea 20 , arata super nu va mint, las adresa de email si ar fi bine sa aveti locatiem daca nu o sa luam hotel, Astept sa imi ziceti anii si marimea penisului. Revin pe mail cu detalii si cerinte!

COntact [email protected]

Link spre comentariu
Vizitator lucio19
Reputație: 0
31 minutes ago, perversul123 said:

Salutare baieti, acuma ceva timp eu cu prietena mea ne tot gandeam sa facem un threesome, insa eu nu acceptam cu un baiat pana ce m-am gandit mai bine si am zis sa incerc, nu suntem din cluj insa vrem sa fim siguri ca ramane secret si am decis sa alegem un oras unde am dorii sa incercam. Eu am 22 si ea 20 , arata super nu va mint, las adresa de email si ar fi bine sa aveti locatiem daca nu o sa luam hotel, Astept sa imi ziceti anii si marimea penisului. Revin pe mail cu detalii si cerinte!

COntact [email protected]

Pune poze cenzurate

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 11.04.2021 la 22:10, perversul123 a spus:

Salutare baieti, acuma ceva timp eu cu prietena mea ne tot gandeam sa facem un threesome, insa eu nu acceptam cu un baiat pana ce m-am gandit mai bine si am zis sa incerc, nu suntem din cluj insa vrem sa fim siguri ca ramane secret si am decis sa alegem un oras unde am dorii sa incercam. Eu am 22 si ea 20 , arata super nu va mint, las adresa de email si ar fi bine sa aveti locatiem daca nu o sa luam hotel, Astept sa imi ziceti anii si marimea penisului. Revin pe mail cu detalii si cerinte!

COntact [email protected]

Interesat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...