Sari la conținut

Doamna matura noua in zona. Colentina.Dmn ghica 0768545742


Postări Recomandate

  • Oras:DA
  • Oras:DA
Doamna matura noua in zona. Colentina.Dmn ghica

Doamna matura noua in orasul tau ofer servicii de calitate. Doamna cu forme apetisante te astept in locatia mea intr.un ambient placut. Pentru detalli contacteaza.ma. mentionez poze reale cu fata.

Detalii suplimentare

 
mentionez ca pozele sunt reale. Garantez revenirea. Pupicii. Se aceepta multe fantezii..
 
 
A fost cineva la matura asta?
Link spre comentariu

O vad de ceva timp prin anunturi, am vorbit de cateva ori cu ea....se pare ca e noua in Buc, zice ea, prima locatie a avut o  in Militari residence, n am avut curaj sa merg acolo...pentru ca urasc zona si curvele de acolo...apoi de ceva vreme sta nemiscata din dna Ghica..str dna Ghica ....langa scl generala 145..cand am drum pe acolo si daca rasp la tel...ii fac o inspectie si va anunt!

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 10 ore, bartenderbuc a spus:

Baietiiiii. Faceți economii, nu vă duceți, am trecut acolo pt voi și nu merită drum. Apart la complex panoramic in Colentina, poze făcute acum ceva timp, mai are 10-15 kg in plus și arate de ... 3. 100 cu 200 nu am stat

Multumim, o aveam pe lista de o luna dar nu am avut timp sa merg la ea,acum sigur nu mai merg

Link spre comentariu
11 hours ago, bartenderbuc said:

Baietiiiii. Faceți economii, nu vă duceți, am trecut acolo pt voi și nu merită drum. Apart la complex panoramic in Colentina, poze făcute acum ceva timp, mai are 10-15 kg in plus și arate de ... 3. 100 cu 200 nu am stat

Sa fi sanatos. Multumim mult!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...