Sari la conținut

0721005074


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Buna, sunt Ana am 24 de ani 57 de kg. cauți ceva nou? Te-ai saturat de conturi false și sa fi grăbit încă de la primul contact?Esti un bărbat care se respecta și căruia îi place sa fie învăluit de pasiune , senzualitate ,elegantă și rafinament, ce pune accent pe discreție și seriozitate ? Atunci eu pot fi compania potrivită pentru tine. Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.Rafinamentul și senzualitatea se oglindesc in calitatea serviciilor mele.Daca esti un adevărat gentleman , totul vine de la sine iar întâlnirea noastră va fi una încărcată de momente frumoase.Garantez revenirea , deoarece îmi cunosc valoarea iar calitatea și rafinamentul ma reprezintă.Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.Doar un apel ne desparte, dacă stii sa apreciezi calitatea și bunul simt nu ezita sa ma contactez 😘😍

IMG-20210407-WA0011.jpg

IMG-20210406-WA0001.jpg

IMG-20210406-WA0003.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, Andreea1515 said:

 

Buna, sunt Ana am 24 de ani 57 de kg. cauți ceva nou? Te-ai saturat de conturi false și sa fi grăbit încă de la primul contact?Esti un bărbat care se respecta și căruia îi place sa fie învăluit de pasiune , senzualitate ,elegantă și rafinament, ce pune accent pe discreție și seriozitate ? Atunci eu pot fi compania potrivită pentru tine. Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.Rafinamentul și senzualitatea se oglindesc in calitatea serviciilor mele.Daca esti un adevărat gentleman , totul vine de la sine iar întâlnirea noastră va fi una încărcată de momente frumoase.Garantez revenirea , deoarece îmi cunosc valoarea iar calitatea și rafinamentul ma reprezintă.Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.Doar un apel ne desparte, dacă stii sa apreciezi calitatea și bunul simt nu ezita sa ma contactez 😘😍

IMG-20210407-WA0011.jpg

IMG-20210406-WA0001.jpg

IMG-20210406-WA0003.jpg

In afara de toata povestea puteai sa treci si ceea ce intereseaza pe mulri dintre noi tarifele

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am sunat-o eu ieri vb cu ea de servici preturi.. dar nu am reusit sa ajung.

Ieri a fost o oferta azi e alta ... ca am sunat-o sa incerc sa ajung pe la ea azi. 

Prima oferta de ieri 100/200 servici clasice op/on .. np.. restu mai nimik ca info...oferta de azi 150/250 restu la fel nimik schimbat ca si servici... ma mai gandesc daca merg, mai caut noutati si vedem

  • Like 1
Link spre comentariu
12 minutes ago, cheludmx said:

Am sunat-o eu ieri vb cu ea de servici preturi.. dar nu am reusit sa ajung.

Ieri a fost o oferta azi e alta ... ca am sunat-o sa incerc sa ajung pe la ea azi. 

Prima oferta de ieri 100/200 servici clasice op/on .. np.. restu mai nimik ca info...oferta de azi 150/250 restu la fel nimik schimbat ca si servici... ma mai gandesc daca merg, mai caut noutati si vedem

Eu te sfătuiesc sa mergi azi. Maine.... 😄

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL
17 minutes ago, Andreea1515 said:

30min-150lei

60min-250lei

Oral normal masaj sarutari masaj diferite poziti 😘😘😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daca era 100/200 veneam, asa nu ma risc, sunt altele testate care stiu ce o sa primesc ceva bun daca ma duc, 150/250 nu e pret bun de start

Link spre comentariu
24 minutes ago, lexluthor said:

Gabrele ce zici..facem o cheta și îl trimitem pe Mihăita ca si asa cred că să saturat de labuela si sa nu mai întreba și de alte poze...😆😆😆😆😆

Mai întâi îl trimit la masaj. Dacă se comporta corespunzător. Îl dau și la pasarica sa îl mănânce. 🤣

18 minutes ago, talibanu said:

Fataa, cine ti-a compus descrierea din prima postare? 

Cum cine.... recepționerul motelului. 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

locatia cam pe unde este si cat stai prin zona ?

exista si obtiuni  pentru alte servicii decat cele clasice?

apropo oralul este protejat sau ne ?

esti cam zgarcita ...in descrierea ta si a serviciilor ...este in interesul tau sa nu fi trasa de limba

bine macar ca ai postat niste poze profesioniste .....sper eu reale 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 minut, playmaker a spus:

Evaziva in descriere, tarife, ce practica si ce nu. Toate astea ca sa fenteze la fata locului. Turism.

....dupa poze daca sunt reale pare a fi o milfeta care merita atentie .....desi este cam zgarcita in descrierea serviciilor .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca vrea clienti, sa isi expuna marfa. Doar nu o-m sta noi acum sa ghicim ce si cum. Ce imi dau seama sigur este ca e cam bondoaca (mica). Raport lungime picior / inaltime toc. Fara tocuri i se balangane "cracii" cand sta pe scaun 🤣🤣🤣

Gata, fara rautati. Sa lasam fata sa se desfasoare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...