Sari la conținut

0721005074


Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL
16 hours ago, cristina cristinuta 92 said:

Nu este la început de drum! O cunosc personal! A mai lucrat și cu fosta mea colega Ana! O bate tehnologia la fel ca si pe mine 😂,tocmai de aceea are alt nume acum ! In trecut ii spunea karla! Nu e fata rea,si se poartă frumos cu vizitatorii! E si simpatica foc la mecla! Face niste gropite in obraji bestiale cand zâmbește! Pe această cale....O și salut!💋

Știam eu că o cunosc de undeva

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 13.04.2021 la 15:23, g2br13l a spus:

Si unde mai pui ca trebuie sa le și futi de banii ăștia. 🤣 Scump dom"le, scump. 🤣

Iti zic sincer nu mă deranjează , fiecare cu gusturile lor , dar la 150 in București futi ceva ce aici cer 200 250 si bune rău... 

Tot am văzut cum unii le laudă pe câte unele de zici ce e aia, ca se fute bine ca face muie bine , frate eu zic ca trebuie să arate si cât de cât bine.. 

Eu sunt de părere că daca ai femeie  acasa si vrei să futi ceva, să futi ceva mai bun decat acasă vb aia.. 

Unele sunt balene rau, cu burta de zici cai in 9 luni .. Si mai cer si 150 si o mai ard si pe la barzoti 

Nu de alta dar daca vreau sa stau eu deasupra nu pot ca se intalnesc carpatii cu everest. 🤣🤔

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...