Sari la conținut

În căutarea Alexandrei


Postări Recomandate

Salutare lume, vin cu o încercare de a găsi o domnișoară, daca mai activează desigur.

Era sub numele Alexandra, locația ei fiind o perioada mai îndelungată intr-un bloc vis-a-vi de profi, de la bariera București, în Ploiești, în fața blocului un loc de joaca pentru copii, blonda, cu parul puțin mai sus de umeri, ochii verzi, înălțime cam 1.70 slim(slăbuță), sânii micuți, o nuanță alba a pielii, drăguță, nu știu ce sa mai scriu 😅

Ultima data am vizitat-o acum 1-1,5 ani și a dispărut, vin cu încercarea de a o găsi, poate ma ajută cineva cu info.

Sa aveți o săptămână productivă 😊

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 4 ore, aventurist a spus:

Salutare lume, vin cu o încercare de a găsi o domnișoară, daca mai activează desigur.

Era sub numele Alexandra, locația ei fiind o perioada mai îndelungată intr-un bloc vis-a-vi de profi, de la bariera București, în Ploiești, în fața blocului un loc de joaca pentru copii, blonda, cu parul puțin mai sus de umeri, ochii verzi, înălțime cam 1.70 slim(slăbuță), sânii micuți, o nuanță alba a pielii, drăguță, nu știu ce sa mai scriu 😅

Ultima data am vizitat-o acum 1-1,5 ani și a dispărut, vin cu încercarea de a o găsi, poate ma ajută cineva cu info.

Sa aveți o săptămână productivă 😊

Avea varsta de 18-19 ani,  parul  chiar pana la umeri cunosc o alexandra descrisa de tine dar e mai mult de 1,5 ani  povestea  cu ea  sa măritat are și copii  move on. 

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, marcus_cezar a spus:

Avea varsta de 18-19 ani,  parul  chiar pana la umeri cunosc o alexandra descrisa de tine dar e mai mult de 1,5 ani  povestea  cu ea  sa măritat are și copii  move on. 

Altă jegoasă puioasă!? Ce oameni de căcat, ăștia care toarnă plozi în mizerie... Bleah! 

  • Haha 3
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...