Sari la conținut

Mistress Em 0744267119


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752596577
  • Oras:Cluj-Napoca/Timișoara & Oradea
  • Indisponibila
  • Telefon: 0752596577
  • Oras:Cluj-Napoca/Timișoara & Oradea
  • Indisponibila

Ședințe de dominare soft, hard sau de inițiere.  Șoptește-mi ,spune-mi.....What is your desire ?..... idei, proceduri, fantezii, scenete.  Fiecare ședință este diferita si unica in funcție de tine și de preferințele tale , de ce ai dori să includă ședința ta

  • bici ,băț, nuiele, călușuri, măști, cagule, lese, coliere, cătușe, clești, strap-on,
  • adorarea trupului (body worship) 
  • adorarea picioarelor (feet worship),                                                                                                                                                                
  • jocul de roluri (role-play madam & slave, teacher & student , home owner & maid or butler etc....)
  • educare ca animal de companie ( pet play )
  • controlul orgasmului (orgasm control) 
  • pedepse (punishments)
  • înfășurare in folie (plastic wrap),
  • jocuri anale, cu ceara, cu ace etc.... (ass play, wax play, needles play etc....),
  • palme peste față ( face slapping ), 
  • feminizare (sissification),
  • fetiș pentru latex, pantofi , ciorapi, ținute, cizme, etc..... 
  • imobilizări, restricții ( eye contact, speech, motion , breathe etc.....)
  •  legături (bondage), legat la ochi (blindfold), legături de stimulare (stimulation bondage etc....)
  • disciplină, training de supunere (obedience training),
  • transformare in obiecte (objectification),
  • tortura genitala masculina (cbt),
  • umilire (humiliation)
  • golden shower 
  • fisting

Și multe multe altele pe care nu le-am mai scris dar mi le poți numi chiar TU. Cât despre ședințele de inițiere ele se bazează mai mult pe teasing, auto-control  și câteva elemente super soft gen ...o mângâiere catifelată a biciului sau vreun mic fetiș de care vrei sa-mi spui.

Sunt o persoană open-minded, cu simțul umorului și cu o mare plăcere de a practica bdsm. TRIBUTUL 150 RON 30 MIN/ 300 RON O ORĂ. 

Available din data de 14.04. în Cluj. TEl 0744267119  

WIN_20210408_18_51_19_Pro.jpg

modificat2.jpg

modificat3.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...