Sari la conținut

Dilema


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pai uite , ca tu sti ... certi lumea ...😂😂😂... pe mine in speta 😂😂... nici la doi metri in fata .... nu ma.doare . Dar nu scrie pe alte topice ( asta era obiceiul lui @safiemaibine ) ... uite am deschis eu topic aici ... e urat sa dam cu noroi in munca omului care a deschis topic ... totusi raspunde la intrebare esti tu @carulcuboi Madalin cel care a postat fb 😂😂😂😂... cel care a facut o criza de nervi cand.la refuzat o fata 😂😂😂

Hai fi barbat si recunoaste .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, carucuboi a spus:

Multe lucruri nu sunt frumoase și cum ne-am  dori,  indiferent cine as fi îți arăt că nu sunt dușmănos și dimpotrivă.

Eu mâine sunt liber toată ziua , te invit (propui tu mai vechi fiind o modalitate ) , bem o bere , doua și ne împăcăm , punem la cale niste treburi , etc...., e bine așa ? , sunt rezonabil ?👍

 

Nu ca imi este frica 😂😂😂 si nu ma intalnesc  cu barbati ... doar cu femei 😉😉😉 ... cel putin nu de pe acest site . 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 minute, GCapone a spus:

Eu sunt de părere că n ar mai trebui să aveți conflicte si cu asta am spus tot! Cel deștept cedează primul.

Cand o sa faca prima recenzie , atunci o sa inchei acest circ . Macar sa aduca o contributie . 🙃🙃🙃

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...