Sari la conținut

🔥 Andreea,prima data in Alba🔥


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🔥 Hello dragilor , o sa ajung si pe la voi maine dupa amiaza , daca vreti sa ne cunoastem , sa petrecem cateva clipe frumoase impreuna , ma puteti suna sau scrie pe Wapp / Sms , oricand doriti. 🔥

Daca vreti sa citiți cateva recenzii despre mie , gasiti pe topicele Bucuresti/Arad/Cluj/Timisoara/Sibiu. 
💜 O sa las cateva detalii mai jos despre servicii si tot ce este nevoie 💜

 

❣️❣️❣️ DISPONIBILĂ ❣️❣️❣️DC6DBC1A-B42E-4BA4-9E89-C4C887711AA9.jpeg.fbc2f8607e7574e328a02263164c2e4c.jpegCC3F0CFC-AFCC-4E51-B9BB-DFE59CE4E476.jpeg.cad206749d3b6fa8135d8c7705a516e4.jpegE7D1F11E-037F-437E-A36A-511924D28D75.jpeg.ff22e3b4addd64526e13198a539276c6.jpeg

 150-30 min / 250-1h. 

♥️ Va astept cu drag sa ne vedem ♥️🔝🔝

0755199370Andreea Bby

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥 

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🏦 daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok 🛁. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰 

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩🏼‍💼 , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba 🏃🏼‍♀️ 👩‍❤️‍👨 

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora pana cand pot da mesaj inapoi ! 

❤️0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣ ❤️

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam ! 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ 

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰 

 

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar” 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

🤍 Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat” , pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas 🤍

🤍 Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta 🤍

 

Link spre comentariu
Vizitator pulamare93
Reputație: 0
1 oră în urmă, andreeaivan a spus:

🔥 Hello dragilor , o sa ajung si pe la voi maine dupa amiaza , daca vreti sa ne cunoastem , sa petrecem cateva clipe frumoase impreuna , ma puteti suna sau scrie pe Wapp / Sms , oricand doriti. 🔥

Daca vreti sa citiți cateva recenzii despre mie , gasiti pe topicele Bucuresti/Arad/Cluj/Timisoara/Sibiu. 
💜 O sa las cateva detalii mai jos despre servicii si tot ce este nevoie 💜

 

 

❣️❣️❣️ DISPONIBILĂ ❣️❣️❣️DC6DBC1A-B42E-4BA4-9E89-C4C887711AA9.jpeg.fbc2f8607e7574e328a02263164c2e4c.jpegCC3F0CFC-AFCC-4E51-B9BB-DFE59CE4E476.jpeg.cad206749d3b6fa8135d8c7705a516e4.jpegE7D1F11E-037F-437E-A36A-511924D28D75.jpeg.ff22e3b4addd64526e13198a539276c6.jpeg

 150-30 min / 250-1h. 

♥️ Va astept cu drag sa ne vedem ♥️🔝🔝

0755199370Andreea Bby

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥 

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🏦 daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok 🛁. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰 

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩🏼‍💼 , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba 🏃🏼‍♀️ 👩‍❤️‍👨 

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora pana cand pot da mesaj inapoi ! 

❤️0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣ ❤️

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam ! 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ 

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰 

 

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar” 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

🤍 Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat” , pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas 🤍

🤍 Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta 🤍

 

Pe la Arad când scumpete? 😏💞

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

Buna Andreea 🙃

No așa poze mai rar 🥰 Pe lângă servicii complete observ ca ai si un corp perfect pe care ne-am dori sa il vedem (de aproape) și la Deva 🤗

Pupici 💋

PS norocosi ca întotdeauna albaiulieni, au parte numa de fete faine 👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, cucubau86 a spus:

Buna Andreea 🙃

No așa poze mai rar 🥰 Pe lângă servicii complete observ ca ai si un corp perfect pe care ne-am dori sa il vedem (de aproape) și la Deva 🤗

Pupici 💋

PS norocosi ca întotdeauna albaiulieni, au parte numa de fete faine 👍

Te astept la alba , nu e asa departe 😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🔥Dragilor , am ajuns in oras. 
 

🌸Locatia este in spatele Cofetăriei  Corina , pe strada Arnsberg 🌸 

💜 Astept mesajele / apelurile voastre pentru alte detalii. 💜 pupici💋💋💋A4097FAA-ABE2-4E88-889D-6B18DAAC73D3.png.3ca18f7e2e1406bd03a7984448149559.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Vizitat printesa

Suge pula bine.Are o tehnica buna la supt.La normal o simti bine chiar daca foloseste lubrifiant.Dupa ce a supt pula cateva minute bune am pus gumita si am poftit-o peste mine.Se misca bine.Am finalizat in balonas.

Merita fututa pentru palmares.

E frumusica.Are țâțele frumoase.Putina grasime pe solduri dar e ok.

ON-8

NP-8

TARIF-150

PS.-are si colega

Am futut-o si pe ea.Nu se ridica nici la jumatatea valorii ei

Suge pula mecanic.De-abia baga capul pulii in gura.E inalta slaba,fara țâțe.La normal sta ca vaca.Nu are initiativa.Nu se misca placut.Bani dati de pomana

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...