Sari la conținut

Mai știe cineva de roșcata care face sex total, nume de scenă Denisa, 0726890993?


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Știu că are topic și recenzii, doar că nu s-a mai scris de ceva acolo, nici anunțuri nu mai văd. Numărul de telefon nu mai este alocat, așa că, dacă mai activează, o face cu alt număr de telefon. Dacă știți ceva, dați de veste, îmi plăcea mult fata asta. 

topicul este acesta: 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

da, parcă îmi amintesc discuția. Se plângea de ea o colegă, pare-mi-se Izabella care face dominare. Dar am răsfoit forumul și nu mai găsesc dicuția. Fac muncă de arheolog, poate poate găsesc vreun indiciu, ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 10.05.2021 la 2:57, costin_nuzic a spus:

da, parcă îmi amintesc discuția. Se plângea de ea o colegă, pare-mi-se Izabella care face dominare. Dar am răsfoit forumul și nu mai găsesc dicuția. Fac muncă de arheolog, poate poate găsesc vreun indiciu, ceva.

Nu cred ca e aceeasi persoana. Aia avea poze diferite si arata altfel.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Pe la începutul lui iulie a fost postat un anunț pe topicul ei, cu numărul 0725490759. Cu alte poze, vizibil false. Dar nu asta e problema, eu abia aștept să o regăsesc. Numai că nici numărul ăsta nu mai e valabil acum. Cine știe ceva, să sară cu informații, patria îi va fi recunoscătoare.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

De unde știi că e la pușcărie? Îmi pare rău să aud asta. Dacă e adevărat și aș ști unde e, m-aș duce chiar s-o vizitez. Pe numărul ei 0726890993 răspunde altcineva. Unchiultau sau oricare altcineva, dacă aveți știre despre ea, anunțați-mă, vă rog. Îi doresc tot binele...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Intai a scris @izabellla de ea si a povestit ca are dosare penale pe rol, la ceva timp m-am intalnit la tribunal cu ea si cu barbosul ala care statea prin scara blocului/fata blocului, erau galbeni la fata, terminati de suparare, n-am vorbit, ea m-a recunoscut, erau la parter la arhiva sectiei penale si la ceva vreme a disparut din peisaj cu totul.

Ori au emigrat, ori au murit de covid, ori sunt la puscarie.

Sau s-a retras si a accesat fonduri europene si a deschis o pensiune la Bran unde fac agroturism.

Totusi cred ca e la puscarie, colega cu Nuti Udrea, la Penitenciarul de femei Targsor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Și eu am mai încercat sa dau de ea, dar fără succes..ajunsesem sa o fut săptămânal când aveam chef și era mereu la dispoziția mea..mereu m am simțit f bine cu ea...poate revine în viitor 

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Îmi amintesc de ce scrisese Izabella, dar asta pare-mi-se cu ani în urmă, atenționându-ne că fata fură sau că i-a furat ei ceva. Trebuie să recunosc că eu nu am avut niciodată probleme de genul ăsta cu ea. Poate tocmai Iza să știe mai multe, văd că a dat un like la un răspuns mai sus, poate se îndură și lasă niște vești pe aici. Niciuna dintre fete nu merită să ajungă după gratii, părerea mea. Nu pentru sex pe bani. 

Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

sper și eu să fi ieșit. am spus, n-am avut niciodată probleme cu ea, să-mi fure ceva etc. La una dintre locații îmi amintesc un tip bărbos lângă lift, nu foarte masiv. Am întrebat-o dacă e bărbat-su și evident că a negat. Dar nu asta e important, important e să revină în business. Care cum o prindeți, dați de veste. Sar cu berea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...