Sari la conținut

Buna 💋 Ma numesc Roxana si va asteptam sa ne jucam impreuna ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna baieti ❤️ Ma numesc Roxana, am 23 ani, inalta (1,75) , corp slim (55-60 kg) si sunt aici pentru voi. Sunt noua in oras, am poze 100% reale ce le voi confirma cu fiecare tatuaj in parte la locatie. Pentru mai multe detalii, astept apelul vostru 💋 0784749016

Link spre comentariu
Vizitator iberiku
Reputație: 0
Acum 3 minute, Roxana0402 a spus:

Multumesc pentru postarea recenziei de pe Focsani 💋

Bună Roxana! Poți sa ne dai mai multe detalii despre preturi și servicii...? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 minute, iberiku a spus:

Bună Roxana! Poți sa ne dai mai multe detalii despre preturi și servicii...? 

Sigur 💋 cu mare drag ❤️ Prestez servicii normale, ce consta in sex oral si normal, ambele protejate, diferite pozitii, 69, mici fantezii, finalizare corporala, masaj de relaxare, sarutari corporale si mangaieri. Preturile mele sunt de 150 finalizarea si 250 lei ora, dar fara nici o problema, la mine vii pentru relaxare. Graba este complet exclusa 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

French kiss ??? Masaj erotic cu finalizare ai asa ceva in meniu ,de aratat arati bine in poze ,parca am avea nevoie de un impuls sa ne oferi ceva mai mult decat ce ai in meniu ,criza de bani e mare si oferta mica preturile sunt mari ,macar oferta de ar fi mai diversa 😉🤫

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 55 minute, identic a spus:

French kiss ??? Masaj erotic cu finalizare ai asa ceva in meniu ,de aratat arati bine in poze ,parca am avea nevoie de un impuls sa ne oferi ceva mai mult decat ce ai in meniu ,criza de bani e mare si oferta mica preturile sunt mari ,macar oferta de ar fi mai diversa 😉🤫

French kiss nu.. nu am experienta legata de masajul erotic, dar asta nu este o problema.. cand zic mici fantezii, pot face si masaj erotic 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna seara,

Am fost in seara asta la aceasta domnisoara si pot spune ca este o fata energica, plina de viata si foarte prietenoasa. Ca si servicii 150 OP/NP, un oral foarte bun, pacat ca nu face neprotejat oralul. 
 

Note: Oral - 9 daca era ON era 10

NP - 9 se implica bine 

Locatia curata, din cate am observat are si o colega. Nu am intrebat daca pot ambele in acelasi timp deoarece eram presat de timp. 
 

Seara faina,

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 13 minute, sux322 a spus:

Buna seara,

Am fost in seara asta la aceasta domnisoara si pot spune ca este o fata energica, plina de viata si foarte prietenoasa. Ca si servicii 150 OP/NP, un oral foarte bun, pacat ca nu face neprotejat oralul. 
 

Note: Oral - 9 daca era ON era 10

NP - 9 se implica bine 

Locatia curata, din cate am observat are si o colega. Nu am intrebat daca pot ambele in acelasi timp deoarece eram presat de timp. 
 

Seara faina,

Multumesc frumos pentru increderea si timpul acordat ❤️ Te mai astept cu drag 💋❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am vizitat -o ieri pe Roxana şi pot să spun că este o adevărată plăcere să petreci timp în prezenţa ei. Are o voce plăcută, de fetiţă şi când zâmbeşte i se luminează toată faţa. Este destul de înaltă, cam 175 cm, suplă, cu membre lungi, mâini fine şi manichiură ingrijită, sânii tari, cam numărul 2-3, are dantură frumoasă, ştie să facă conversaţie. Păsărica este încăpătoare (este o fată înaltă), nici eu nu sunt prea dotat, se udă natural, senzaţia este foarte plăcută. Are şi unele probleme cu tenul (probabil un ten gras, cu porii mai mari), dar neglijabile. Am luat o finalizare, aşa ca să testez terenul, 150 lei daţi de mine la început din proprie iniţiativă şi pot să spun că nu ştiu cât timp am stat cu ea, pentru că nu aveam ceas la mine, dar nu m-a grăbit absolut de loc. Am remarcat de la ea o expresie, cum că ea respectă clientul care îi dă bani, pentru că ştie că şi el a muncit din greu pentru ei, aşa cum şi ea munceşte pentru acei bani, aşa că, la final, clientul să fie mulţumit şi relaxat, că doar de asta a venit la ea. Câte fete din branşă gândesc aşa ?

Am avut parte de servicii protejate, dar a fost bine. Oral delicat, cu episoade de DT, fără dinţi, apoi cu ea deasupra cu spatele, cu faţa, misionar,mai multe poziţii făcute cu dezinvoltură de fată. am făcut şi 69, poziţie în care am şi finalizat. Nu s-a opri imediat, a mai ţinut-o un pic în guriţă, după care m-a curăţat cu delicateţe cu şerveţele umede.

Fata mi-a spus că a lucrat legal în Belgia, că a fost foarte bine din multe puncte de vedere şi că urmează să se întoarca acolo.

Dacă vreţi să ajungeţi la ea, nu folosiţi WAZE, că vă duce aiurea, locaţia este lângă benzinăria LUK Oil de pe Milcov.

Notele sunt foarte mari, ar fi fost de 10 dacă făcea ON şi CIM, dar oricum nu regret timpul petrecut cu ea.

Să auzim numai de bine !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 ore, corcodelgigel a spus:

Am vizitat -o ieri pe Roxana şi pot să spun că este o adevărată plăcere să petreci timp în prezenţa ei. Are o voce plăcută, de fetiţă şi când zâmbeşte i se luminează toată faţa. Este destul de înaltă, cam 175 cm, suplă, cu membre lungi, mâini fine şi manichiură ingrijită, sânii tari, cam numărul 2-3, are dantură frumoasă, ştie să facă conversaţie. Păsărica este încăpătoare (este o fată înaltă), nici eu nu sunt prea dotat, se udă natural, senzaţia este foarte plăcută. Are şi unele probleme cu tenul (probabil un ten gras, cu porii mai mari), dar neglijabile. Am luat o finalizare, aşa ca să testez terenul, 150 lei daţi de mine la început din proprie iniţiativă şi pot să spun că nu ştiu cât timp am stat cu ea, pentru că nu aveam ceas la mine, dar nu m-a grăbit absolut de loc. Am remarcat de la ea o expresie, cum că ea respectă clientul care îi dă bani, pentru că ştie că şi el a muncit din greu pentru ei, aşa cum şi ea munceşte pentru acei bani, aşa că, la final, clientul să fie mulţumit şi relaxat, că doar de asta a venit la ea. Câte fete din branşă gândesc aşa ?

Am avut parte de servicii protejate, dar a fost bine. Oral delicat, cu episoade de DT, fără dinţi, apoi cu ea deasupra cu spatele, cu faţa, misionar,mai multe poziţii făcute cu dezinvoltură de fată. am făcut şi 69, poziţie în care am şi finalizat. Nu s-a opri imediat, a mai ţinut-o un pic în guriţă, după care m-a curăţat cu delicateţe cu şerveţele umede.

Fata mi-a spus că a lucrat legal în Belgia, că a fost foarte bine din multe puncte de vedere şi că urmează să se întoarca acolo.

Dacă vreţi să ajungeţi la ea, nu folosiţi WAZE, că vă duce aiurea, locaţia este lângă benzinăria LUK Oil de pe Milcov.

Notele sunt foarte mari, ar fi fost de 10 dacă făcea ON şi CIM, dar oricum nu regret timpul petrecut cu ea.

Să auzim numai de bine !

Multumesc frumos pentru recenzie si totodata pentru increderea acordata 💋 Va pup si va mai astept cu drag 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...