Sari la conținut

Buna , sunt Luiza si sper sa ma ajutați ❤❤❤


Postări Recomandate

Buna tuturor , nu stiu daca fac bine ca deschid topic dar sunt noua pe forum,  nu si in activitate dar asta e alta poveste,  vroiam sa vin de la 1 mai (Ca o mini vacanta ) pe la voi,  întrebarea mea e urmatoarea a-ti putea sa imi sugerati o zonă accesibilă pentru toata lumea ? Ma intereseaza sa vin in asa fel incat sa multumesc pe toți ... Am făcut azi cont la îndrumarea unei colege care activează cu anunturi , pana acum am activat single mai din umbra dar am zis ca daca ea poate si eu pot fiind o fata cu anumite caracteristici.

Nu am anunt dar o sa pun in ziua cand o sa ajung la voi .

Sper ca nu v-am deranjat sau gresit ca am deschis topic , si dacă puteți sa ma ajutați cu o recomandare la o anumita zona v-ati fi recunoscătoare. Dacă am gresit cu deschiderea topic.ului rog un @admin sa oprească comentariile . Va pup si sper sa ma ajutați cu o recomandare. 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

 

Acum 12 minute, LuizaP a spus:

Buna tuturor , nu stiu daca fac bine ca deschid topic dar sunt noua pe forum,  nu si in activitate dar asta e alta poveste,  vroiam sa vin de la 1 mai (Ca o mini vacanta ) pe la voi,  întrebarea mea e urmatoarea a-ti putea sa imi sugerati o zonă accesibilă pentru toata lumea ? Ma intereseaza sa vin in asa fel incat sa multumesc pe toți ... Am făcut azi cont la îndrumarea unei colege care activează cu anunturi , pana acum am activat single mai din umbra dar am zis ca daca ea poate si eu pot fiind o fata cu anumite caracteristici.

Nu am anunt dar o sa pun in ziua cand o sa ajung la voi .

Sper ca nu v-am deranjat sau gresit ca am deschis topic , si dacă puteți sa ma ajutați cu o recomandare la o anumita zona v-ati fi recunoscătoare. Dacă am gresit cu deschiderea topic.ului rog un @admin sa oprească comentariile . Va pup si sper sa ma ajutați cu o recomandare. 😘

Daca este vorba despre Bucuresti poti cauta mai jos,la rubrica inchirieri

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, awokeone10 a spus:

Cred ca ar fi cel mai bine sa alegi o zona centrala.

Dar despre ce fel de anumite caracteristici care te definesc vorbesti?

Si in ce oras vrei sa lucrezi?

Buna , în Constanța pentru că an zis ca daca o sa fie pe anunt sa fie undeva mai departe de casă 😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, awokeone10 a spus:

Cred ca ar fi cel mai bine sa alegi o zona centrala.

Dar despre ce fel de anumite caracteristici care te definesc vorbesti?

Si in ce oras vrei sa 

Acum 11 minute, awokeone10 a spus:

Cred ca ar fi cel mai bine sa alegi o zona centrala.

Dar despre ce fel de anumite caracteristici care te definesc vorbesti?

Si in ce oras vrei sa lucrezi?

 

La caracteristici ma refer ca sunt putin mai avantajata fata de colega mea la forme,  nu neapărat în partea sâniilor ci mai mult a posteriorului care le cam întrece pe toate , si ofer mai multe servicii,  nu totale dar destule , si deaia am spus că sunt definită prin caracteristici cat si prin comportament pentru ca atata timp cat vi la mine vi sa te simti bine nu sa te simti ca vi la un robotel. Sper ca ai inteles ce am vrut să spun. 😉😉😉

Link spre comentariu
Acum 7 minute, vitesse17 a spus:

Dacă ești noua încerci sa i mulțumești pe toți. Deja...

Nu am spus ca sunt noua in meserie , stai linistit pe partea asta , sunt noua in categoria de anunturi si deaia am preferat sa intreb ca si idee o zonă ok pentru majoritatea ca sa fie bine pentru toata lumea , o-si avea eu 24 de ani dar nu sunt nici ca unele "colege" de.ale mele dar nici ele ca mine... scuze dacă te.a deranjat raspunsul meu dar am văzut că multe persoane cauta cearta si nu vreau sa ajung sa ma cert , pentru că nu îmi sta in fire sa fiu o răutăcioasă decat in alte sensuri ( In pat ) 😉😉😘

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, LuizaP a spus:

Nu am spus ca sunt noua in meserie , stai linistit pe partea asta , sunt noua in categoria de anunturi si deaia am preferat sa intreb ca si idee o zonă ok pentru majoritatea ca sa fie bine pentru toata lumea , o-si avea eu 24 de ani dar nu sunt nici ca unele "colege" de.ale mele dar nici ele ca mine... scuze dacă te.a deranjat raspunsul meu dar am văzut că multe persoane cauta cearta si nu vreau sa ajung sa ma cert , pentru că nu îmi sta in fire sa fiu o răutăcioasă decat in alte sensuri ( In pat ) 😉😉😘

...sa fie bine pentru toată lumea...

Iar. Când îți spun...

;)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 4/15/2021 at 11:04 AM, LuizaP said:

Buna tuturor , nu stiu daca fac bine ca deschid topic dar sunt noua pe forum,  nu si in activitate dar asta e alta poveste,  vroiam sa vin de la 1 mai (Ca o mini vacanta ) pe la voi,  întrebarea mea e urmatoarea a-ti putea sa imi sugerati o zonă accesibilă pentru toata lumea ? Ma intereseaza sa vin in asa fel incat sa multumesc pe toți ... Am făcut azi cont la îndrumarea unei colege care activează cu anunturi , pana acum am activat single mai din umbra dar am zis ca daca ea poate si eu pot fiind o fata cu anumite caracteristici.

Nu am anunt dar o sa pun in ziua cand o sa ajung la voi .

Sper ca nu v-am deranjat sau gresit ca am deschis topic , si dacă puteți sa ma ajutați cu o recomandare la o anumita zona v-ati fi recunoscătoare. Dacă am gresit cu deschiderea topic.ului rog un @admin sa oprească comentariile . Va pup si sper sa ma ajutați cu o recomandare. 😘

Buna draga mea!!nu exista zona accesibila pentru toata lumea pt ca Bucurestiul nu este Constanta.

Ca sa multumesti pe toata lumea iti trebuie cate o locatie in fiecare bloc din Buc 😜😂Bucurestenii sunt tare comozi sau au lantul scurt sa nu mai zic ca,daca nu ai o locatie si cu locuri de parcare (daca se poate chiar in fata scarii)o sa iti spuna ca nu te viziteaza ca merg prea mult de la masina pana la tine😂😂😂😂.

In alta ordine de idei,da si tu un link  cu topicul tau din CT si iti spunem noi daca se merita sa faci efortul sa vi in Buc.

Zi buna!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, only-me a spus:

Buna draga mea!!nu exista zona accesibila pentru toata lumea pt ca Bucurestiul nu este Constanta.

Ca sa multumesti pe toata lumea iti trebuie cate o locatie in fiecare bloc din Buc 😜😂Bucurestenii sunt tare comozi sau au lantul scurt sa nu mai zic ca,daca nu ai o locatie si cu locuri de parcare (daca se poate chiar in fata scarii)o sa iti spuna ca nu te viziteaza ca merg prea mult de la masina pana la tine😂😂😂😂.

In alta ordine de idei,da si tu un link  cu topicul tau din CT si iti spunem noi daca se merita sa faci efortul sa vi in Buc.

Zi buna!!!

Multumesc prima oară pentru sfat , esti un drăguț,  inca nu mi-am făcut anunt pentru ca sunt într-o pauză dar cand o sa il activez ai promisiune de la mine ca o sa atașez link.ul 😘

Link spre comentariu
Acum 18 ore, wolfgangw a spus:

Pe langa spitalul Obregia, acolo ai crema societatii bucurestene.. lol 

Multumesc dar in zona aia dacă nu ma înșel nu e de mine , am mai fost sa ma plimb prin Bucuresti si din cate stiu acel spital e pentru persone cu divizabilitati mintale si eu nu intru in acea categorie , posibil clientii mei care i-am dezamăgit in ultimele saptamani si nu am mai activat , pentru că sti cum e cand te obișnuiești cu o persoană care e pe placul tau si a așteptărilor tale devi dependent 😜😜😜

Bine inteles asta depinde de la om la om , tu poate nu ma placi dar următorul ma place , sper ca înțelegi ce vreau sa spun. 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
4 hours ago, LuizaP said:

Multumesc prima oară pentru sfat , esti un drăguț,  inca nu mi-am făcut anunt pentru ca sunt într-o pauză dar cand o sa il activez ai promisiune de la mine ca o sa atașez link.ul 😘

Tot ce imi doresc este sa NU UITI!!!

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, only-me a spus:

Tot ce imi doresc este sa NU UITI!!!

 

Stai linistit,  firea mea e sa am cuvant pentru că dacă eu nu am cuvant înseamnă că nu ma pot aștepta nici de la alte persoane sa aiba ... Ti-am spus nu stiu exact cand dar cand ma hotărasc sigur si imi activez anuntul ai garanția mea ca o sa pun link.ul si o sa iti dau tag ca sa vezi ca nu vorbesc ca sa ma aflu si eu printre atatea persone si dupa sa ma arate ca sunt neserioasa... 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 15.04.2021 la 11:18, LuizaP a spus:

Buna , în Constanța pentru că an zis ca daca o sa fie pe anunt sa fie undeva mai departe de casă 😘

Daca vrei in Constanta trebuia sa deschizi topicul pe Constanta nu aici. Cum sa-ti spuna un Bucurestean unde sa fie locatia din Constanta?

Link spre comentariu
Acum 2 ore, lilisor95 a spus:

Daca vrei in Constanta trebuia sa deschizi topicul pe Constanta nu aici. Cum sa-ti spuna un Bucurestean unde sa fie locatia din Constanta?

Eu am gresit cand am deschis topic.ul si imi cer mii de scuze,  fiind nouă pe baza de anunturi cred ca bănuiesti ca nu le am nici cu forum,  dar am specificat dacă deranjează pe cineva sau am gresit cand l.am deschis rog un @admin sa oprească topic.ul sau sa.l șteargă.  😑😑😑

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 1 minut, LuizaP a spus:

Eu am gresit cand am deschis topic.ul si imi cer mii de scuze,  fiind nouă pe baza de anunturi cred ca bănuiesti ca nu le am nici cu forum,  dar am specificat dacă deranjează pe cineva sau am gresit cand l.am deschis rog un @admin sa oprească topic.ul sau sa.l șteargă.  😑😑😑

Nu ai deranjat pe nimeni.Doar te-am indrumat ca sa sti  unde trebuie sa intrebi.Cand doresti sa te muti in alt oras pui intrebari sau iti deschizi topic pe orasul respectiv. Hai,pup si spor la bani

Link spre comentariu
Acum 58 minute, lilisor95 a spus:

Nu ai deranjat pe nimeni.Doar te-am indrumat ca sa sti  unde trebuie sa intrebi.Cand doresti sa te muti in alt oras pui intrebari sau iti deschizi topic pe orasul respectiv. Hai,pup si spor la bani

Multumesc frumos,  apreciez sfatul tau 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta turnu Severin
  • Oras:Drobeta turnu Severin
La 15.04.2021 la 11:23, LuizaP a spus:

La caracteristici ma refer ca sunt putin mai avantajata fata de colega mea la forme,  nu neapărat în partea sâniilor ci mai mult a posteriorului care le cam întrece pe toate , si ofer mai multe servicii,  nu totale dar destule , si deaia am spus că sunt definită prin caracteristici cat si prin comportament pentru ca atata timp cat vi la mine vi sa te simti bine nu sa te simti ca vi la un robotel. Sper ca ai inteles ce am vrut să spun. 😉😉😉

Buna vino la mine Lasă-mi nr tau

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 15.04.2021 la 11:04, LuizaP a spus:

Buna tuturor , nu stiu daca fac bine ca deschid topic dar sunt noua pe forum,  nu si in activitate dar asta e alta poveste,  vroiam sa vin de la 1 mai (Ca o mini vacanta ) pe la voi,  întrebarea mea e urmatoarea a-ti putea sa imi sugerati o zonă accesibilă pentru toata lumea ? Ma intereseaza sa vin in asa fel incat sa multumesc pe toți ... Am făcut azi cont la îndrumarea unei colege care activează cu anunturi , pana acum am activat single mai din umbra dar am zis ca daca ea poate si eu pot fiind o fata cu anumite caracteristici.

Nu am anunt dar o sa pun in ziua cand o sa ajung la voi .

Sper ca nu v-am deranjat sau gresit ca am deschis topic , si dacă puteți sa ma ajutați cu o recomandare la o anumita zona v-ati fi recunoscătoare. Dacă am gresit cu deschiderea topic.ului rog un @admin sa oprească comentariile . Va pup si sper sa ma ajutați cu o recomandare. 😘

Buna, ai ajuns in buc?

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...