Sari la conținut

Andreea 0754423191


Postări Recomandate

  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Am fost de câteva ori la Andreea și am zis să-i deschid un topic 

Servicii ON/P  NP    CIM, COB Tarif 100/200

LOCATIE Vidin bloc 36

Oral 9 are ceva tehnică mai ales cu limba face ceva pe care nu l-am văzut în alta parte

Normal 9 e cu tine acolo poți încerca orice poziție cu ea, mai ales pe la spate are fundul exact cum trebuie

Atitudine: vorbareata, te face sa te simți de parcă va cunoașteți de ceva vreme

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275

Salutare futacilor

Am ajuns si eu la domnisoara in cauza si pot spune ca nu regret. Am sunat mia rapuns o voce placuta..mia transmis serviciile si pretul on,np,cim,cob 100-200 si fiind fan oral am intrebat daca il face adanc cu saliva cu toate nebuniile si raspunsul a fost da. Am stabilit ora programata si dus am fost. Actiunea : Ajuns la locatia, destul de ok locatie pt actiune, precizez ca se fumeaza in camera de totura, dar nu se simtea mult fum, ma intampina o blonda intr un body alb, undeva la 20 ani  1.6 vreo 48- 50 kg, slim (prefer fetele slim),cu un fund destul de bombat si frumos in schimb cu sanii foarte mici. Am stat la o tigara unde am vorbit..destul de deschisa si vorbareara..achitat 200 si hai sa trecem la treaba..eu fiind dusat de acasa. Primul nr a fost un oral..cu de toate saliva multa..batai pe limba..atentie la oo, ruperi de ritm si dupa vrei 10 min de supt..m am ridicat in picioare si in timp ce mio sugea in pozitie capra eu ma jucam cu pasarica ei reusind sa finalizez in gurita ei. Fumat o tigara si hai sa trecem la nr 2 unde incepe tot cu un oral cu de toate..punem balonasul si am zis sa o pun capra..si nu am gresit deoarce privelistea este una super..si dai si dai iam luat mainele leam pus la spate, si dai vreo 10 min incontinuu destul de tare, scoatea si gemete..pareau reale...am terminat in pozitia capra.Mia spus la final ca a dururo putin spatele ca am dat mai tare insa nu sa plans tare.

Note:

Aspect : 8.5( prefer skiny-lipsa sani)

Igiena : 10 ( a facut dus dupa partida)

Locatie :8 ( este in vidin)

Gfe : 9 ( foarte vorbareata..se da dupa client)

On : 9 ( daca face si face fuck..ii dadeam10)

Np : 9.5 ( la cat am dat in ea..a rezistat).

De revenit cu siguranta. Poate data viitoare incercam si un face fuck.

Spor la ciovane.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 07.07.2021 la 13:09, adelin88 a spus:

Salutare futacilor

Am ajuns si eu la domnisoara in cauza si pot spune ca nu regret. Am sunat mia rapuns o voce placuta..mia transmis serviciile si pretul on,np,cim,cob 100-200 si fiind fan oral am intrebat daca il face adanc cu saliva cu toate nebuniile si raspunsul a fost da. Am stabilit ora programata si dus am fost. Actiunea : Ajuns la locatia, destul de ok locatie pt actiune, precizez ca se fumeaza in camera de totura, dar nu se simtea mult fum, ma intampina o blonda intr un body alb, undeva la 20 ani  1.6 vreo 48- 50 kg, slim (prefer fetele slim),cu un fund destul de bombat si frumos in schimb cu sanii foarte mici. Am stat la o tigara unde am vorbit..destul de deschisa si vorbareara..achitat 200 si hai sa trecem la treaba..eu fiind dusat de acasa. Primul nr a fost un oral..cu de toate saliva multa..batai pe limba..atentie la oo, ruperi de ritm si dupa vrei 10 min de supt..m am ridicat in picioare si in timp ce mio sugea in pozitie capra eu ma jucam cu pasarica ei reusind sa finalizez in gurita ei. Fumat o tigara si hai sa trecem la nr 2 unde incepe tot cu un oral cu de toate..punem balonasul si am zis sa o pun capra..si nu am gresit deoarce privelistea este una super..si dai si dai iam luat mainele leam pus la spate, si dai vreo 10 min incontinuu destul de tare, scoatea si gemete..pareau reale...am terminat in pozitia capra.Mia spus la final ca a dururo putin spatele ca am dat mai tare insa nu sa plans tare.

Note:

Aspect : 8.5( prefer skiny-lipsa sani)

Igiena : 10 ( a facut dus dupa partida)

Locatie :8 ( este in vidin)

Gfe : 9 ( foarte vorbareata..se da dupa client)

On : 9 ( daca face si face fuck..ii dadeam10)

Np : 9.5 ( la cat am dat in ea..a rezistat).

De revenit cu siguranta. Poate data viitoare incercam si un face fuck.

Spor la ciovane.

 

E singura sau are colega?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
La 14.07.2021 la 11:35, marius73 a spus:

Bună știe cineva mai este activa, am tot sunat și nu răspunde. 

Da ,lucrez,nu am mai lucrat o perioada și nu am mai răspuns la tel pentru ca am fost intr o mini vacanța ,va aștept cu drag pe toți ,pupi

Link spre comentariu

Salutare.

Am fost la domnișoară și vreau sa va spun ca face un oral tare de tot, am terminat imediat. Adanc și cu atenție la oo. OP.

Normal: caprita, da contre, fund mișto pentru o fată skinny. 

De apreciat răbdarea. Cred ca îi place ce face.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Buna!!!! 
Am zis sa va zic detaliile si aici !!

Pret :150 fin-250 ora 

Servicii: On cu fin orală si np 

Fantezii: Sărutări pe gurița si oriunde vrei tu ,69,mângâieri,face fuck ,diferite poziții ,fin faciala /corporală .

Mentionez ca nu fac anal.

Totul este inclus in prețul de mai sus !!!

Program de lucru : Ma găsești de luni pana sâmbătă intre orele 12:00-18:00.

 Kiss❤️

 

Link spre comentariu
On 7/7/2021 at 1:09 PM, adelin88 said:

Salutare futacilor

Am ajuns si eu la domnisoara in cauza si pot spune ca nu regret. Am sunat mia rapuns o voce placuta..mia transmis serviciile si pretul on,np,cim,cob 100-200

 

 

11 hours ago, Mamyy289 said:

Buna!!!! 
Am zis sa va zic detaliile si aici !!

Pret :150 fin-250 ora

S-a scumpit curentul, a crescut temperatura, s-au înmulțit proștii și ce ai zis: hai să măresc și eu tarifele. Cu 50 % la finalizare. Și cu 25 % la oră. E problema ta. Poți să ceri cât dorești. Atâta vreme cât sunt destui care să plătească !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
1 oră în urmă, adelin88 a spus:

Eu am platit 200 ultima data, cu tot tacamul...se pare ca marit tariful..dar mas duce pt face fuck. Parca as futeo in gura mai tare. Sa vedem acum.

Ce înseamnă tot tacâmul?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 52 minute, adelin88 a spus:

Bai frate..citeste mai sus..ca am dat o recenzie.

Mă scuzi de deranj domnu' Adelin, uitasem, îți dadusem și punct de reputație. Încă nu mi pare rau. Dacă tot te ai deranjat să mi răspunzi puteai sa te repeți in doua cuvinte. Promit că nu te mai deranjez cu nimic de acum.

Link spre comentariu

  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
Acum 14 ore, leinaducs a spus:

Mă scuzi de deranj domnu' Adelin, uitasem, îți dadusem și punct de reputație. Încă nu mi pare rau. Dacă tot te ai deranjat să mi răspunzi puteai sa te repeți in doua cuvinte. Promit că nu te mai deranjez cu nimic de acum.

Nu ma deranjezi cu nimic..dar daca e specificat in recenzie tot ce intrebi tu..care mai e rostul intrebarilor tale? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...