Sari la conținut

MAYA fac si DEPLASARII!!! 0756527856


Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 3 ore, edmondo a spus:

am sunat-o ,la telefon parea ok , sociabila vorbea frumos,

 

A folosit cuvinte precum "iubi,pui,pisi,dragule..."? =)) 

Ti-a zis unde are locatia?

Mie imi pare a fi si asta o sudista veritabila.Inca nu am ajuns la ea,dar nici nu are prioritate in lista mea. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Am fost eu la aceasta  Maya, dar din pacate eram prea beat, nu mai tin minte cum a decurs actiunea, Imi cer scuze nu pot sa fac o recenzie. Ce pot sa zic ca este ok tipa, nu este wow, dar amiabila. Plus ca de beat ce eram mi-am uitat ceasul la ea. Iar a doua zi ma trezesc cu mesaj, sa vin la ea dupa ceas ca l-am uitat.

Pentru chestia asta are un plus, multe altele cred ca l-ar fi luat si eu nici habar nu as fi avut unde l-am pierdut.

Am fost a doua zi dupa ceas si l-am recuperat.

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ici si colo
  • Oras:Ici si colo

Mdaaa...deci...am trecut pe la dama cat a fost pe la noi..programare telefonica, 15minute inainte, a vorbit foarte frumos..

Ajuns la locatie...bloc de garsoniere Zamca..bloc nashpa, dar in interior garsoniera era renovata si arata decent..la baie erau doua prosoape curate, dar cel mai interesant, ce mi-a atras privirea, a fost ca erau trei periute de dinti, dintre care una de copii..wtf?🤦‍♂️🤦‍♂️

Fata e cea din poze dar, parca pozele arata putin mai bine ca realitatea..totusi, ca sa nu fiu rau, tipa e frumoasa si are un corp bun..

Am schimbat cateva vorbe, parea destul de ok, dupa care ne apucam de treaba...incepe cu un oral bunicel, fara atentie la sateliti, dar cand incepea sa devina mai interesant, dupa 3-4 min, da sa sara cu balonul...am rugat-o sa mai continue putin oralul, a acceptat dar, din momentul ala am simtit ca s-a rupt filmul..

Au urmat 10 min de actiune in care a stat doar cu spatele(altceva nu a vrut) si parca dadeam intr-o papusa de plastic..nici un geamat, nici o implicare, nimic...

M-am chinuit sa termin si am intins-o de acolo..toata actiunea a durat maxim 15-20 min, cu tot cu intrat, socializare si trecut pe la baie inainte si dupa..

Halat 100 lei, nemeritati dupa parerea mea...

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...